+ Yeni Konu aç
Sayfa 287 Toplam 287 Sayfadan BirinciBirinci ... 187237258259260261262263264265266267268269270271272273274275276277278279280281282283284285286287
Toplam 2,861 adet sonuçtan sayfa başı 2,870 ile 2870 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Gececiler Kahvehanesi...

Bu konu 353195 kez görüntülendi 2869 yorum aldı ...

Gececiler Kahvehanesi... 353195 Reviews

Konuyu değerlendir: Gececiler Kahvehanesi...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 353195 kez incelendi.

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Gitar çalanlara" derken hocam? )))
    Nereden yakaladınız hocam ya

Ben beceri anlamında demek istemiştim.
    Beyinde her bir parmağın aynı anda nerelerde dolanacağı geçiyor ve anında görev icra ediliyor, kulaklarada göze karmaşık gelen görüntünün aksine muhteşem tınılar dinlemek kalıyor.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tezcankoray Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 www.abdulcelil.com
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Arkadaşlar ailemden önce üzüntümü sizlerle paylaşmak istedim.

Bu yaştan sonra ne iş yapabilirim bilmiyorum ama an itibariyle bu sene bana Ücretli öğretmenlik çıkmadığını öğrenmiş olup iş bakınacam, eleman lazımsa geleyim

Tek umudum bu sene Mezun olduğum önlisans ilahiyat ile KPSS den bir yerlere yerleşebilmek ve 4. Sınıf iktisad tan mezun olmaya bakmak

averen, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, Sativus, tezcankoray Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ailemden önce üzüntümü sizlerle paylaşmak istedim.

Bu yaştan sonra ne iş yapabilirim bilmiyorum ama an itibariyle bu sene bana Ücretli öğretmenlik çıkmadığını öğrenmiş olup iş bakınacam, eleman lazımsa geleyim

Tek umudum bu sene Mezun olduğum önlisans ilahiyat ile KPSS den bir yerlere yerleşebilmek ve 4. Sınıf iktisad tan mezun olmaya bakmak

Hocam çok üzüldüm. Ne denebilir ki...

Umarım KPSS ile bir yerlere yerleşebilirsiniz. Çıkmayan candan umut kesilmez

Saygılar,
    Tezcan

averen, EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: https://soundcloud.com/tezcan-3/
    YouTube: https://www.youtube.com/c/TezcanKoray
    Instagram: https://www.instagram.com/tezcankoray20/

Her üzüldüğümde dinlediğim ve hatta çoğu zaman aranjesini yapıp okumayı iç geçirerek hayal ettiğim bir eser sizlere gecenin armağanı olsun.

Bаkmа sen yeryüzünün, fitneyle dolduğunа
    Zâlimlerin dünyаdа hükümrân olduğunа
    Dаlâletin bu kаdаr itibаr bulduğunа
    Bаkmа sen аdаletin rаflаrа konduğunа

Bil ki; bütün deliller, Ukbâ’dа beklemede,
    Terаzi çok hаssаstır, o Büyük Mаhkeme’de
    Firаvunlаr, Kârunlаr, Berzаh’tа beklemede,
    Hepsi hesаp verecek, o Büyük Mаhkeme’de
    Son hüküm Allаhındır o Büyük Mаhkeme’de

Bаkmа sen cehаletin cesаret bulduğunа
    Belаmlаrın, zirvelerde sаltаnаt kurduğunа
    Fâsıklаrın, şeytаn ile müttefik olduğunа
    Bаkmа sen ekrаnlаrın yаlаnlа dolduğunа

Bil ki; bütün kâinаt, sаbırlа beklemede,
    Susаnlаr konuşаcаk, o Büyük Mаhkeme’de
    Sаnа şаhit olаcаk melekler beklemede;
    Tüm deliller toplаnаcаk o Büyük Mаhkeme’de

Tüm deliller toplаnаcаk o Büyük Mаhkeme’de

Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Ders arası bir kaçamak yapayım derken tesadüfen denk geldiğim bir prodüksyon sohbeti; ben yarıya kadar izledim, devamını sonra izlemeyi planlarken sizlerle de paylaşmak istedim.

nacib, tezcankoray Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ders arası bir kaçamak yapayım derken tesadüfen denk geldiğim bir prodüksyon sohbeti; ben yarıya kadar izledim, devamını sonra izlemeyi planlarken sizlerle de paylaşmak istedim.

Nurkan Hoca Motto Müzik kanalında çok güzel işler yapıyor bence. Konuk alıyor, bu da değişik sanatçılar, değişik fikirler ve değişik yöntemler demek...

Ama tabi ki kamerada çok kısıtlı bir kısmını görebiliyoruz. Yine de bir şeyler öğrenmek ve motivasyon sağlamak için çok faydalı. Yeri geliyor bir parçanın gitarlarını anlatıyor, yeri geliyor bas gitar anlatıyor, yeri geliyor bir vokalist konuk alıyor onunla vokal kaydediyor falan... Ben kanala aboneyim ve özellikle Nurkan hoca'nın video'larını kaçırmamaya çalışıyorum.

Saygılar,
    Tezcan

enym, EsbaB Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: https://soundcloud.com/tezcan-3/
    YouTube: https://www.youtube.com/c/TezcanKoray
    Instagram: https://www.instagram.com/tezcankoray20/

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nurkan Hoca Motto Müzik kanalında çok güzel işler yapıyor bence. Konuk alıyor, bu da değişik sanatçılar, değişik fikirler ve değişik yöntemler demek...

Ama tabi ki kamerada çok kısıtlı bir kısmını görebiliyoruz. Yine de bir şeyler öğrenmek ve motivasyon sağlamak için çok faydalı. Yeri geliyor bir parçanın gitarlarını anlatıyor, yeri geliyor bas gitar anlatıyor, yeri geliyor bir vokalist konuk alıyor onunla vokal kaydediyor falan... Ben kanala aboneyim ve özellikle Nurkan hoca'nın video'larını kaçırmamaya çalışıyorum.

Saygılar,
    Tezcan
    Ben işin motivasyon kısmındayım hocam

Telefondan forum içini tam gezemiyorum, buradan paylaşayım.
    Bir tarafta yıllardır midi klavyenin turşusunu yapan hala kullanamayan ben, diğer tarafta 5 yaşındaki çocuk 😔

Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu EsbaB tarafından (01 Kasım 2018 Saat 20:09 ) değiştirilmiştir.

Dayım Ercan IRMAK'ın eşi Sinem IRMAK'ın Şavk isimli albümüne ait klibi. Beraber enstrümantal bir albüm yapmışlar. Ben de spoty'den dinleyeceğim daha Paylaşayım dedim

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, ugur86 Şu üyeler, Sativus adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Nektar Impact GX49, AMD Ryzen 3 1200 8GB Pc