+ Yeni Konu aç

Konu: Gececiler Kahvehanesi...

Bu konu 407596 kez görüntülendi 2907 yorum aldı ...

Gececiler Kahvehanesi... 407596 Reviews

Konuyu değerlendir: Gececiler Kahvehanesi...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 407596 kez incelendi.

Baran kardeşim ekranın hayırlı olsun. Bu bilgisayar değişikliği , MAc'di , monitördü derken sana epey bir şeye mal oldu sanırım.

Baran hocam hayırlı olsun. Forumda değişim ve upgrade rüzgarıdır esiyor. Savulun az kaldı Sırada Bana geliyor
    Mehmet Abi hoşgeldiniz.

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 www.abdulcelil.com
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baran kardeşim ekranın hayırlı olsun. Bu bilgisayar değişikliği , MAc'di , monitördü derken sana epey bir şeye mal oldu sanırım.
    Teşekkür ederim Mehmet Hocam Ya cebinden çok bir şey çıktığını söyleyemem. Cihazları satıp MAC aldım, MAC'in içinden çıkan orjinal RAM'leri arkadaşıma verip kendime ekran aldırttıtm
    Benim kafam da bu sıralar takas konusunda çalışmaya başladı. Zararda olduğumu hissettiğim an bırakırım ama şu an için hala karlı karlı ilerlemekteyim. Şimdi kızkardeşimin Nisan ayında düğünü olacak ona beyaz eşya aldıktan sonra yavaş yavaş stüdyoma yeni cihazlar almaya başlarım

Size de teşekkür ederim @ESBAB hocam sağolun. Darısı başınıza inşallah

Apple MD388TU/A Quad Core İ7 8GB-500GB SSD | Logic Pro X - Zoom UAC-8 - Rode M3 Condencer - Vovox - Yamaha HS5 - Nektar İmpact LX88+

Bu aralar ekipmanlarını değiştiriyor herkes dediğiniz gibi. Ben de 2.5 yıldır sürekli almak istiyordum, mxl990 aldım kuzenim ile birlikte. Rode'nin 2014 modelini almak istiyordum aslında. 2.5 yıldır da Rode için bekliyorduk. Ama fark ettim ki Rodeyi bekledikçe bekleyeceğiz. En iyisi o kadar zaman kaybetmektense bir yerden başlayıp zamanla geliştiririz dedik. Henüz mikrofonu deneme fırsatım bile olmadı. İlk göz ağrımdır kendisi. Bu arada herkese iyi geceler. Ben de buralardayım bu gece.

Nektar Impact GX49, AMD Ryzen 3 1200 8GB Pc

Alıntı ESBAB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baran hocam hayırlı olsun. Forumda değişim ve upgrade rüzgarıdır esiyor. Savulun az kaldı Sırada Bana geliyor
    Mehmet Abi hoşgeldiniz.
    Hoş bulduk. Bakalım bu rüzgar seni nereye savuracak. Merakla bekliyoruz.

[QUOTE=Vbaran;24198]Teşekkür ederim Mehmet Hocam Ya cebinden çok bir şey çıktığını söyleyemem. Cihazları satıp MAC aldım, MAC'in içinden çıkan orjinal RAM'leri arkadaşıma verip kendime ekran aldırttıtm
    Benim kafam da bu sıralar takas konusunda çalışmaya başladı./QUOTE]

Al takke ver külah muhabbeti yani...

Vbaran - ait avatar

Vbaran

H:i, jS M Y #892 

Aynen öyle

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoş bulduk. Bakalım bu rüzgar seni nereye savuracak. Merakla bekliyoruz.
    Abi şimdilik SSD (240Gb) ve Ram takviyesi yaptım 10 Gb Ram'im oldu ama her an bir çılgınlık yapabilirim. Az çok donanım rengimi biliyorsunuz. Son dakika depremi olmasa

Bugün biri geldi uğraşma projeyle fala yeni bir TV kanalı açıyoruz gel rejiyi sırtlayacak 2 kişiden biri ol dedi ama pek sıcak bakmadım !!!!

Alıntı Sativus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu aralar ekipmanlarını değiştiriyor herkes dediğiniz gibi. Ben de 2.5 yıldır sürekli almak istiyordum, mxl990 aldım kuzenim ile birlikte. Henüz mikrofonu deneme fırsatım bile olmadı. İlk göz ağrımdır kendisi. Bu arada herkese iyi geceler. Ben de buralardayım bu gece.
    İlk göz ağrınız ağrısız acısız dertsiz olsun, huzurlu mutlu üretim ve icralarda kullanırsınız inşallah.

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 www.abdulcelil.com
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim abi. Umarım öyle olur.

Nektar Impact GX49, AMD Ryzen 3 1200 8GB Pc

Alıntı ESBAB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün biri geldi uğraşma projeyle fala yeni bir TV kanalı açıyoruz gel rejiyi sırtlayacak 2 kişiden biri ol dedi ama pek sıcak bakmadım !!!!
    O işler çok farklı konular Abdülcelil'ciğim. Özellikle yerel ölçekte yapıldığı zaman; hammaliyesi ağır basan , yaratıcılık tarafı üçüncü beşinci planda kalan işler. Bence isabetli davranmışsın.