+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 4 ile 4 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Cubase sends,insert,equalizer?Farkları, ne işe yararlar?

Bu konu 1236 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...

Cubase sends,insert,equalizer?Farkları, ne işe yararlar? 1236 Reviews

Konuyu değerlendir: Cubase sends,insert,equalizer?Farkları, ne işe yararlar?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1236 kez incelendi.

Cubase sends,insert,equalizer?Farkları, ne işe yararlar?

Arkadaşlar merhabalar.Cubase 5.1.2 sürümünü kullanıyorum.Açılıştaki hazır projeleri kurcalıyordum.Production kısmında "Metal Production "u gördüm açtım acaba neler var içerisinde diye bakınırken,İlgili tracklere ait sends, equalizer larda ekli şeylerin olduğunu gördüm.Daha önce de bu kanalları görmüştüm ama sorma gereği duymadım.Şimdi merak ettim.Nette de açıklayıcı pek bilgi bulamadım.Buldum ama beni tatmin etmedi.Mesela insert kısmından eklenen equalizer ile equalizer kısmından eklenenin ne farkı var? sends ne işe yarar?(Ben genelde, bu yolun başında olduğum için insert kısmından ekliyorum)
    Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.

Alıntı metaltrrocker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhabalar.Cubase 5.1.2 sürümünü kullanıyorum.Açılıştaki hazır projeleri kurcalıyordum.Production kısmında "Metal Production "u gördüm açtım acaba neler var içerisinde diye bakınırken,İlgili tracklere ait sends, equalizer larda ekli şeylerin olduğunu gördüm.Daha önce de bu kanalları görmüştüm ama sorma gereği duymadım.Şimdi merak ettim.Nette de açıklayıcı pek bilgi bulamadım.Buldum ama beni tatmin etmedi.Mesela insert kısmından eklenen equalizer ile equalizer kısmından eklenenin ne farkı var? sends ne işe yarar?(Ben genelde, bu yolun başında olduğum için insert kısmından ekliyorum)
    Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.
    Hocam cevaplarınızı derslerimde bulabilirsiniz saygılarımla
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Cho®dSolo, EsbaB Şu üyeler, hepar45 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    INTEL CORE I7 7700K 32 GB RAM, WIN 10 Pro 64 bit, CUBASE 9.5 PRO 64 bit, UNIVERSAL AUDIO APOLLO 8 QUAD, AMS NEVE 1073 DPA STEREO PREAMP, WARM AUDIO WA-76, WARM AUDIO WA-2A, WARM AUDIO EQP-1A , DBX 266 XS, DBX 215 S, BBE 882i SONIC MAXIMIZER, SPL TRANSIENT DESIGNER 2, ROLLS 160B EQ, YAMAHA HS8 MONITOR, SHURE SM57, RODE NT1, AKG C414 XLII, LEXICON MX300, AKAI MPK249 MIDI KEYBOARD