+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 17 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Kontakt 5'i Cubase'e yönlendirme

Bu konu 4717 kez görüntülendi 16 yorum aldı ...

Kontakt 5'i Cubase'e yönlendirme 4717 Reviews

Konuyu değerlendir: Kontakt 5'i Cubase'e yönlendirme

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4717 kez incelendi.

Kontakt 5'i Cubase'e yönlendirme

Arkadaşlar merhaba. Kayıt işine yeni bulaştım.

Benim sorunum Kontakt 5'i Cubase'de görememem.

Herşeyi kurdum. Midi klavyemi bağladım. İlya Efimov elektrik gitarını Kontakt 5'te çalıyorum. Ses alıyorum. Ama ne kadar araştırdıysam da Cubase'de Kontakt 5 ile çaldığım şeyi kaydedebileceğim bir kanal açamadım. Cubase'in hiç bir yerinde Kontakt 5 diye bişey göremiyorum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Czld

Kurulumunuzda bir hata yoksa eğer sağ tık "add instrument track" sekmesinden kontakt5 yada F11 ile kontakt5 i vstler içinden seçerek çalıştırın...
    Kurulu vst lerde göremiyorsanız;
    mesaj bilginizden gördüğüm kadarı ile Win7 kullanıyorsunuz...
    Kontakt5 kurulum dosyasını çalıştırırken sağ tık "yönetici olarak çalıştırın" ve kontakt 5 cubase e root olarak gösterdiğiniz yere kurun...
    Sorununuz çözülmezse eğer Kontakt5 in "R2R" versiyonunu kurup indirmeniz gerekiyor...
    Yalnız yeni başladığınızı düşünerek hatırlatayım; kontakt5 tek başına bir program değil.Kullandığınız Daw hostluğunda çeşitle ses bankalarını kullanmanıza yarayan bir programdır.Yani Kontakt5 in çalıştıracağı ses kütüphanelerini de edinmeniz gerekiyor...Youtube da ne demek istediğimi açıklayan videolar bulacaksınız...
    ayrıca;
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Ch.

Konu Cho®dSolo tarafından (20 Kasım 2013 Saat 13:09 ) değiştirilmiştir.

merhaba.
    aynı sorunu yaşıyorum, burda sorunun nasıl çözüldüğüne dayir cevap bulamadım. kontaktı; cubase de f11 e basınca göremiyorum sadece programın kendisiyle berabe gelen vst ler var. nasıl yapılacagını biliyorsanız anlatırsanız sevinirim.
    windows 8 kullanıyorum.
    cubase 6
    kontakt 5.5

EsbaB Şu üyeler, balitron adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı balitron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba.
    aynı sorunu yaşıyorum, burda sorunun nasıl çözüldüğüne dayir cevap bulamadım. kontaktı; cubase de f11 e basınca göremiyorum sadece programın kendisiyle berabe gelen vst ler var. nasıl yapılacagını biliyorsanız anlatırsanız sevinirim.
    windows 8 kullanıyorum.
    cubase 6
    kontakt 5.5
    Yukarıdaki adımları takip ettiniz mi?
    Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kurulumunuzda bir hata yoksa eğer sağ tık "add instrument track" sekmesinden kontakt5 yada F11 ile kontakt5 i vstler içinden seçerek çalıştırın...
    Kurulu vst lerde göremiyorsanız;
    mesaj bilginizden gördüğüm kadarı ile Win7 kullanıyorsunuz...
    Kontakt5 kurulum dosyasını çalıştırırken sağ tık "yönetici olarak çalıştırın" ve kontakt 5 cubase e root olarak gösterdiğiniz yere kurun...
    Sorununuz çözülmezse eğer Kontakt5 in "R2R" versiyonunu kurup indirmeniz gerekiyor...
    Yalnız yeni başladığınızı düşünerek hatırlatayım; kontakt5 tek başına bir program değil.Kullandığınız Daw hostluğunda çeşitle ses bankalarını kullanmanıza yarayan bir programdır.Yani Kontakt5 in çalıştıracağı ses kütüphanelerini de edinmeniz gerekiyor...Youtube da ne demek istediğimi açıklayan videolar bulacaksınız...
    ayrıca;

Ch.

Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

herhangi bir VST'yi kurup cubase'de göremiyorsanız yapılacak işlem şu :

devices / plug-in infarmotion'a tıkla çıkan menüde vst2x plug-in paths yazan yere tıkla ve vst yi nereye kurduysan onu göster ve son olarak update'ye tıkla bu kadar ...

EsbaB Şu üyeler, yiğitcan adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı yiğitcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herhangi bir VST'yi kurup cubase'de göremiyorsanız yapılacak işlem şu :

devices / plug-in infarmotion'a tıkla çıkan menüde vst2x plug-in paths yazan yere tıkla ve vst yi nereye kurduysan onu göster ve son olarak update'ye tıkla bu kadar ...
    Vst leri daha önce tanıttığımız klasöre yüklüyorsak sadece update dememiz yeterli oluyormu? Ben aynı klasöre kuruyorum ama f11 de listelenmiyordu.

HTC Desire 500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

arkadaşlar kontakt 5 kurdum cubasede göremiyorum burdanda okudum yatım gene olmadı

averen Şu üyeler, Tayfun Kara adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: