NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 725 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 20 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Türkülerde Gönüllerde Jandarma/ Düzce İçin Söyledik...

Bu konu 5211 kez görüntülendi 19 yorum aldı ...

Türkülerde Gönüllerde Jandarma/ Düzce İçin Söyledik... 5211 Reviews

Konuyu değerlendir: Türkülerde Gönüllerde Jandarma/ Düzce İçin Söyledik...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 5211 kez incelendi.

Video Türkülerde Gönüllerde Jandarma/ Düzce İçin Söyledik...

Jandarmanın 175. Yılına ithaf edilen, tamamı amatör müzisyen askerler tarafından aranje edilerek çalınan,seslendirilen bir performans...
    Türkü tarafımdan aranje edilerek, kayıtlanmıştır...
    İzleyeceğiniz insanların çoğu hayatlarında ilk kez mikrofon karşısına geçtiler, hatalarımız affola...
    k eyifli bir çalışmaydı, emeğe geçen herkese sonsuz teşekkür ederim.

Ch.

Konu Cho®dSolo tarafından (11 Eylül 2014 Saat 22:19 ) değiştirilmiştir.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Hocam ilk girişteki vokalde ritm sorunu olmuş ya. Bağlamalar fena gelmiyor ama genel olarak biraz altta kalmış

UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770

Alıntı ugur86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ilk girişteki vokalde ritm sorunu olmuş ya. Bağlamalar fena gelmiyor ama genel olarak biraz altta kalmış
    dostum genel olarak videoya koyamayacağımız bir görüntü olması nedeni ile bilinçli olarak öne çıkmasını istedim, mecburen yani...

Arkadaşlar bu çalışmada saz partileri Uğur Hocam tarafından, dist. gitar solosu ise sevgili Hakan Berk tarafından çalındı...
    Kendilerine sonsuz teşekkürler...

Ch.

Hocam emeğinize sağlık; bazı ufak şeyler mutlaka var ama ben işin o tarafından değerlendirme yapmayı uygun görmüyorum dediğin gibi hepsi asli mesleği müzisyen olmayan kişiler bu emek bu özveri her şeyin üstünde kutluyorum....

Çok büyük emek verilmiş..Herkesin emeğine sağlık..Çok beğendim ve duygulandım..İşin müzikal kısmını değerlendirmeye gerek bile yok bana göre..Bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim....

Bahadır abi elinize yüreğinize sağlık.. Gerçekten emek kokan bir çalışma.. Ayrıca, yayın kuruluşları ile ilgili izin konusunda yaptığın açıklamaya çok üzüldüm.. Bizlere paylaştığın için teşekkürler...

Müziği tarif etmeyin; dinleyin.

Saol ishak ama sosyal medyaya verince işin rengi degíşti, rekora gidiyoruz, fox ve beyaztv haberlerinde yer aldı.sanırım bu aksam baska kanallara da cikacak, muazzam bir ilgi gördü zira...