+ Yeni Konu aç

Konu: Gececiler Kahvehanesi...

Bu konu 407596 kez görüntülendi 2907 yorum aldı ...

Gececiler Kahvehanesi... 407596 Reviews

Konuyu değerlendir: Gececiler Kahvehanesi...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 407596 kez incelendi.

@Xtansion hocam böyle bir şey buldum nasıl?
    Beyaz hoş durur tavsiyenizi dikkate alarak alternatiflerimin arasına koyuyorum

Aoc 24" E2451Fh Geniş Ekran Led Monitör - Vatan Bilgisayar

Apple MD388TU/A Quad Core İ7 8GB-500GB SSD | Logic Pro X - Zoom UAC-8 - Rode M3 Condencer - Vovox - Yamaha HS5 - Nektar İmpact LX88+

Yarin yine erken kalkilacak dostlar..

Sizlere hayirli geceler, bol sohbetler....

İnsan hergün bir parça müzik dinlemeli, iyi bir şiir okumalı, güzel bir tablo seyretmeli ve mümkünse birkaç mantıklı cümle söylemelidir.

Johann Wolfgang von Goethe

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben buradayım. Başka bir başlıkta yazışmakla meşguldüm.
    Hocam lütfen bizi başka başlıklarla aldatmayın

Apple MD388TU/A Quad Core İ7 8GB-500GB SSD | Logic Pro X - Zoom UAC-8 - Rode M3 Condencer - Vovox - Yamaha HS5 - Nektar İmpact LX88+

Alıntı Vbaran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam lütfen bizi başka başlıklarla aldatmayın
    Evet haklısın. Bu saatten sonra başka başlıklarda yazışmak, ancak aldatmaya girer.

@Xtansion hocam böyle bir şey buldum nasıl?
    Beyaz hoş durur tavsiyenizi dikkate alarak alternatiflerimin arasına koyuyorum

Aoc 24" E2451Fh Geniş Ekran Led Monitör - Vatan Bilgisayar
    Hah bahsettiğim tamda böyle birşey..Gecikme süresi ve çözünürlükte çok iyi..Tip olarakta çok güzel..Al gitsin Baran hocam

İmac İ5 - Apogee Duet 2 - Dynaudio BM5A - SE X1 - Audio Technica ATH-M50 - M-Audio K.eystaion 61 - Yazılımlar : Cubase Pro 8 - Eiosis Air EQ - Dell 23 Ips

Ben de hala PC ekranı arayışındayım. Bir şeye alırken karar vermek ne kadar zor ya..
    Hocam, sonuçta grafik tasarım vs. yapmayacaksın yahu. Çok pahalıya kaçmadan al bi ekran da kurtul Ne kadar çok araştırırsan o kadar kafan karışacak

Kahvehanenin ilk gece mesajı benden geliyor! ( Ben bulaştıysam Allah yardımcınız olsun )

@Xtansion hocam ile Diğer sayfada konu gelişti ama arada kaynayacak diye burdan devam edeyim dedim...

Mevzu "harrison mixbus"

Benim kafamdaki soru işareti şu oldu;

Madem mix te bukadar iddialı bir yazılım neden kanal kayıt özelliği yok bu meretin? Neden Başka Daw da kayıtlar alınıp kanallar tek tek exportlandıktan sonra buna tek tek aktarılıp mixlensinki?

Şimdi diyeceksiniz millet daha ne zahmetler çekiyor seninkiside soru mu? Benimkiside takıldı işte

Konu EsbaB tarafından (04 Şubat 2015 Saat 21:47 ) değiştirilmiştir.
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 www.abdulcelil.com
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Alıntı ESBAB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kahvehanenin ilk gece mesajı benden geliyor! ( Ben bulaştıysam Allah yardımcınız olsun )

@<u><a href="http://www.muzikteknolojileri.net/member.php?u=2394" target="_blank">Xtansion</a></u> hocam ile Diğer sayfada konu gelişti ama arada kaynayacak diye burdan devam edeyim dedim...

Mevzu "harrison mixbus"

Benim kafamdaki soru işareti şu oldu;

Madem mix te bukadar iddialı bir yazılım neden kanal kayıt özelliği yok bu meretin? Neden Başka Daw da kayıtlar alınıp kanallar tek tek exportlandıktan sonra buna tek tek aktarılıp mixlensinki?

Şimdi diyeceksiniz millet daha ne zahmetler çekiyor Benimkiside soru işte takıldı işte
    Hocam kanal kayıt özelliği olmadığını nereden duydun ..Elbetteki var..Sadece midi olayı yok..Sadece Audio üzerine bir daw..

İmac İ5 - Apogee Duet 2 - Dynaudio BM5A - SE X1 - Audio Technica ATH-M50 - M-Audio K.eystaion 61 - Yazılımlar : Cubase Pro 8 - Eiosis Air EQ - Dell 23 Ips

Bilgiler yolda yontularak bana gelmiş hocam eksik algılamışım.
    O zaman Sistemi tekrar bir araya getirirsem midi kullanmadığım kayıtlarda direkt bu yazılımı kullanacak gibiyim. Tabi arada geöen zaman zarfında kanıma girip vazgeçiren olmazsa!

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 www.abdulcelil.com
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...