+ Yeni Konu aç
Sayfa 33 Toplam 33 Sayfadan BirinciBirinci ... 456789101112131415161718192021222324252627282930313233
Toplam 321 adet sonuçtan sayfa başı 329 ile 329 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: gitarist1975 çalışmaları

Bu konu 42573 kez görüntülendi 328 yorum aldı ...

gitarist1975 çalışmaları 5.00 42573 Reviews

Konuyu değerlendir: gitarist1975 çalışmaları

5 üzerinden 5.00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 42573 kez incelendi.

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

İskender hocam dayın vokal konusunda eğitimli sanırım. Seslere basması, ağız açıklıkları vs. Ben çok beğendim. Birkaç yerde ufak detone var ama o da nazarlık olsun. Gayet temiz bir okuma yapmış bence.

Back vokal kaydederken biz çok dikkat etmiyoruz ama, back vokal yapan kişi, ana vokalin tavrını birebir taklit ederse daha başarılı oluyor. Hece uzunlukları ve ana vokalin es verdiği yerler aynı olmalı. Erken ya da geç girmemeli. (Geç girince pek sorun olmuyor ama erken girince sırıtıyor). Bunu bu demo özelinde söylemiyorum. Ben kendi back vokallerimde alışkanlıktan dolayı dikkat etmeme gerek kalmıyor çünkü ana vokal de back vokal de ben olduğum için genelde aynı tavırda söylüyorum ister istemez. Başkası yaptığı zaman kaydederken dikkat etmek lazım. Gerekirse uyararak yönlendirmek gerekli.

De-esser a gerek yok bence arkadaşlar burada naptınız ya O kadar da duyulsun s ve z harfleri, bu okumada sibilans bence kesinlikle yok )) Diğer türlüsü peltek olacak bunlara basarsak.

Gitarları yine çok beğendim hocam ellerine sağlık. Çok temiz çalıp, bi o derece temiz kaydediyorsun

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Dayım vakti zamanda radyo sınavlarının ilkini kazanmış ikinci sınavda heyecanlanıp kazanamamış ve direkten dönüp müziği bırakmış..O yüzden şarkıcılığa yeteneği var dayımın. Back vokale çok özenmedim gece saat 00 30 gibi kaydettik evde kaydettik birde..komsuları rahatsız etmemek için uzatmadım. haklısın bi kaç timing problemi var dostum.Esbab hocamın dediğini yanlış anlamışsın sen o vokalde S lerin deessser ı fazla kullanmış gibi peltek duyulduğunu kastetti sanırım ki doğru ama ben vokalde de esser bile kullanmadım o yüzden dayımın vokali ile ilgili bir problen o dedim..

maddi problemlerden ötürü studyoya iyi bir klasik gitar alamadım bir türlü o yüzden hala istediğim klasik gitar soundlarına ulasamadım. ama eldekine göre iyi sayılır

Cho®dSolo, Mehmet Uzunosmanoğlu, tezcankoray Şu üyeler, gitarist1975 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme babyface pro-spl mark 2- jz v 12-se z 3300-rode k2-nt5 stereo pair-dynaudio bm5 a
    Desktop i7 2600k-32gb ram

Hocam boşver sibilansı filan...
    O kadar içtenlikle ve yaşayarak söylemiş ki, bence çok değerli bir çalışma ve anı bu...

Ch.

gitarist1975, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Bizim ikizlerden Barış'a kayıt yaptık. Kabiliyet yaşta değil baştadır )))) Daha 10 yaşında !!!!!

Cho®dSolo, ishak göktekin, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, tezcankoray Şu üyeler, gitarist1975 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme babyface pro-spl mark 2- jz v 12-se z 3300-rode k2-nt5 stereo pair-dynaudio bm5 a

Alıntı gitarist1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim ikizlerden Barış'a kayıt yaptık. Kabiliyet yaşta değil baştadır )))) Daha 10 yaşında !!!!!

Çok iyi ya Çok tatlı maşallah

EsbaB, gitarist1975 Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı gitarist1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Çok iyi abi gerçekten 10 yaş için Harika!! Tebrikler valla. Telaffuz da çok güzel. Yüreğinize sağlık

gitarist1975 Şu üyeler, ishak göktekin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Müziği tarif etmeyin; dinleyin.

Çok teşekkür ederiz

Canım benim yaaa nekadar tatlı söylüyorsun.

Nazar değmesin, müziğe de ara vermesin

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gitarist1975 Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Arkadaşlar uzun süredir üzerinde uğraştığım parçayı tamamladım. Davul mixini eskiler bilir g3production Kaan yaptı.Kendisine çok teşekkür ederim onun dısında herşey bana ait.

Elbette ziyadesiyle yorduğum Mehmet Uzunosmanoğlu abime de çok teşekkür ediyorum. Kendisine yaptığım hemen her versiyonu yolladım. Süper sistemiyle dinledi ve mixi yorumladı defalarca.

İçime sinen bir iş oldu. Sosyal medyanız da paylaşırsanız sevinirim

Keyifli dinlemeler

abdullahatalan, averen, keşanlı mustafa, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, Tanerongunyzb, tezcankoray, yiğit alkan Şu üyeler, gitarist1975 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: