NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 1533 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 11 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1234567891011
Toplam 101 adet sonuçtan sayfa başı 105 ile 105 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Harrison Mixbus 2

Bu konu 15125 kez görüntülendi 104 yorum aldı ...

Harrison Mixbus 2 15125 Reviews

Konuyu değerlendir: Harrison Mixbus 2

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 15125 kez incelendi.

Kesinlikle haklısın Mehmet abi, ben giriş seviyesi olarak Focusrite, Apogee, presonus kartlarını kullandım, şimdi ben kullanıyorum o yüzden duygusal yaklaşırım diye fazla konuşamıyorum ama tüm samimiyetimle söyleyebilirim universal audio kalitesi hele birde plug inleri var ki muhteşem, çok yakında iki adet kendi bestemi paylaşacağım, siz yorum yaparsınız o zaman.

Alıntı Tanerongunyzb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle haklısın Mehmet abi, ben giriş seviyesi olarak Focusrite, Apogee, presonus kartlarını kullandım, şimdi ben kullanıyorum o yüzden duygusal yaklaşırım diye fazla konuşamıyorum ama tüm samimiyetimle söyleyebilirim universal audio kalitesi hele birde plug inleri var ki muhteşem, çok yakında iki adet kendi bestemi paylaşacağım, siz yorum yaparsınız o zaman.
    Taner Dostum ,

RME ve UA ; esasında sound karakteri olarak bildiğim kadarıyla aynı kulvarda yürüyorlar. Ancak UA'yu tercih edenler, haklı olarak bahsettiğin gibi , söz konusu plug-in'ler nedeniyle UA'ya yöneliyorlar. Dolayısıyla bu plug-in meselesi önemli. Paylaşımını merakla bekliyorum dostum.

Konu Mehmet Uzunosmanoğlu tarafından (29 Eylül 2014 Saat 02:04 ) değiştirilmiştir.

Alıntı gitarist1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 5 senedir impact twin kullanıyorum firewire ile ilgili en ufak bir sıkıntı yaşamadım.bir kere bir cızırtı geldi firewire dwn sandım meğerse driver danmış güncelleyince çözüldü.
    İskender dostum firewire sisteme MAC harici ben de karşıyım, her ne kadar TI Chipset de kullansa bir sürü model var ve uyum sorunları çok oluyor forumlarda denk geldiğim kadarıyla. Özellikle küçük temassızlık anlarında hem bilgisayarın hem de ses kartının firewire çipleri hemen yanabiliyor, çok pahalı bir yedek parça olduğundan da kullandığın alet çöp oluyor malesef...
    Usb ve firewire arasındaki fark hız değil veriyi iletme biçimidir bu arada, en basit dille aktarmak gerekirse bi su kanalı düşünün; firewire'de su olduğu gibi akış sağlarken usb'de damacanalara şişelenerek paket paket aktarılıyor, mevzu aşağı yukarı bu

UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770

firewire...
    TC konnekt8 firewire girişi yandı benimde durduk yere...
    güzel karttı ama durduk yere çöp oldu...
    firewire deyince tüylerim diken diken oluyor...

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı ESBAB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Firewire sıkıntılı bişey değil diyorsunuz!... Benim şansım yaver gitmemiş o zamandan beridir Firewire kartları karşılaştırma listeme alırım ama satın alma listemde yerleri yok. Sütten ağzı yanmak misali uzak durdum
    ben hiç sıkıntı yaşamadım ama yaşayanlar oluyormuş fakat sıkıntı arıza gibi birşey değil.genel olarak firewire kartın pc ile uyumsuzluğu oluyor.ben alalade bir via chipset li kart aldım bi kerede çalıstı.sanırım yeni nesil anakartlarda sıkıntı olmuyor.eski konfigrasyonlarda sıkıntı oluyor.firewire ın kablosunu pc açıkken çıkarırsanız chip i yanıyor.sadece dikkatli olmak lazım.

müziktek te okumustum usb data ları paketler halinde firewire ise direk ve sürekli yolluyormuş.bu yüzden firewire ın veri akısı daha sağlıklı yazıyordu.yazan da usta bir isim di su an adını hatırlayamıyorum.