NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 1664 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 6 ile 6 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Toontrack Ezk eys (Piano vst) Anlatım Videosu

Bu konu 2934 kez görüntülendi 5 yorum aldı ...

Toontrack Ezk eys (Piano vst) Anlatım Videosu 2934 Reviews

Konuyu değerlendir: Toontrack Ezk eys (Piano vst) Anlatım Videosu

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2934 kez incelendi.

Toontrack Ezk eys (Piano vst) Anlatım Videosu

Sevgili Arkadaşlar, Band in a Box tanıtım videosunun ardından yine çok severek kullandığım sadece piano vst.si değil isviçre çakısı gibi her türlü midi nota yazarken kullanabileceğiniz bir vst tanıtımı yapacağım.(Bu arada Band in a Box anlatımlar en kısa zamanda istekler doğrultusunda devam edecektir.)

Bu sefer evdeki mac bilgisayarımla ve Logic programı üzerinden anlattım. İzlemek isteyen arkadaşlar bu linkten izleyebilirler.

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:
    Konu Cho®dSolo tarafından (05 Mart 2014 Saat 02:59 ) değiştirilmiştir.

Hocam videolar güzel ancak hep sadece sol kanaldan ses geliyor, totalmix arayüzünden mono'ya çevirip dinleyebiliyorum ama bu özellik yoksa çok rahatsız ediyor tek taraflı duyum.Extradan inanılmaz bir uğultu var bu gürültüde nasıl çalışabildiğinize hayret ettim Ayrıca alterntaif olarak XLN grand piano'yu da öneririm çok farklı mikrofon kombinaysyonları vs. ayarlanabiliyor ve bence çok başarılı...

Dün videoları izlerken totalmix arayüzünü mono ayarda bırakmışım, akşam bir projenin mixine bakayım dedim bütün kanallar ortadan geliyo, hiçbir pan işlevi çalışmıyo cubase'i yeniden yüklemeyi bile düşündüm sonra bir anda aklıma geldi videoları izlemek için mono'ya aldığım da düzelttim

Emeğine sağlık kardeşim..Benimde çok sık kullandığım vst lerden birisidir kendisi..Bu arada logic görüntüsü ile beni mest ediyor

Alıntı Tanerongunyzb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Arkadaşlar, Band in a Box tanıtım videosunun ardından yine çok severek kullandığım sadece piano vst.si değil isviçre çakısı gibi her türlü midi nota yazarken kullanabileceğiniz bir vst tanıtımı yapacağım.(Bu arada Band in a Box anlatımlar en kısa zamanda istekler doğrultusunda devam edecektir.)

Bu sefer evdeki mac bilgisayarımla ve Logic programı üzerinden anlattım. İzlemek isteyen arkadaşlar bu linkten izleyebilirler.

merhaba ez ***s yükledim fakat bende tools yazısının üzerinde akorları seçtiğimiz buton çıkmıyor neden acaba?

neyse yeniden yükleyince geldi kendim çözdüm teşekkürler

Konu gitarist1975 tarafından (06 Mart 2014 Saat 12:36 ) değiştirilmiştir.