NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 1491 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 2 ile 2 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Ücretsiz ve Basit Program: Reaper

Bu konu 1424 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...

Ücretsiz ve Basit Program: Reaper 1424 Reviews

Konuyu değerlendir: Ücretsiz ve Basit Program: Reaper

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1424 kez incelendi.

Ücretsiz ve Basit Program: Reaper

Forumda Adobe başlığını görünce, Reaper başlığı var mı diye aradım ama göremedim. Ben de bu boşluğu doldurmak istedim. Eğer gözümden kaçtıysa ve böyle bir başlık varsa kirlilik yaratmamak adına silinebilir.

ProTools almadan önce uzun uzun kullandığım bir programdı Reaper. Hem ücretsiz hem de bilgisayarınızda çok kalabalık yaratmıyor. Adobe, Mixcraft vs gibi programlarla karşılaştırılması gereksiz, onlardan daha başarılı olduğunu düşünüyorum. Programın tek eksik yanı, dolu dolu bir plug-in ve VST-i arşivi gelmiyor. En gerekli ve temel plug-inler bulunuyor içinde ki yeni başlayan birisi için gayet yeterli ve başarılı olduğunu düşünüyorum.

Program tamamen ücretsizdir, lisanlı versiyonu ise 60$ civarlarında. Ben uzun zamandır kullanmıyorum, belki yeni güncelleştirmeleri daha da ileriye götürmüş olabilir.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

İyi düşünmüşsün Kerem, merak edenler buradan sorabilir, yeni olmasına rağmen çok ses getirmiş bir program ( bende kullanmadım ama kullananı öveni çok fazla ) . Dünyada da aynı şekilde kullananı fanatiği çok, kullanımı basit kullanışlı ve çabuk adabte olunduğunu duydum.