+ Yeni Konu aç

Konu: Gececiler Kahvehanesi...

Bu konu 333653 kez görüntülendi 2857 yorum aldı ...

Gececiler Kahvehanesi... 333653 Reviews

Konuyu değerlendir: Gececiler Kahvehanesi...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 333653 kez incelendi.

EsbaB, nacib Şu üyeler, abdullahatalan adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc

Tyros 5 vs. Pa 4X
    Bende hayranlıkla izleyip dinlediğim videoyu paylaşayım. Konuya özel başlık açmak isterdim ama telefondan beceremedim.

https://m.youtube.com/watch?v=stIr9_1HYm8

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 www.abdulcelil.com
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tyros 5 vs. Pa 4X
    Bende hayranlıkla izleyip dinlediğim videoyu paylaşayım. Konuya özel başlık açmak isterdim ama telefondan beceremedim.

tyros kalitesi açık ara belli zaten ...

Alıntı yiğitcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tyros kalitesi açık ara belli zaten ...
    Evet ben de katılıyorum. Tyros5'in soundu daha realistik ve hoş. Ama Pa4x'in de sevenleri var.

Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Ben telefonda dinledim. Tyros fazla tiz geldi ve pa daha dolgun gibi geldi ama ses sisteminde dinlemek lazım tabi.

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )

Tyros 5 vs. Pa 4X

@rumeli hocamızı da konuda davet ve müdahil edelim fikirlerinizi bekliyoruz. ( Mehmet abinin de yorumları dikkate alınmalı tecrübesi yaşımızdan büyük )

Ben telefonda dinledim. Tyros fazla tiz geldi ve pa daha dolgun gibi geldi ama ses sisteminde dinlemek lazım tabi.

Abdulcelil'ciğim ,
    Farkları görebilmek için iyi bir sistemde dinlemek lazım. Dediğin gibi telefonla bu iş olmaz. Örneğin benim ilk dikkatimi çeken Pa4x'in soundu'nun daha sert olduğu idi. Ayrıca yukarıda belirttiğim gibi ; Tyros'un sound'u bana göre daha realistik. Gerçi ben tüm videoyu izlemedim. Ancak piano ve gitar tonlarını dinleyince teşhisimi koydum. Gerisini izlemeye gerek görmedim zaten. Çünkü bir keyboard'un performansını esas olarak tayin eden akustik piano tonları bence.

EsbaB Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Belki burada aradiginiz cevap......(Benim dûsûncem ikisi de 10 numara ama benim favorim Yamaha!!!
    https://www.youtube.com/watch?v=KWM2sTJnKWE

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, rumeli adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: