NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 1194 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 11 adet sonuçtan sayfa başı 15 ile 15 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Kontakt Library Serisi

Bu konu 6151 kez görüntülendi 14 yorum aldı ...

Kontakt Library Serisi 6151 Reviews

Konuyu değerlendir: Kontakt Library Serisi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 6151 kez incelendi.

Merakla beklenen iki library an itibarı ile nete düşmüştür arkadaşlar

Colours Orchestrator
    Acou6tics

Yarına inceler pazar günü burada paylaşırım..

Alıntı Tanerongunyzb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben inceledim bile, açıkcası kötü değiller, fakat heyacanlandiracak kadar üst düzey değil ikiside bence.
    Aslında ben daha çok Acou6tics yı merak ediyorum. Malum şöyle adam gibi bir gitar vst si bulamadım. Ben ancak akşam bakabileceğim..Bu arada Acou6tics da strummer var mı ?..Hazır preset lar falan

Sadece ses var, ilave bir kütüphanesi yok maalesef, bu arada İlya efimov acustic guitar strum güncellenmiş, bilginiz olsun.

Outout by Signal

OUTPUT BY SIGNAL

Evet arkadaşlar bugün değişik bir kontakt kütüphanesi keşfettim..Yaklaşık 30 GB büyüklüğünde..Bu bir synth kütüphanesi..Yanlız bu bölümde incelemeye değer görülern farklı yanları var kendisini diğer synth lerden ayıran..

Farklı bir mantıkla çalışıyor..Örneğin arpeggiator preset ını seçtiğinizde önünüze açılan listeden herhangi bir sesi seçiyorsunuz..Klavyeden çalmaya başladığınızda bir ses içinde iki farklı arpej attığını görüyorsunuz..Bir tanesini sola diğeri sağa panlanmış..Bazı seslerde ikiside ortadan geliyor..
    Ayrıca bu ses üzerinde de yine presetlar var..Mesela solda bir piano ya arpej atıyorken sağda bir gitara veya herhangi bir başka enstrumana attırabilirsiniz..
    bunun dışında hazır gelen yüzlerce farklı arpej seçeneği var..
    Arpeggiator haricinde çok farklı synth sesleri mevcut..Hem hareketli hemde düşük tempolu şarkılar için farklı farklı çeşitte bankalar var..

Çok fazla incelemedim daha yeni bulduğum için ama getirdiği farklılıklarla kendini diğer synth lerden çok rahat ayırdığını söylemeliyim..Birçok otorite tarafından çok beğenilmiş..

Bu alanda çok farklı ve beğendiğim kontakt kütüphanelerini paylaşıyorum..Bu Signal de onlardan biri...

Puanım : 5 / 5

İmac İ5 - Apogee Duet 2 - Dynaudio BM5A - SE X1 - Audio Technica ATH-M50 - M-Audio K.eystaion 61 - Yazılımlar : Cubase Pro 8 - Eiosis Air EQ - Dell 23 Ips

Bu Konu için Etiketler