+ Yeni Konu aç
Sayfa 23 Toplam 32 Sayfadan BirinciBirinci 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132 SonuncuSonuncu
Toplam 221 adet sonuçtan sayfa başı 230 ile 316 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: gitarist1975 çalışmaları

Bu konu 33090 kez görüntülendi 315 yorum aldı ...

gitarist1975 çalışmaları 5.00 33090 Reviews

Konuyu değerlendir: gitarist1975 çalışmaları

5 üzerinden 5.00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 33090 kez incelendi.

Alıntı gitarist1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam forumda dinamizmin azaldigi dogru maalesef. Bi durgunluk var.

Bas gitar bayagi duyuluyor benim sistemde bi kac benden bilgili kisiye dinlettim bas la ilgili hicbir elestiri yapmadilar dinlediginiz sistemle ilgili olmasin.???
    Tabiki yanıltmak istemem şuan dinlediğim bir eserde aynı dinleme pozisyonunda çok tatlı basları duyabiliyorum, çalışmanda tabiki bass duyuyorum fakat çok düşük geldi bana ama diğer arkadaşlarda dinleyip yazarlarsa çok daha sağlıklı olcaktır. Sonuç itibariyle bende HS50 var herşey mümkündür.

İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabiki yanıltmak istemem şuan dinlediğim bir eserde aynı dinleme pozisyonunda çok tatlı basları duyabiliyorum, çalışmanda tabiki bass duyuyorum fakat çok düşük geldi bana ama diğer arkadaşlarda dinleyip yazarlarsa çok daha sağlıklı olcaktır. Sonuç itibariyle bende HS50 var herşey mümkündür.
    Peki diger arkadaslarda dinlesinde ona gore emin olalim. Yorumlarin icin tesekkur ederim hocam.

averen Şu üyeler, gitarist1975 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme babyface pro-spl mark 2- jz v 12-se z 3300-rode k2-nt5 stereo pair-dynaudio bm5 a
    Desktop i7 2600k-32gb ram

Alıntı gitarist1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki diger arkadaslarda dinlesinde ona gore emin olalim. Yorumlarin icin tesekkur ederim hocam.
    Sevgili İskender ,

Epeydir beklediğim Pure2 herhalde önümüzdeki hafta bir sıkıntı olmazsa ( söylendiği kadarıyla şu anda gümrük işlemlerinin hızında memleketin son durumları nedeniyle bir takım yavaşlamalar varmış ) elime geçecek. O zaman bir dinleyip sana yorum yapayım.

EsbaB, gitarist1975 Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Eline sağlık abi, bas gitarlar biraz arkada kalmış gibi geldi bana da, bunun dışında gayet beğendim

gitarist1975 Şu üyeler, Can adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili İskender ,

Epeydir beklediğim Pure2 herhalde önümüzdeki hafta bir sıkıntı olmazsa ( söylendiği kadarıyla şu anda gümrük işlemlerinin hızında memleketin son durumları nedeniyle bir takım yavaşlamalar varmış ) elime geçecek. O zaman bir dinleyip sana yorum yapayım.
    İnsallah abi

Rme babyface pro-spl mark 2- jz v 12-se z 3300-rode k2-nt5 stereo pair-dynaudio bm5 a

Alıntı Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık abi, bas gitarlar biraz arkada kalmış gibi geldi bana da, bunun dışında gayet beğendim
    Tesekkurler can bi bakayim o zaman bas lara.

Hocam haliyle sağlıklı olarak dinleyemiyorum bu yüzden teknik konularda yorum yapamam...
    Ancak çok güzel ve insana umut veren bir çalışma olmuş.
    Eline sağlık...

(Sent from my iPhone using Tapatalk)

gitarist1975 Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam haliyle sağlıklı olarak dinleyemiyorum bu yüzden teknik konularda yorum yapamam...
    Ancak çok güzel ve insana umut veren bir çalışma olmuş.
    Eline sağlık...

(Sent from my iPhone using Tapatalk)
    Çok teşekkür ederim hocam bu zor günlerde hepimizin umuda ihtiyacı var. Allah yardımcımız olsun...

Cho®dSolo Şu üyeler, gitarist1975 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum pek kimse demolara yorum yapmıyor epeydir sebebini bilmiyorum, benimde son 2 demo paylaşımıma yazan pek olmadı forumda heyecan kalmamış gibi geliyor bana, çalışmanı çok beğendim, eline sağlık gitar icraların çok güzel teknik anlamda yorum yapacak bilgiye sahip değilim fakat bass gitar neredeyse duyulmuyor dikkatimi çeken bu oldu.

Kolay gelsin
    Hocam ilk paylaştığın gün dinlemiştim ama gündem sebebi ile yorum yazmaya fırsatım olmadı.

Bas'ları ben yeterli buldum açıkçası. O konuda bir sıkıntı hissetmedim.

Ritm gitarları bir miktar öne alabiliriz bence.
    Davulu beğenmedim nedense parçada, sanki birisi arkadan ittiriyor da zorla gidiyormuş gibi geldi (Nasıl bir tabirse). Belki bir miktar perküsyon olsa daha mı hoş olurdu bilemedim.

Nakarat'ta vokal biraz zorlanmış gibi geldi, çok pes giriyor ve çok dik bir şekilde çıkıyor. Söylemesi gerçekten zor bir kısım tabi ki, onu göz ardı etmemek lazım.

Edit: yanlış mesajı alıntı yapmışım hocam @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... , size bir kastım yok yanlış anlaşılmasın )
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Ellerine sağlık hocam,
    Tezcan

averen, EsbaB, gitarist1975 Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu tezcankoray tarafından (25 Temmuz 2016 Saat 21:46 ) değiştirilmiştir.
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | Yamaha MOX6 | Esi Aktiv 05 Ref. Monitor | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ilk paylaştığın gün dinlemiştim ama gündem sebebi ile yorum yazmaya fırsatım olmadı.

Bas'ları ben yeterli buldum açıkçası. O konuda bir sıkıntı hissetmedim.

Ritm gitarları bir miktar öne alabiliriz bence.
    Davulu beğenmedim nedense parçada, sanki birisi arkadan ittiriyor da zorla gidiyormuş gibi geldi (Nasıl bir tabirse). Belki bir miktar perküsyon olsa daha mı hoş olurdu bilemedim.

Nakarat'ta vokal biraz zorlanmış gibi geldi, çok pes giriyor ve çok dik bir şekilde çıkıyor. Söylemesi gerçekten zor bir kısım tabi ki, onu göz ardı etmemek lazım.

Edit: yanlış mesajı alıntı yapmışım hocam @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... , size bir kastım yok yanlış anlaşılmasın )
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Ellerine sağlık hocam,
    Tezcan

Estağfirullah yanlış anlayacak bişey yok tezcan

EsbaB Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.