+ Yeni Konu aç

Konu: Gececiler Kahvehanesi...

Bu konu 292935 kez görüntülendi 2822 yorum aldı ...

Gececiler Kahvehanesi... 292935 Reviews

Konuyu değerlendir: Gececiler Kahvehanesi...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 292935 kez incelendi.

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Volkan'cığım. Çok üzüldüm. Bu genç yaşta böyle şeylere maruz kalmak üzücü doğrusu. Neyse her şerden bir hayır çıkar demiş atalarımız.

Demek ki senin bundan sonra daha bir sakin yaşama geçmen gerekecek herhalde. Dolayısıyla bu durum senin müzik potansiyelini çok daha geliştirebilir diye düşünüyorum. Bu açıdan bardağın dolu tarafına bakmak gerekir bence. Senin gibi adam açığını kolay kapatır. Merak etme. Kaldı ki ben senin fazla bir şey kaybettiğine de inanmam.
    Teşekkürler Mehmet hocam. En azından artık daha azimli olacağım kesin. Çeşitli eğitimlerle açıklarımı kapatacağımı düşünüyorum. Kendimce planlarım var elbet. Bu dönemde yurtdışı olanaklarını da araştırıp deneyeceğim. Ama yine de estağfurullah tabi. Yeteneğimi kendi kendime körelttim. Ama tekrar kazanmak için elimden geleni ardıma koymayacağım

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, Vbaran adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Apple MD388TU/A Quad Core İ7 8GB-500GB SSD | Logic Pro X

Alıntı Vbaran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler Mehmet hocam. En azından artık daha azimli olacağım kesin. Çeşitli eğitimlerle açıklarımı kapatacağımı düşünüyorum. Kendimce planlarım var elbet. Bu dönemde yurtdışı olanaklarını da araştırıp deneyeceğim. Ama yine de estağfurullah tabi. Yeteneğimi kendi kendime körelttim. Ama tekrar kazanmak için elimden geleni ardıma koymayacağım
    Merak etme sen halledersin. Ona hiç bir şüphem yok.

EsbaB, okidoz, Vbaran Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Uzun bir tedavi sürecinden geçtim. Tedavi edilemez bir rahatsızlığım varmış ve haberim yokmuş. Bacaklarımda genetik olarak damar tıkanıklığı varmış. 8 defa anjiyo oldum. 3 ayrı hastanede 7 ay yattım. İlaç ve serum tedavileri gördüm. Sol ayak başparmağımı kaybettim. Sonra askerlik durumu geldi kapıya dayandı. Tam da darbe sonrası GATA'nın kapanmasına denk geldi. Yönergeye göre hastalığım muafiyet alıyor. Ama bunu verebilecek bir hastane bulmakta zorlandım ama neyseki hallettim. Şimdi hiç geçmeyen bir ağrım var. Ömür boyu ilaç alacağım ve her 6 ayda bir anjiyo olacağım her iki bacaktanda. Ayrıca %65 engelli raporum var
    Bu süreçte haliyle müzikten de uzak kaldım. Kahrolası kapitalizm yüzünden yeni cihazlar da alamadım. Bildiğim her şeyi de unuttum. Yeniden giriş yapacağım ama bakalım ne zaman..
    Sevgili baran kardeşim, Rabbim acil şifalar versin. Beterin beteri vardır derler,yaşama sıkı tutunmak buna'da şükretmek gerektiğine inanıyorum.
    Tekrar şifalar diler,sevgi ve saygılarımı sunarım.

Mehmet Uzunosmanoğlu, okidoz, Vbaran Şu üyeler, gunayahmet adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merak etme sen halledersin. Ona hiç bir şüphem yok.
    İyi geceler Mehmet hocam. Bilgine ve tecrübene ihtiyacım var şu an. Biliyorsunuz ben bir daha ses kartı alırsam RME'den başka hiç bir şey almam diyordum. Hala da öyle diyorum
    UFX kullanıcısı olarak bu kart hakkındaki yorumlarınızı ve de Fireface 802 modeliyle karşılaştırmanızı isteyeceğim.
    Bu ikisi arasında kaldım. İkisi hakkında da bir fikrim yok yalnız 802 kullanırsam UFX'in barındırdığı ekstra özelliklere ihtiyaç duymam gibime geliyor. Bilmiyorum neden ama öyle hissediyorum.
    Ne yapayım? Ha bu arada gidip Musicstore'dan kendim alacağım Türkiye'den kesseler almam.

Apple MD388TU/A Quad Core İ7 8GB-500GB SSD | Logic Pro X

İyi geceler Mehmet hocam. Bilgine ve tecrübene ihtiyacım var şu an. Biliyorsunuz ben bir daha ses kartı alırsam RME'den başka hiç bir şey almam diyordum. Hala da öyle diyorum
    UFX kullanıcısı olarak bu kart hakkındaki yorumlarınızı ve de Fireface 802 modeliyle karşılaştırmanızı isteyeceğim.
    Bu ikisi arasında kaldım. İkisi hakkında da bir fikrim yok yalnız 802 kullanırsam UFX'in barındırdığı ekstra özelliklere ihtiyaç duymam gibime geliyor. Bilmiyorum neden ama öyle hissediyorum.
    Ne yapayım? Ha bu arada gidip Musicstore'dan kendim alacağım Türkiye'den kesseler almam.
    Volkan'cığım hiç düşünme direk UFX al. Üstelik RME 20. kuruluş yılı nedeniyle UFX konusunda dünya genelinde %20 indirim kampanyası başlattı. Hiç kaçırma derim. Kampanyada elindeki herhangi bir ses kartını veriyorsun ve %20 indirimli UFX alıyorsun. BL Müzik zaten bu kampanyadan önce UFX'e %5 indirim yapmıştı. Bu kampanyada %15 indirim mi yapar yoksa %20 indirim mi yapar bilmiyorum. Orayı da takip etmende fayda var.

Ama bütçen elveriyorsa yeni çıkan UFX+'ı al. Hakikaten incelediğim kadarıyla güzel bir alet. UFX de çok güzel bir cihaz ama adamlar UFX+ ile UFX'i farklı bir noktaya taşımışlar.

EsbaB Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Herkese hayırlı akşamlar.
    Yarın 21:00 de kanalurfada canlı yayın konuğuyum.
    İshak hocamın emeklerinin geçtiği "Oy Gülüm" eserinide okuyacam ( playback )

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, Sativus Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 www.abdulcelil.com
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese hayırlı akşamlar.
    Yarın 21:00 de kanalurfada canlı yayın konuğuyum.
    İshak hocamın emeklerinin geçtiği "Oy Gülüm" eserinide okuyacam ( playback )

Abdulcelil'ciğim o kanal internetten izlenebiliyor. Artık izleriz seni.

EsbaB Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Eksik olmayın. Çok sevinirim abi.
    Looplarla hazırladığım iki eser ve forumda paylaştığım iki eseri okumayı düşünüyorum ( Oy Gülüm ve Doğum günün ) kısmen yeniden seslendirip ufak tefek mix müdahalelerinde bulundum ama tekraren forumda paylaşıp meşgul etmek istememiştim.

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )

@ishak göktekin Hocam'a katkılarından dolayı tekrar teşekkür ederekten Tv Programından bir kesit ( yayında ses ve görüntü arasında bir kayma var, canlı yayında da konuşmalar dahil öyle idi ulead ile biraz oturtmaya çalıştım sanırım idare eder. )

gunayahmet, ishak göktekin, tezcankoray, wade21 Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: