+ Yeni Konu aç
Sayfa 3 Toplam 33 Sayfadan BirinciBirinci 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132 ... SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuçtan sayfa başı 30 ile 329 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: gitarist1975 çalışmaları

Bu konu 42573 kez görüntülendi 328 yorum aldı ...

gitarist1975 çalışmaları 5.00 42573 Reviews

Konuyu değerlendir: gitarist1975 çalışmaları

5 üzerinden 5.00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 42573 kez incelendi.

Hocam bence çok güzel bir çalışma olmuş.
    dediğiniz gibi genişliği iyi yakalamışsınız, vokaller biraz daha duyulabilir olabilirmiş, özellikle soldaki...
    diyorum ya harika besteler dinlemeye başladık burada, bir yerlerde değerlendirilmemesi üzücü gerçekten...
    klip de amatör değil gayet güzel...
    Yine bir İlhan İrem esintisi yüzüme vurdu ki kendi namıma çok memnunum bundan...
    elinize sağlık

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı ChordSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bence çok güzel bir çalışma olmuş.
    dediğiniz gibi genişliği iyi yakalamışsınız, vokaller biraz daha duyulabilir olabilirmiş, özellikle soldaki...
    diyorum ya harika besteler dinlemeye başladık burada, bir yerlerde değerlendirilmemesi üzücü gerçekten...
    klip de amatör değil gayet güzel...
    Yine bir İlhan İrem esintisi yüzüme vurdu ki kendi namıma çok memnunum bundan...
    elinize sağlık
    teşekkür ederim bahadır hocam dediğim gibi yaptığım 2. mix ti ve vokalin duyulabilir olması için yapılması gerekenleri bile bilmiyordum.tamamen acemilikle ama büyük bir istekle sevgiyle yapılmış bir işti.günlerce uğraşmıştım

kız arkadaşımın doğum günü için hiç hesapta yokken birdenbire aklıma gelen bir fikirle yapılmış bir beste. biliyorum kayıtları mümkün olduğunca iyi bir şekilde almak gerekiyor fakat vakitsizlikten yine dükkanda kaydettim vede kulaklıkla mixledim.evdeki referans monitörleri kullanmaya fırsatım olmadı.vokal kaydını ise 100 tl lik av jefe dinamik mikrofonla yaptım bazı yerlerde b ve p harflarinde patlamalar var fakat dogum gününe yetiştirme zorunluluğumdan böyle kaldı.fırsat bulunca vokali nt2 a akustik gitarları da nt 5 le yeniden kaydedicem.
    yinede sizlerle paylaşmak istedim. her zamanki gibi mix ile ilgili tavsiyelerinizi merak ediyorum.her ne kadar sağlıklı bir mix olmasada bir kaç yerde dinledim çok ta kötü gelmedi kulağıma o yüzden paylaştım

roland quad capture
    av jefe 2600 dynamic mic.
    cort mr 1200 fx akustik gitar
    amplitube 3
    fender mexico strat
    cubase 5
    izotope ozone 5
    ez drummer
    halion
    band in a box 2013

Konu gitarist1975 tarafından (06 Mayıs 2014 Saat 14:38 ) değiştirilmiştir.

chris isaac in wicked game ini HIM tarzında kaydettik klip çekip you tube ta yayınlamak istiyoruz.kayıtları elimden geldiğince temiz almaya çalıştım mix mastering te aynı şekilde elimden gelen özeni gösterdim.bir de siz dinleyin yorumlarınız doğrultusunda yapılacaklar varsa yapıp son halini elde etmek istiyorum.

alt yapı roland quad capture
    vokaller impact twin
    nt 2 a
    amplitube 3
    ez drummer
    fender mexico strat

5 6 ay önce yaptığım mix.franz ferdinand ın take me out unu kaydettik grubumla. yorumlarınızı bekliyorum.

alt yapı roland quad capture
    vokaller impact twin
    mikrofon JZ V12
    ez drummer 2
    amplitube 3
    fender mexico strat

Çok temiz geliyor tebrikler. Bende aynı ses kartı var bu genişliği yakalayamıyorum. Tabi iş ses kartında bitmiyor farkındayım Kayıt aşaması ile ilgili daha detaylı bir bilgi verme şansınız var mı ?