NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 1674 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 7 ile 7 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Band in a Box Tanıtım Videosu

Bu konu 2256 kez görüntülendi 6 yorum aldı ...

Band in a Box Tanıtım Videosu 2256 Reviews

Konuyu değerlendir: Band in a Box Tanıtım Videosu

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2256 kez incelendi.

Band in a Box Tanıtım Videosu

Sevgili Arkadaşlar, fazla bilinmeyen bir programı tanıtmak istiyorum, Uzun zamandır hazırlamaya çalışıyordum ama anlayamadığım bir sebepten sistem seslerini kaydedemedim, bu yüzden sistem seslerini de mikrofonla kaydettiğim için ses iyi değil, kusura bakmayın, birde ilk defa böyle bir işe giriştiğim için hatalarım olduysa affınıza sığınıyorum. Link burada ;

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Sadece basitçe tanıtımını yaptım, eğer beğenirseniz daha ayrıntılı işlevlerini de anlatım videosu olarak paylaşabilirim, birde düşünce olarak
    Digital Performer, Ableton live, Ez ***s vst.sininde tanıtımını yapmak istiyorum sizlere, Eğer istediğiniz bir program varsa size bildiğim bir konu ise yardımcı olmak isterim, bu video ile bilgi dağarcığınıza bir nebzede katkım olursa ne mutlu bana.

tezcankoray Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

taner bey teşekkürler elinize sağlık.. daha ayrıntılı bir video bekliyoruz.bende uzun süredir band in a box kullanıyorum fakat sadece temel özelliklerini kullanıp midi olarak export ediyorum mesela akor un yanındaki a ve b ye c-d eklemişsiniz nasıl yapıldığını bilmiyorum.

arkadaşlar band in a box klavye kullanmayanlar için çok faydalı bir program herkese tavsiye ederim...