+ Yeni Konu aç
Sayfa 6 Toplam 287 Sayfadan BirinciBirinci 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343556106 ... SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuçtan sayfa başı 60 ile 2863 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Gececiler Kahvehanesi...

Bu konu 341937 kez görüntülendi 2862 yorum aldı ...

Gececiler Kahvehanesi... 341937 Reviews

Konuyu değerlendir: Gececiler Kahvehanesi...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 341937 kez incelendi.

Alıntı Xtansion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Profildeki müzik yazılımı hemen değişmiş Bahadır hocam ...Müzik tanrıları herkese lisanslı daw kullanmayı nasip etsin
    Baya iyi bir setup oldu Bahadır hocam sende..Motu-DT770-Cubase 7.5-Art Tube...
    Yavaştan yavaştan toparladın hepsini..İyi günlerde kullan..
    Saol Hocam, evet iyi oldu herşey biraz da sayende...
    Cubase i 32 bit çalıştırdım. Jbridge ile 32 bit vst leri çalıştırırken ilk yaptığım yanlış köprülemelerden dolayı bir sorun var...
    Ama 32 bit de gayet sorunsuz....
    Formata üşeniyorum aslında, çok zaman alıyor...
    3 senedir format atmadım ama artık farz oldu galiba...

Ch.

Alıntı ChordSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saol Hocam, evet iyi oldu herşey biraz da sayende...
    Cubase i 32 bit çalıştırdım. Jbridge ile 32 bit vst leri çalıştırırken ilk yaptığım yanlış köprülemelerden dolayı bir sorun var...
    Ama 32 bit de gayet sorunsuz....
    Formata üşeniyorum aslında, çok zaman alıyor...
    3 senedir format atmadım ama artık farz oldu galiba...

Ch.
    Ama abi 32 bit çalıştırırsan bildiğim kadarı ile cubase sadece 4 GB ram kullanabilir..Bu sıkıntı olmaz mı ?

İmac İ5 - Apogee Duet 2 - Dynaudio BM5A - SE X1 - Audio Technica ATH-M50 - M-Audio K.eystaion 61 - Yazılımlar : Cubase Pro 8 - Eiosis Air EQ - Dell 23 Ips

Tam bilmiyorum Hocam, zaten format atacağım mutlaka, temiz bir kuruluma ihtiyacım var her halikarda...
    Bu arada Halion2 bayağı güzelmiş Hocam, sen neden beğenmedin ki?

Tam bilmiyorum Hocam, zaten format atacağım mutlaka, temiz bir kuruluma ihtiyacım var her halikarda...
    Bu arada Halion2 bayağı güzelmiş Hocam, sen neden beğenmedin ki?
    Bahadır hocam bana Sample Tank tan daha fazla birşey vermediği kanısına vardım açıkcası..Mesela ben Sample Tank 3 üde beğenmiyorum..Ben cubase kullanırken Halion u kurup ertesi gün geri silmiştim..

İmac İ5 - Apogee Duet 2 - Dynaudio BM5A - SE X1 - Audio Technica ATH-M50 - M-Audio K.eystaion 61 - Yazılımlar : Cubase Pro 8 - Eiosis Air EQ - Dell 23 Ips

@ChordSolo
    Cubase 7.5 hayırlı olsun.. 2-3 tane update i var, siteden indirip ücretsiz yapabilirsin, epey bir düzeltme yapmışlardı..
    Madem gözünü kararttın, Hallion 5 al da, elinin altında multilayer ve inanılmaz ses bankaları, özellikleri olan ve senin kullanabileceğin bir türü Türk sazı,çalgısı olan bir vst olsun.. Sample Tank 3 beni de pek açmadı, 2 den farklı aman aman bir ses bulamadım, patternler gelmiş, bunları klavyeden kontrol edebiliyorsun ama Hallion 5 de bunlar da var zaten. İstersen sitede trial versiyonu 30 günlük vardır, onu bir dene..
    CB 7.5 taki kanal striplerine ve bunların presetlerine pek güvenme, Alman kafası ile yapılmış, baştan benim kolayıma gelmişti ama artık bu stripleri kullanmıyorum.
    Sen vokal de kayıt ediyorsun, CB 7.5 taki Chord track ile harika 2,3,4 ses back vokaller yaratabilirsin, onları bir dene mutlaka..
    Sevindim Steinberg i terk etmediğine

32 bit en fazla 3.25gb ram kullanılmasına izin veriyor.
    64bitde durum sürümüne bağlı (ultimate, home basic vs) ama ram sıkıntısı çekilmez.

İtina ile bilgisayar formatlanır, driverları kurulur, kasa temizliği yapılır

Alıntı Sativus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    32 bit en fazla 3.25gb ram kullanılmasına izin veriyor.
    64bitde durum sürümüne bağlı (ultimate, home basic vs) ama ram sıkıntısı çekilmez.

İtina ile bilgisayar formatlanır, driverları kurulur, kasa temizliği yapılır
    Hocam işletim sistemi 64 bit...
    Cubase i 32 bit olarak da kurdum...

Hocam işletim sistemi 64 bit...
    Cubase i 32 bit olarak da kurdum...
    Hocam öncelikle hayırlı olsun. Format dediğin nedir ki hocam artık o kadar kolaylaştı ki işler.
    Cubase özellikle 32 bit kurmanızın nedeni nedir? Eski VSTleri kullanmak mı?

Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: https://soundcloud.com/tezcan-3/
    YouTube: https://www.youtube.com/c/TezcanKoray
    Instagram: https://www.instagram.com/tezcankoray20/

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam öncelikle hayırlı olsun. Format dediğin nedir ki hocam artık o kadar kolaylaştı ki işler.
    Cubase özellikle 32 bit kurmanızın nedeni nedir? Eski VSTleri kullanmak mı?
    Tezcan hocam haklisin. Format kolaylasti ama ProTools bana 3 kere format attirdi bir gunde. Kolay da olsa bir sure sonra illallah dedirtiyor. Format atmasi birsey degil de teker teker programlari, VST leri kurup tekrar eski ayarlara donmesi bir dert. Bahadir hocaminda endisesi sanirim bu.

Ben bu konuda çok rahatım..En son format attığımda tüm pluginleri kurup ayarları yaptım, sonra Time Machine ile harici hdd ye yedekledim temiz olarak..Artık format gerekirse benim işim 3 dakika..3 dakika içinde eski haline dönüyor mac..Mac i seviyorum