+ Yeni Konu aç

Konu: Gececiler Kahvehanesi...

Bu konu 352330 kez görüntülendi 2868 yorum aldı ...

Gececiler Kahvehanesi... 352330 Reviews

Konuyu değerlendir: Gececiler Kahvehanesi...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 352330 kez incelendi.

Selam olsun Mustafa Kemal'e ve Çanakkale'nin kahramanlarına!

EsbaB, keşanlı mustafa, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, tezcankoray Şu üyeler, Orkunn adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Gececiler Kahvehanesi...

Yurtiçi kargo yine hiç zilime basmadan, yukarıya çıkmadan evime uğrayıp gitti. Demin balkonda ilk defa gözlerimle şahit oldum. Keşke video çekseydim diyecem ama gayet umursamaz oldukları için gerek yok. Şu firma nasıl batmıyor anlamıyorum. Zaten bundan sonra yurtiçi kullanan firmayla alışveriş yapmayacağım!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tezcankoray Şu üyeler, Orkunn adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Ya böyle birşey yok. Müşteri hizmetleri "beyefendi kağıt asıldıysa kargo yeniden gelmez diyor." Yahu ben kadına diyorumki "kargoyu gelir alırım. Kargomu getirin demiyorum. Elemanınızı şikayet etmek istiyorum" insanları aptal yerine koymaya çalışan mh temsilcisi bana tekrar "beyefendi dediğim gibi kağıt asıldıysa yeniden dağıtım yapılmaz." THT'ye güvenlik kamerası görüntüleriyle gidecem! Eğer bana mh "tamam şikayetinizi aldık" deseydi umursamazdım ama bu resmen salak yerine koymak!

Alıntı Orkunn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya böyle birşey yok. Müşteri hizmetleri "beyefendi kağıt asıldıysa kargo yeniden gelmez diyor." Yahu ben kadına diyorumki "kargoyu gelir alırım. Kargomu getirin demiyorum. Elemanınızı şikayet etmek istiyorum" insanları aptal yerine koymaya çalışan mh temsilcisi bana tekrar "beyefendi dediğim gibi kağıt asıldıysa yeniden dağıtım yapılmaz." THT'ye güvenlik kamerası görüntüleriyle gidecem! Eğer bana mh "tamam şikayetinizi aldık" deseydi umursamazdım ama bu resmen salak yerine koymak!

Hocam bu konuyla ilgili çok yerde yazıldı, çizildi ama maalesef durum böyle... Özellikle bazı dağıtım bölgelerinde böyle yapıyorlar sanırım, zira ben defalarca tecrübe ettim hiç sorun yaşamadım.

Eğer kargo geri gittiyse şubeye dönmüş olması lazım, şubeden alabiliyor olmanız lazım diye düşünüyorum.

Saygılar,
    Tezcan

Orkunn Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: https://soundcloud.com/tezcan-3/
    YouTube: https://www.youtube.com/c/TezcanKoray
    Instagram: https://www.instagram.com/tezcankoray20/

Gececiler Kahvehanesi...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bu konuyla ilgili çok yerde yazıldı, çizildi ama maalesef durum böyle... Özellikle bazı dağıtım bölgelerinde böyle yapıyorlar sanırım, zira ben defalarca tecrübe ettim hiç sorun yaşamadım.

Eğer kargo geri gittiyse şubeye dönmüş olması lazım, şubeden alabiliyor olmanız lazım diye düşünüyorum.

Saygılar,
    Tezcan
    Ne kadar çalışanın yaptığı birşey de olsa bu tamamen şirketin suçu. Kargo firmaları disiplinsiz. Franchising ile markayı veriyorlar şubelere, sonrası Allah kerim. Şubelere söz bile geçiremiyorlar. Ptt ne güzel tam zamanında tertemiz teslim ediyor.

Merhaba sevgili arkadaşlar,

"Trafik Hayattır" konulu Jingle yarışmasının İstanbul'daki finaline kalmışım.
    Dualarınızı ve desteklerinizi beklerim. Yarışma kuralları gereği Jingle'ı şu an paylaşamıyorum.

Haftaya Pazartesi İstanbul'da olacağım. Final salı günü.
    İstanbul'daki arkadaşlar da müsait olursa görüşmek, tanışmak, sohbet etmek de isterim.

Selamlar, hürmetler.

İncelemek isteyenler için İlgili Link: www.trafikhayattir.com

17426393_1486082731402970_2364357985005280925_n.jpg

Mehmet Uzunosmanoğlu, Sativus, tezcankoray Şu üyeler, ishak göktekin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Müziği tarif etmeyin; dinleyin.
    www.ishakgoktekin.com

Alıntı ishak göktekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba sevgili arkadaşlar,

"Trafik Hayattır" konulu Jingle yarışmasının İstanbul'daki finaline kalmışım.
    Dualarınızı ve desteklerinizi beklerim. Yarışma kuralları gereği Jingle'ı şu an paylaşamıyorum.

Haftaya Pazartesi İstanbul'da olacağım. Final salı günü.
    İstanbul'daki arkadaşlar da müsait olursa görüşmek, tanışmak, sohbet etmek de isterim.

Selamlar, hürmetler.

İncelemek isteyenler için İlgili Link: www.trafikhayattir.com

17426393_1486082731402970_2364357985005280925_n.jpg
    Hocam öncelikle tebrik ederim, daha da iyilerine layık işler yapıyorsun.

Final ile ilgili bilgi verebilir misin? Nerede ve ne zaman olacak vs. ? Belki finale gelebilirim, bi şekilde buluşup tanışırız...

Saygılar,
    Tezcan

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EsbaB, ishak göktekin Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: https://soundcloud.com/tezcan-3/
    YouTube: https://www.youtube.com/c/TezcanKoray
    Instagram: https://www.instagram.com/tezcankoray20/

İyi geceler herkese. Yeni konu açmak istemediğim için, burayı çorba yapmaya devam edeyim dedim
    Kuzenimin bir kaydını düzenledim elimden geldiğince. Bu kayıtla birlikte birkaç soru sormak istiyorum.

https://clyp.it/s3dkvolh

Hazır altyapı kullanıldığı için sadece vokallere işlem uygulayabildim. İstediğim ses yüksekliğini yakaladığımda master out'un +3db'lerde gezdiğini gördüm. Anlık çıkışlar da değil ama, out sürekli +3db ve üzerinde. Bilgisayarım üzerinden ve mp3'ümle dinlediğimde hiçbir sıkıntı yokken, telefondan kulaklık ile dinlediğimde kaydın bazı yerlerinde bozulmalar duyuluyor. Sizde de duyuluyor mu bu?

Amatör bir kayıt, amatör bir düzenleme, haberiniz olsun. Maksat hareket olsun, bir iki laf dönsün..

Nektar Impact GX49, AMD Ryzen 3 1200 8GB Pc

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam öncelikle tebrik ederim, daha da iyilerine layık işler yapıyorsun.

Final ile ilgili bilgi verebilir misin? Nerede ve ne zaman olacak vs. ? Belki finale gelebilirim, bi şekilde buluşup tanışırız...

Saygılar,
    Tezcan

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Abi, teşekkür ederim yorumun ve desteğin için. Final için pazartesi İstanbul'a gelip taksimde bir otelde konaklayacağız.
    Salı Günü de Jüri karşısında 10 dakikalık bir sunum istediler. Final bu şekilde olacak. Ama finalin yapılacağı oteli bilmiyorum henüz.
    O da netleşince haber veririm. Numaramı faceten gönderdim kaydedersin abi. Teşekkürler.

Alıntı Sativus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi geceler herkese. Yeni konu açmak istemediğim için, burayı çorba yapmaya devam edeyim dedim
    Kuzenimin bir kaydını düzenledim elimden geldiğince. Bu kayıtla birlikte birkaç soru sormak istiyorum.

https://clyp.it/s3dkvolh

Hazır altyapı kullanıldığı için sadece vokallere işlem uygulayabildim. İstediğim ses yüksekliğini yakaladığımda master out'un +3db'lerde gezdiğini gördüm. Anlık çıkışlar da değil ama, out sürekli +3db ve üzerinde. Bilgisayarım üzerinden ve mp3'ümle dinlediğimde hiçbir sıkıntı yokken, telefondan kulaklık ile dinlediğimde kaydın bazı yerlerinde bozulmalar duyuluyor. Sizde de duyuluyor mu bu?

Amatör bir kayıt, amatör bir düzenleme, haberiniz olsun. Maksat hareket olsun, bir iki laf dönsün..
    Dostum kaydını dinledim, öncelikle altyapı ve sözler çok uyumlu olmuş çok etkileyici geldi bana.
    Kuzeninin ses tonu da çok hoş ağzına sağlık. Senin de yüreğine sağlık. Kayıtta da herhangi bir bozulma hissetmedim.
    Selamlar.

Sativus Şu üyeler, ishak göktekin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Müziği tarif etmeyin; dinleyin.
    www.ishakgoktekin.com

@ishak göktekin hocam yorumunuz için çok teşekkür ederim Uzun süredir buralarda görünmüyordunuz.

ishak göktekin Şu üyeler, Sativus adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Nektar Impact GX49, AMD Ryzen 3 1200 8GB Pc