+ Yeni Konu aç
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 11 adet sonuçtan sayfa başı 17 ile 17 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Kontakt 5'i Cubase'e yönlendirme

Bu konu 4713 kez görüntülendi 16 yorum aldı ...

Kontakt 5'i Cubase'e yönlendirme 4713 Reviews

Konuyu değerlendir: Kontakt 5'i Cubase'e yönlendirme

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4713 kez incelendi.

Alıntı Tayfun Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kontakt 5 kurdum cubasede göremiyorum burdanda okudum yatım gene olmadı
    Esbab arkadaşımız yukarıda belirtmiş aynen öyle yapmalısın. Kurulumu yaparken hangi dizine kurduğuna dikkat edip, Devices/Plug-ın maneger/ Vst Plug-ın Settings oradaki + ya basarak yeni dizin oluşturmalısın(yani yükleme yaptığın yeri) sonra yine aynı yerde Rescan All a tıkla olacaktır.

EsbaB Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Kontakt ı doğru kurdun mu?
    Örneğin 32 bit/64 bit kuruluma dikkat ettin mi, sistemine göre?

Ch.

Tayfun Kara Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ch.
    Bahadır hocam aslında kontakt olayı şöyle oldu natıve ınstruments diye bi site var ordan bişey indirdim sanırım natıve acces diye bişeydi e postaya lisans falan filan kurdum baktım kontakt5 guıtar Rıg 5

Reaktör 6 kontakt 5 player falan bende ınstall deyip indirdim masa üstüne geldi ama şöylede bişey var zorda olsa şuan cubaseye kurabildim didik didik ettim sonucuna ulaştım

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ch.
    Birdr hocam bişey daha sormam gerek benim pc çöplük gibi ne neredr belli degil reaper studıo one cubase fl stüdyo hepsi var komple silip bakacagım bi temiz müzik adına klasör düzeni nasıl yapılırsa artık

Alıntı Tayfun Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahadır hocam aslında kontakt olayı şöyle oldu natıve ınstruments diye bi site var ordan bişey indirdim sanırım natıve acces diye bişeydi e postaya lisans falan filan kurdum baktım kontakt5 guıtar Rıg 5

Reaktör 6 kontakt 5 player falan bende ınstall deyip indirdim masa üstüne geldi ama şöylede bişey var zorda olsa şuan cubaseye kurabildim didik didik ettim sonucuna ulaştım

Bu aktive ettiğin deneme sürümüdür büyük ihtimalle, 1 ay sonra lisans ister...

Ch.

Tayfun Kara Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Bu aktive ettiğin deneme sürümüdür büyük ihtimalle, 1 ay sonra lisans ister...

Ch.
    Bahadır abi bilmiyorum valla deneme sürümümü artık çok karışık bir olaymış müzik işi derinlere indikçe çırpınışlar artıyo