NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 851 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 11 adet sonuçtan sayfa başı 16 ile 16 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Oğluma

Bu konu 5068 kez görüntülendi 15 yorum aldı ...

Oğluma 5068 Reviews

Konuyu değerlendir: Oğluma

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 5068 kez incelendi.

Sevgili Kardeşim,

İçinden gelen bu çığlığı başka ilave bir şeye gerek kalmadan, sadece ve sadece yalın bir şekilde akustik piano ile ifade edebilsen keşke. Bence çok muhteşem olur.

Mümkünse otur pianonun başına ve bu duygunu o şekilde yansıt. Zira senin taşıdığın o duyguyu en iyi şekilde ancak akustik piano ile verebileceğine eminim.

Bunu niçin söylüyorum ?

Benim geçmişte en sıkıntılı anlarımda, akustik piano her zaman duygularımın en iyi ifade ediliş şekli olmuştur. Basit ve yalın... Son derece doğal....

Eminim ki senin için de aynı şey olacaktır.

Rahmetli oğulcuğun için yaptığın o şarkı kanatlanıp uçacaktır....

Son söz olarak :

Bir baba olarak senin duygularını çok iyi anlıyorum kardeşim. Dediğin gibi Allah hiç kimseye evlat acısı tattırmasın.... Sana sabırlar diliyorum.

Bestematik - ait avatar

Bestematik

H:i, jS M Y #663 

Düşünceleriniz için teşekkür ederim..Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın

Allah rahmet eylesin....Başınız sağolsun.....

Bestematik - ait avatar

Bestematik

H:i, jS M Y #664 

Teşekkür ederim..Dostlar sağolsun..Evlatlarımız hep yanımızda olsun..

Arkadaşlar hepinize gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı teşekkür ederim..Bir şeye inanıyorum ki evladım oralarda çok huzurlu..Bunu hissediyorum..Ama keşke rabbim benim ömrümden alıp ona verseydi..

Şarkı konusunda çok fazla bir şey söylemek istemiyorum aslında..Şarkıyı hep piano nun başında okudum şimdiye kadar..Yaparken de öyle olsun istedim, ama arada o an hissettiğim şekilde birkaç farklı enstrüman ekledim..Yani planlı bir çalışma değil aslında..Aslında bir öneminin olduğunu da düşünmüyorum bu şartlarda..Hangi şartlarda okursam okuyayım oğlumun beni dinlediğini biliyorum..

Sayin hocam ben forumda yeniyim ve şarkınızı dinledim.Etkilenmemek bir insan için mümkün mü?Allah sabir versin ve mekanını cennet eylesin.
    Benim de bir kızım var ama yaşarken bile 5 yıldır göremiyorum.Ben de kendimi müziğe verdim.Dediğiniz gibi çocuklarin değerini daha yanindayken bilmemiz gerek.Her anını doyasıya yaşamak gerek.Allah kızınıza uzun versin.Sağlicakla kalin..

averen, EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, Sativus Şu üyeler, kavalcı333 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Hocam inanın o kadar çok duygulandım ki anlatamam, Allah size sabırlar versin evlat acısı tarifi olmayan bir acıdır ki bunu ancak yaşayan bilir. Duygularınızı o kadar güzel anlatmışsınız ki bende bir baba olarak çektiğiniz acıları anlayabiliyorum. Sayın hocam başınız sağolsun, Allah mekanını cennet eylesin.

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Değerli hocam , sizin bu hislerle yazmış ve icra etmiş olduğunuz şarkınızı dinlerken forumu asıl takip amacım olan teknik konular,alet-edevat,mixing-mastering vb. mevzulardan tamamen uzaklaşıp kendimi yalnızca duyguların taşıyabileceği bir noktada buldum.Bizlerle bu çalışmayı paylaştığınız için teşekkür ve tebrik ederim sizi , zira insan genellikle bu dışavurumdan içten içe kaçışta olur diye düşünüyorum, ancak siz hangi şartlarda olursa olsun bu duyguyu ifadeyi seçmişsiniz, güzel yüreğinize sağlık . Kavuşacağınız yer cennet olsun . Sevgi ve saygılarımla...

EsbaB Şu üyeler, Waspyy adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Genco Genç