+ Yeni Konu aç

Konu: Gececiler Kahvehanesi...

Bu konu 330352 kez görüntülendi 2849 yorum aldı ...

Gececiler Kahvehanesi... 330352 Reviews

Konuyu değerlendir: Gececiler Kahvehanesi...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 330352 kez incelendi.

@MoNoTeist kardeşim bak sen de online'sın ama sesin gelmiyor ...

EsbaB Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ooo hocam nerelerdeyiz? Hoşgeldiniz

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Vallahi karışık durumlar içindeydim, daha fazla zaman ayıracağım artık
    Hoşbuldum.

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, Vbaran adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Apple MD388TU/A Quad Core İ7 8GB-500GB SSD | Logic Pro X

Alıntı Vbaran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallahi karışık durumlar içindeydim, daha fazla zaman ayıracağım artık
    Hoşbuldum.
    Volkan kardeşim ziyadesi ile özlettiniz kendinizi. Aşk olsun...Herhalde görüşmeyeli bir sene olmuştur.

Vbaran Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Volkan kardeşim ziyadesi ile özlettiniz kendinizi. Aşk olsun...Herhalde görüşmeyeli bir sene olmuştur.
    Vallahi ben de hepinizi özledim. Ne yalan söyleyeyim biraz da utanarak geldim..

EsbaB Şu üyeler, Vbaran adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Vallahi ben de hepinizi özledim. Ne yalan söyleyeyim biraz da utanarak geldim..
    Yok be kardeşim. Utanacak ne olabilir ki... Ne yaptın bu periyotta ?

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok be kardeşim. Utanacak ne olabilir ki... Ne yaptın bu periyotta ?
    Uzun bir tedavi sürecinden geçtim. Tedavi edilemez bir rahatsızlığım varmış ve haberim yokmuş. Bacaklarımda genetik olarak damar tıkanıklığı varmış. 8 defa anjiyo oldum. 3 ayrı hastanede 7 ay yattım. İlaç ve serum tedavileri gördüm. Sol ayak başparmağımı kaybettim. Sonra askerlik durumu geldi kapıya dayandı. Tam da darbe sonrası GATA'nın kapanmasına denk geldi. Yönergeye göre hastalığım muafiyet alıyor. Ama bunu verebilecek bir hastane bulmakta zorlandım ama neyseki hallettim. Şimdi hiç geçmeyen bir ağrım var. Ömür boyu ilaç alacağım ve her 6 ayda bir anjiyo olacağım her iki bacaktanda. Ayrıca %65 engelli raporum var
    Bu süreçte haliyle müzikten de uzak kaldım. Kahrolası kapitalizm yüzünden yeni cihazlar da alamadım. Bildiğim her şeyi de unuttum. Yeniden giriş yapacağım ama bakalım ne zaman..

Çok geçmiş olsun. Bende yamaçlarda uçuş falan zannetmiştim.

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 www.abdulcelil.com
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun. Bende yamaçlarda uçuş falan zannetmiştim.

Uçuyorum o ayrı

EsbaB Şu üyeler, Vbaran adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

@Vbaran

Büyük geçmiş olsun, yaşadıklarına üzüldüm, bundan sonrası için sağlık diliyorum...

Vbaran - ait avatar

Vbaran

H:i, jS M Y #1043 

Teşekkür ederim hocam

Müzik

Uzun bir tedavi sürecinden geçtim. Tedavi edilemez bir rahatsızlığım varmış ve haberim yokmuş. Bacaklarımda genetik olarak damar tıkanıklığı varmış. 8 defa anjiyo oldum. 3 ayrı hastanede 7 ay yattım. İlaç ve serum tedavileri gördüm. Sol ayak başparmağımı kaybettim. Sonra askerlik durumu geldi kapıya dayandı. Tam da darbe sonrası GATA'nın kapanmasına denk geldi. Yönergeye göre hastalığım muafiyet alıyor. Ama bunu verebilecek bir hastane bulmakta zorlandım ama neyseki hallettim. Şimdi hiç geçmeyen bir ağrım var. Ömür boyu ilaç alacağım ve her 6 ayda bir anjiyo olacağım her iki bacaktanda. Ayrıca %65 engelli raporum var
    Bu süreçte haliyle müzikten de uzak kaldım. Kahrolası kapitalizm yüzünden yeni cihazlar da alamadım. Bildiğim her şeyi de unuttum. Yeniden giriş yapacağım ama bakalım ne zaman..
    Geçmiş olsun Volkan'cığım. Çok üzüldüm. Bu genç yaşta böyle şeylere maruz kalmak üzücü doğrusu. Neyse her şerden bir hayır çıkar demiş atalarımız.

Demek ki senin bundan sonra daha bir sakin yaşama geçmen gerekecek herhalde. Dolayısıyla bu durum senin müzik potansiyelini çok daha geliştirebilir diye düşünüyorum. Bu açıdan bardağın dolu tarafına bakmak gerekir bence. Senin gibi adam açığını kolay kapatır. Merak etme. Kaldı ki ben senin fazla bir şey kaybettiğine de inanmam.

EsbaB, okidoz Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: