+ Yeni Konu aç
Sayfa 30 Toplam 31 Sayfadan BirinciBirinci 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 SonuncuSonuncu
Toplam 291 adet sonuçtan sayfa başı 300 ile 302 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: İshak Göktekin Çalışmaları

Bu konu 46440 kez görüntülendi 301 yorum aldı ...

İshak Göktekin Çalışmaları 46440 Reviews

Konuyu değerlendir: İshak Göktekin Çalışmaları

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 46440 kez incelendi.

Merhaba Dostlar,

Mehmet Akif Ersoy'un Çanakkale Şiiri'ni okulumuz öğrencileri ve öğretmenleri ile birlikte seslendirdik.
    Düzenleme / Vokal : İshak Göktekin
    Bağlamalar / Mey: Abdüsselam Müftüoğlu
    Seslendirenler: Başarı Koleji Öğretmenleri ve Öğrencileri

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Tüm Şehitlerimizin Ruhu Şâd Olsun. Saygıyla.

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib Şu üyeler, ishak göktekin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Müziği tarif etmeyin; dinleyin.

Sizin gibi değerli öğretmenlerimizin olması ve böylesi başarılı işler yapması çok duygulandırıyor İshak kardeşim. Tek kelimeyle bravo diyor ve sizin gibi Atatürkçü öğretmenlerin önünde saygıyla eğiliyorum. Varolun.

EsbaB, ishak göktekin, Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Emeklerinize sağlık İshak hocam, tebrikler.

Biz Urfa'yı İngilizce tanıtma videosunun kurgusu ile uğraşırken ben müzikal anlamda birşey yapamadım.

Ama en azından ilçede yapılacak olan etkinliğe, Savaş döneminde çıkan Sefer emrini, katılmayanların, künye alamayan gençlerin yüreğinden kan gözünden yaş aktığını anlatan;
    Yaşlı kadınlar tarafından yakılan duygu, samimiyet ve Vatan sevgisi kokan Kürtçe ağıt için öğrenci çalıştırıp ritim hazırlamak bana düştü.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ishak göktekin Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Bir arkadaşımın bestesini paylaşmak isterim dostlar.
    Söz ve beste kendisine ait.
    Kayıt-mix bana ait.
    Müzik ise Katy Perry'nin "Chanied To The Ryhtm" adlı şarkısına ait.
    Yani hazır bir bestenin altyapısının üstüne yeni söz ve beste yazdı.
    Altyapı hazırdı zaten. Özgün bir altyapı, yani orjinalinden bozma bir kareoke değil

Selamlar, saygılar.

averen, Cho®dSolo, EsbaB, nacib Şu üyeler, ishak göktekin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Çalışmalarınız çok güzel.Bir meslektaşın olarak seni tebrik ediyorum.Bizim okulda ya da çevrede değil kayıt işleri ,müzisyen öğretmen bulmak zor.Umarım
    eğitimcilerle böyle çalışmalar yapmak bana da nasip olur.Tekrar tebrik eder ,başarılar dilerim...

Cho®dSolo, EsbaB, ishak göktekin Şu üyeler, kavalcı333 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Hocam, eline sağlık...
    Benim sipariş ne oldu bu arada?

Ch.

ishak göktekin Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı kavalcı333 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çalışmalarınız çok güzel.Bir meslektaşın olarak seni tebrik ediyorum.Bizim okulda ya da çevrede değil kayıt işleri ,müzisyen öğretmen bulmak zor.Umarım
    eğitimcilerle böyle çalışmalar yapmak bana da nasip olur.Tekrar tebrik eder ,başarılar dilerim...
    Teşekkür ederim hocam, güzel yorumunuz beni mutlu etti. Ancak bir ekleme yapmak isterim, ben müzik değilim sınıf öğretmeniyim
    Selamlar, saygılar.

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam, eline sağlık...
    Benim sipariş ne oldu bu arada?

Ch.
    Teşekkür ederim, Senin sipariş işleme konuldu abi

Cho®dSolo Şu üyeler, ishak göktekin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Merhabalar,
    Kayıt ve Mix'i bana ait bir beste paylaşmak isterim arkadaşlar.
    Selamlar.

Söz : Alper Hançer - Akif Konuksever
    Müzik : Alper Hançer - Ozan Oğuz
    Mix - Master : İshak Göktekin
    Back Vokal : Derya Yurter
    Aranje : Defspace Beat Prod.

EsbaB, yiğit alkan Şu üyeler, ishak göktekin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

İshak'cığım miks ve mastering gayet güzel olmuş. Ellerine sağlık. Ancak parçanın söz ,müzik ve aranjesi bana göre birbirine hiç uymamış. Bence şarkıyı bu açıdan yeni baştan gözden geçirmekte büyük fayda olur diye düşünüyorum.

ishak göktekin Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İshak'cığım miks ve mastering gayet güzel olmuş. Ellerine sağlık. Ancak parçanın söz ,müzik ve aranjesi bana göre birbirine hiç uymamış. Bence şarkıyı bu açıdan yeni baştan gözden geçirmekte büyük fayda olur diye düşünüyorum.
    Yorumun için teşekkür ederim abi. Söz-Müzik-Aranje uyumu konusu benim bilgim dahilinde olmadığı için haliyle uyum meselesi tartışılabilir. Parçaya dışarıdan kulak veren birisi olarak yorumun çok dikkat çekici abi teşekkür ederim. Bunu arkadaşıma ileteceğim. Selamlar, saygılar.

Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, ishak göktekin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: