+ Yeni Konu aç

Konu: Gececiler Kahvehanesi...

Bu konu 395300 kez görüntülendi 2905 yorum aldı ...

Gececiler Kahvehanesi... 395300 Reviews

Konuyu değerlendir: Gececiler Kahvehanesi...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 395300 kez incelendi.

Alıntı ugur86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam "mixes" linkine tıklayıp ekran görüntüsünü atar mısın, in out sormuyorum, routing önemli şimdi
    Hocam bilgisayar stüdyoda henüz oraya gidemedim ama uzaktan bağlanarak görüntü alabildim.

Duruma göre kullanmak üzere on ayarlı mikser arayüzü ayarlamayı henüz bilmediğim için burayı kullanmıyor buraya girmiyorum hocam.

tezcankoray Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu EsbaB tarafından (26 Haziran 2016 Saat 22:00 ) değiştirilmiştir.
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 www.abdulcelil.com
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bilgisayar stüdyoda henüz oraya gidemedim ama uzaktan bağlanarak görüntü alabildim.

Duruma göre kullanmak üzere on ayarlı mikser arayüzü ayarlamayı henüz bilmediğim için burayı kullanmıyor buraya girmiyorum hocam.
    Hocam bu sorun ne zaman başladı? Bu stüdyodaki bilgisayar 7/24 çalışıyor mu? PC'yi yeniden başlatmayı falan denediniz mi hiç?

Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: https://soundcloud.com/tezcan-3/
    YouTube: https://www.youtube.com/c/TezcanKoray
    Instagram: https://www.instagram.com/tezcan.koray/

Her Zaman çalışmıyor bazen dosya indirirken veya şuan ki gibi problem olduğunda uzaktan bağlanmak için kapatmıyorum.

Problem perşembe günü başladı, birkaç defa yeniden başlattım, ses kartını da kapatıp açtım.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )

Smile

Hafta içi muhabbetler...

Saatlerdir İstanbul Temmuzunda yeni kurduğum sistemime, yeni bir ses kartı aramaktayım..

Sıcak bir yandan, ter diz boyu. Ortam yapış yapış.

Neyse :

Bir sıcak bira, biraz Müzeyyen Senar iyi gelir düşüncesi, genlerimden tuhaf bir doğaçlama ile beynime ulaştı, kendimi kafede buldum.

Bardaki soldan üçüncü yamuk sandalyeye oturmaya çabalarken;

"Çoktandır göremiyorum Bahadır nerde? sahi Taner de pek görünmüyor bu aralar " dedim barmene..

Birayı alabildiğine köpürdeterek "Bahadır Abi bu aralar depresyona girmiş usta" dedi uyanık.

Tezcan abi, Mehmet abi uğruyor ara sıra, Esbap abi geçen cuma burdaydı.

"Hayırdır?" dedim...

"Valla ben de anlamadım dedi. Ustayı en son gördüğümde mutfak bilgisayarında takılıyordu, sonra ne olduysa bir hışım çıktı bi daha göremedik.

Sonra duyduk ki depresyona girmiş Acıbadem Hastanesi nde yatıyormuş. 3.Kat no. 101 dedi yenge."

Gidersen yakiniyım filan de gir abi. Akşam 10 dan sonra rahat girersin, kapıdakiler daha toleranslı oluyorlar.

Ayrıca selam söyle çıksın artık depresyondan, haftalık ödemeler gecikti...."

"Allah Allah?!" dedim.

Sonra gidip mutfaktaki Yeni alınmış patlıcan yığınının yanındaki kırmızı biberlerin arasında duran devrilmiş

bilgisayarı açıp Son girilen google sayfasına baktım.

/Müzik teknolojileri Forum Kafeteryası Cumartesi Öyküleri /yazıyordu...

Neyse ben saat 10 dan sonra bir geçmiş olsun diye gitmeye niyetliyim.

gelmek isteyen olursa kapıda buluşuruz....

Acıbadem kat:3 no: 101...

gunayahmet, Mehmet Uzunosmanoğlu, Sativus, tezcankoray Şu üyeler, nacib adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu nacib tarafından (29 Haziran 2016 Saat 23:25 ) değiştirilmiştir.

Abi diyecek şey bulamıyorum, zaten sıcak sıcak okurdum; birde içinde kendimi bulunca daha bir samimi ve daha sıcak geldi

Hem tebrik hem de teşekkür ederim, iyi varsın abi.

nacib Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Herkesin bayramını en içten dileklerimle kutlar, Memleketimizde ve Tüm İslam aleminde Kan ve Gözyaşı nın dindiği, bayram tadında bayramlar dilerim

gunayahmet, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, Sativus, tezcankoray Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Tüm forum camiasının bayramı kutlu olsun

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: https://soundcloud.com/tezcan-3/
    YouTube: https://www.youtube.com/c/TezcanKoray
    Instagram: https://www.instagram.com/tezcan.koray/

Sevgili arkadaşlarım ve dostlarım ,

Hepinizin bayramını kutluyor ve esenlikler diliyorum.

EsbaB, nacib, Sativus Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / SPL Director DAC / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Cümleten iyi bayramlar arkadaşlar.

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib Şu üyeler, ugur86 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770

Bugün foruma bir hareketlilik geldi güzel oldu. Hep böyle olalım İyi bayramlar.

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib Şu üyeler, Sativus adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Nektar Impact GX49, AMD Ryzen 3 1200 8GB Pc