+ Yeni Konu aç
Sayfa 31 Toplam 31 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345678910111213141516171819202122232425262728293031
Toplam 301 adet sonuçtan sayfa başı 309 ile 309 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: İshak Göktekin Çalışmaları

Bu konu 48473 kez görüntülendi 308 yorum aldı ...

İshak Göktekin Çalışmaları 48473 Reviews

Konuyu değerlendir: İshak Göktekin Çalışmaları

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 48473 kez incelendi.

Bu arada bir parça daha paylaşmak istiyorum arkadaşlar.

Bir sipariş aldım, kişiye özel beste siparişi. Yaptığım beste bir çocuk için yazılmış, anne - babanın ağzından yazılmış gibi yazmaya çalıştım.
    Çocuğun ismi ise Ramazan

Söz-Müzik-Düzenleme: İshak Göktekin

Sen ki kalbimin özel,
    hem de en güzel yerindesin.
    İlk göz ağrım benim
    canım yavrucuğum herşeyimsin

Annen ve baban öyle çok seviyor ki seni
    Mutlu olsun oğlum yeter ki hep yanındayız senin
    Kutlu olsun ömrün yeter ki hep yanındayız senin

Bu şarkı tek senin için
    Kalbin hep nurla dolsun her an
    Öpsem koklasam için için
    Canım oğlum Ramazan
    Bu şarkı tek senin için
    Gül yüzün solmasın hiçbir an
    Öpsem koklasam için için
    Canım oğlum Ramazan

--------------------

Sen ki güldüğün zaman
    Güller açıyor gözlerinden
    Benim küçük cennetim
    Müjdeleniyor sözlerinden

Sanki bir masal gibiydi
    Doğduğun gün bana
    Bu şarkı armağan olsun
    Sevdiklerinden sana
    Bu şarkı hatıran olsun
    Ailenden sana..

Bu şarkı tek senin için
    Güçlü ol mutlu ol her zaman
    Öpsem koklasam için için
    Canım oğlum Ramazan
    Bu şarkı tek senin için
    Gül yüzün solmasın hiç bir zaman
    Öpsem koklasam için için
    Canım oğlum Ramazan

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Selamlar, saygılar

Cho®dSolo, EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, tezcankoray, wade21 Şu üyeler, ishak göktekin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Müziği tarif etmeyin; dinleyin.

Eline sağlık kardeşim @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

ishak göktekin Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Merhabalar.
    Yeni bir beste arkadaşlar.
    Beğeni ve yorumlarınıza sunarım.
    Selamlar, saygılar.

YAĞMURUN KOKUSU

Bir bakışı var aslında
    Parlak bir yıldız karşında
    Ne bileyim ben nerelerde
    Nasıl ve de kimlerle..

Bir öpüşü var aslında
    Bıçak gibi boğazında
    Ne bileyim ben nerelerde
    Nasıl ve de kimlerle..

Sarıl, sarıl, nefesini hisset
    İçip içip bedenini terk et
    Boşver sen kimse yok yanında...

Yalnızlık içine çökünce
    Sevip sevip üzülünce
    Yerin dibine gömülünce
    Sarıl yağmurun kokusuna..

Hayal meyal görününce
    Birden kaybolup gidince
    Bulutların arasından
    Sarıl yağmurun kokusuna

Söz-Müzik: İSHAK GÖKTEKİN

averen, EsbaB, nacib, okidoz, Tanerongunyzb, tezcankoray, wade21 Şu üyeler, ishak göktekin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Sevgili İshak @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Ellerine gönlüne, nefesine, her şeyine sağlık !!! Gene çok güzel bir çalışma, kulaklıkla dinlemedim ama olumsuz birşey pek hissetmedim, belki SNARE biraz kuru gibi geldi ama o da başlarda sırıtıyor sonrasında göze batmıyor. Şarkının enerjisi çok yüksek, düşük frekanslardaki melodiler bass + gitarlar çok lezzetli hazlı olmuş güzel bir şey yakalamışsın, ben çok beğendim, olumsuz belki tek birşey diyebilirim o da nakaratta vokal daha yırtmalıydı kendini, çünkü dediğim gibi şarkı çok enerjik, fakat o kısımlarda sanki gece 3 te odanda kayıt ediyormuşsun da bağırmaktan çekiniyormuşsun gibi bir his var, şarkı istiyor orada daha isyan. Şarkı çok hit çok gaz tekrar eline sağlık...

averen, ishak göktekin, tezcankoray Şu üyeler, okidoz adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Müzik

Alıntı ishak göktekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.
    Yeni bir beste arkadaşlar.
    Beğeni ve yorumlarınıza sunarım.
    Selamlar, saygılar.

YAĞMURUN KOKUSU

Bir bakışı var aslında
    Parlak bir yıldız karşında
    Ne bileyim ben nerelerde
    Nasıl ve de kimlerle..

Bir öpüşü var aslında
    Bıçak gibi boğazında
    Ne bileyim ben nerelerde
    Nasıl ve de kimlerle..

Sarıl, sarıl, nefesini hisset
    İçip içip bedenini terk et
    Boşver sen kimse yok yanında...

Yalnızlık içine çökünce
    Sevip sevip üzülünce
    Yerin dibine gömülünce
    Sarıl yağmurun kokusuna..

Hayal meyal görününce
    Birden kaybolup gidince
    Bulutların arasından
    Sarıl yağmurun kokusuna

Söz-Müzik: İSHAK GÖKTEKİN
    Oooh be, valla dinleyince çok iyi geldi hocam, harikasın

Hemen ilk izlenimlerimi aktarayım

1- Davul kiti benim de pek hoşuma gitmedi ama bu da zevk meselesi. Bu davul tonlarını özellikle seçmişsin gibi geldi sanki.
    2- Parçanın akışı çok hoş, gitar solosunda solo gitar bir miktar daha baskın olsa bence iyi olur.
    3- @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... un bahsettiği nakarattaki vokal konusunun nedeni okuma tekniği ile değil, senin ses renginle ilgili bence. Bu konuyu senle konuşmuştuk daha önce, böyle cozur cozur distortion gitarların uçuştuğu parçalarda ne kadar sert okumaya çalışsak da ses rengi itibari ile sönük gibi çıkıyor. Kayıt yaparken gayet sert okuduğunu düşünüyorsun ama parçanın içerisinde çok fazla kendini göstermiyor. Aslına bakarsan çok da sırıtmamış bence bu durumu gayet iyi kotarmışsın.

Yüreğine sağlık,
    Tezcan

averen, EsbaB, ishak göktekin, okidoz Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı okidoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili İshak @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Ellerine gönlüne, nefesine, her şeyine sağlık !!! Gene çok güzel bir çalışma, kulaklıkla dinlemedim ama olumsuz birşey pek hissetmedim, belki SNARE biraz kuru gibi geldi ama o da başlarda sırıtıyor sonrasında göze batmıyor. Şarkının enerjisi çok yüksek, düşük frekanslardaki melodiler bass + gitarlar çok lezzetli hazlı olmuş güzel bir şey yakalamışsın, ben çok beğendim, olumsuz belki tek birşey diyebilirim o da nakaratta vokal daha yırtmalıydı kendini, çünkü dediğim gibi şarkı çok enerjik, fakat o kısımlarda sanki gece 3 te odanda kayıt ediyormuşsun da bağırmaktan çekiniyormuşsun gibi bir his var, şarkı istiyor orada daha isyan. Şarkı çok hit çok gaz tekrar eline sağlık...
    Teşekkür ederim abi. Vokal konusunda dediklerinde haklısın geç bir saatte zorla söyledim Ve back vokaller üzerinde tam duramadım değişiklikler yapacam. Biraz aceleye geldi. Birine göndermem gerekiyordu Bateri bass ve gitarların biraz retro olmasını istedim. Sanırım amacıma ulaşmışım Tekrardan teşekkür ederim.

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oooh be, valla dinleyince çok iyi geldi hocam, harikasın

Hemen ilk izlenimlerimi aktarayım

1- Davul kiti benim de pek hoşuma gitmedi ama bu da zevk meselesi. Bu davul tonlarını özellikle seçmişsin gibi geldi sanki.
    2- Parçanın akışı çok hoş, gitar solosunda solo gitar bir miktar daha baskın olsa bence iyi olur.
    3- @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... un bahsettiği nakarattaki vokal konusunun nedeni okuma tekniği ile değil, senin ses renginle ilgili bence. Bu konuyu senle konuşmuştuk daha önce, böyle cozur cozur distortion gitarların uçuştuğu parçalarda ne kadar sert okumaya çalışsak da ses rengi itibari ile sönük gibi çıkıyor. Kayıt yaparken gayet sert okuduğunu düşünüyorsun ama parçanın içerisinde çok fazla kendini göstermiyor. Aslına bakarsan çok da sırıtmamış bence bu durumu gayet iyi kotarmışsın.

Yüreğine sağlık,
    Tezcan
    Abi selamlar,
    1- Aynen davul seçimi bilinçliydi. Tespitin çok doğru
    2- Solo gitar mix'ine tekrar bakacağım
    3- Vokal konusunda da hem ses rengi dediğin gibi yumuşak benim. Gece yarısı söyleme meselesi de doğru
    Şöyle güçlü çatallı bir ses istiyor parça. İşin özü şu an beraber çaldığım grup için hazırladığım bir beste aslında.
    Solistimizin sesi güçlü ve benim sesten daha sert. Biraz da çatallı. Ona okutabilirsem daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.
    Teşekkür ederim tekrardan,
    Selamlar, saygılar.

Not: Gönül dağı akorları aklımda abi bi ara atacam sana

averen, okidoz, tezcankoray Şu üyeler, ishak göktekin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Herkese Merhabalar,

Bir özel okul için kurum marşı besteleme ve düzenleme fırsatım oldu. Sizlerle paylaşmak istedim.
    Şu an çalıştığım kurumun marşını da ben bestelemiştim. Bu ikinci tecrübe oldu. Beğeni ve yorumlarınıza sunarım.

Teşekkürler,
    Selamlar, saygılar.

GAYE EĞİTİM KURUMLARI MARŞI

Bilim, sanat, gençliğe kol kanat
    Örnek kültür, erdemli bir hayat

Gaye okullarıyla güçlü bir nesil
    Gayemiz geleceğimiz.

Güneş gibi parlıyor, sevgiyle kucaklıyor.
    Çağdaş bir eğitim ufkunun gökyüzünde
    Önderlik andı içiyor.

Mutlu yarınlar bizim, gayemiz bir hepimizin
    Aydınlık gelecek için güçlü olsun
    Gençliği ülkemizin.

Söz/Müzik
    Düzenleme
    İshak Göktekin

averen, Cho®dSolo, EsbaB, okidoz, tezcankoray, yiğit alkan Şu üyeler, ishak göktekin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Beste, düzenleme ve mix çok güzel olmuş kardeşim. Sesine de her zaman bayılırım zaten, yüreğine sağlık. Küçük bir not düşmek istiyorum naçizane bir öneri olarak. Senin ses rengin çok yumuşak, bu sebeple slow şarkılarda müthiş güzel gidiyor, çok dinlendirici bir ses. Fakat iş marş söylemeye gelince insan kulağı daha sert ve kalın bir ses bekliyor. Hani hayatı marş söylemekle geçen biri olarak sanki daha sert sesli biri söylese marş havasını daha iyi yansıtırdı diye düşünüyorum. Emeğine sağlık.

EsbaB, ishak göktekin Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Tanerongunyzb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beste, düzenleme ve mix çok güzel olmuş kardeşim. Sesine de her zaman bayılırım zaten, yüreğine sağlık. Küçük bir not düşmek istiyorum naçizane bir öneri olarak. Senin ses rengin çok yumuşak, bu sebeple slow şarkılarda müthiş güzel gidiyor, çok dinlendirici bir ses. Fakat iş marş söylemeye gelince insan kulağı daha sert ve kalın bir ses bekliyor. Hani hayatı marş söylemekle geçen biri olarak sanki daha sert sesli biri söylese marş havasını daha iyi yansıtırdı diye düşünüyorum. Emeğine sağlık.
    Abi güzel yorumun için teşekkür ederim. Dediğinde haklısın, benim ses biraz yumuşak, damar desem değil, romantik diyelim
    Sesi daha sert olan 2-3 arkadaşıma daha okutacağım. Ama onlara okutmadan önce dayanamayıp paylaştım
    Selamlar, saygılar.

EsbaB, Tanerongunyzb Şu üyeler, ishak göktekin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: