NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 917 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuçtan sayfa başı 30 ile 33 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Kontakt Library Oluşturma

Bu konu 9264 kez görüntülendi 32 yorum aldı ...

Kontakt Library Oluşturma 9264 Reviews

Konuyu değerlendir: Kontakt Library Oluşturma

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 9264 kez incelendi.

Alıntı Murat Engin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyatta makul ve kullanımı arkadaş canlısı bir programcık tavsiye etmek isterim;
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Daha önce farklı şekillerde library oluşturdum ve format sonrası problem oldu. Bu programla format sonrası bir problem oluyor mu?

EsbaB Şu üyeler, Seyit ÖZTÜRK adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Formatlık bir durum yaşamadım lakin en küçük bir sıkıntı olabileceğini sanmıyorum. En fazla iki farklı kütüphaneneye atanan SNPID numaralarında çakışma olabilir. O durumda işlemi yeniden yapmak, yeni bir SNPID numarası atanmasını sağlayacaktır.

Seyit ÖZTÜRK Şu üyeler, Murat Engin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Kontakt Library çözüm...

konkat 5.4 e terfi edeli proje sam kullanamıyordum.
    modülü tanıtmama rağmen enstrumanları yüklemeye çalışırken "bykorg" arkadaşın belirttiği
    /This patch is encrypted and cannot vs.../ hatasını alıyordum.
    Hani çok kulanacağımdan değilde meraktan uğraşmaya başladım.
    Sonunda çözümü googlede araştırırken buldum. Belki sizlere bir yararı olur diye paylaşıyorum.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... 2

Anlaşılan olay bu nicnt dosyasının içeriği ile ilgili...
    Proje samın içindeki nicnt dosyasını bulduğum yeni dosyayla değiştirince sorun çözüldü.
    Her iki nicnt dosyasını da açıp karşılaştırdım. Evet farklı parametreler var.
    Bir dosyanın içindeki bir kaç veri değişikliğinin bu kadar etkili olması ne kadar ilginç...

Saygılar....

EsbaB, Seyit ÖZTÜRK Şu üyeler, nacib adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu nacib tarafından (26 Aralık 2015 Saat 01:03 ) değiştirilmiştir.

selamlar.buraya yükleme konusunda yardımcı olabilirseniz birçok nicnt. dosyasını verebilirim.forum kurallarına aykırımı bilmiyorum?aykırı ise şimdiden özür dilerim.saygılar

EsbaB Şu üyeler, loopmatik adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Bir iki gün önce cevap yazmıştım ancak sitede görünmüyor.Bir hata oluştu her halde. Encript hatası veya library active butonu ile gelmesi yani demo olması sorunlarını çok uğraşarak çözdüm.
    Ben yardım alamadım ama yardım edeceğim. Bu sıkıntıları yaşayan arkadaşlar için yeni yıl hediyesi olarak yeni yılın ilk günlerinde klavuz paylaşacağım.Sizlerden de ricam bildiklerinizi paylaşınız.Hepinize iyi yıllar diliyorum.

Alıntı Murat Engin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyatta makul ve kullanımı arkadaş canlısı bir programcık tavsiye etmek isterim;
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Satın aldım ve müthiş basit.

Thank you so much.

Murat Engin Şu üyeler, Seyit ÖZTÜRK adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

slm. free bir yazılım buldum çok basit şekilde yapıyor. teşekkürler bilgilendirdiğiniz için ...

EsbaB Şu üyeler, yiğitcan adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Arkadaşlar çözdünüz diye klavuzu paylaşmadım.Yapamayan varsa yazsın klavuzu paylaşayım.iyi akşamlar.

EsbaB Şu üyeler, bykorg adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı bykorg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar çözdünüz diye klavuzu paylaşmadım.Yapamayan varsa yazsın klavuzu paylaşayım.iyi akşamlar.
    Hocam Ben anlamam böyle işlerden ama bence siz yinede paylaşın. Mutlaka faydalı olacaktır.
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... kardeşimiz sizde bulduğunuz free yazılımı paylaşırmısınız, bazen aynı çözümler farklı bilgisayarlarda sonuca ulaştıramayabiliyor.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

[QUOTE=EsbaB;35807]Hocam Ben anlamam böyle işlerden ama bence siz yinede paylaşın. Mutlaka faydalı olacaktır.
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... kardeşimiz sizde bulduğunuz free yazılımı paylaşırmısınız, bazen aynı çözümler farklı bilgisayarlarda sonuca ulaştıramayabiliyor.

KLM V 3.0 free

EsbaB Şu üyeler, yiğitcan adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: