+ Yeni Konu aç
Sayfa 29 Toplam 30 Sayfadan BirinciBirinci 123456789101112131415161718192021222324252627282930 SonuncuSonuncu
Toplam 281 adet sonuçtan sayfa başı 290 ile 296 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: İshak Göktekin Çalışmaları

Bu konu 44603 kez görüntülendi 295 yorum aldı ...

İshak Göktekin Çalışmaları 44603 Reviews

Konuyu değerlendir: İshak Göktekin Çalışmaları

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 44603 kez incelendi.

Alıntı ishak göktekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar,

Karamanlı bir arkadaşımın aranjesi ve mixi bana ait olan klip çalışmasını paylaşmak istedim sevgili dostlar.
    Bu tarzda yaptığım ilk düzenleme tecrübesi oldu. Ancak klibi beğenmedim,arkadaşa da söyledim zaten

Selamlar, saygılar

Ellerinize sağlık hocam, aranje gayet güzel olmuş.
    Aranjenin farklı aşamalar içermesi çok hoşuma gidiyor, ritmi içeriği değişen aranjelere bayılıyor bende öyle yapmayı/yaptırmayı seviyorum.

Bu arada projeden biraz bahseder misiniz?
    Canlı ve vst ler nasıl icra edildi?

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ishak göktekin, nacib Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

İshak çok güzel olmuş yine, fakat intro kısmı bence biraz uzun olmuş. Kişisel tercihin tabi bu, ellerine yüreğine sağlık.

ishak göktekin Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Kardeşim ellerine sağlık, aranje çok başarılı olmuş bence de. Düzenleme: İshak Göktekin görünce senin adına gururlandım sebepsizce ))
    Tebrik ederim

Parçayı ve vokali beğenmedim ne yalan söyleyeyim

Ara nağmelerden sonra sözlere geçişte bir düşme oluyor, mix'i sen yapmadın tabi ama niye öyle oluyor anlamadım. Ara nağme pat diye bitip vokal girince düşüyor parça. Balans iyi oturmamış sanki.

Saygılar,
    Tezcan

ishak göktekin Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ellerinize sağlık hocam, aranje gayet güzel olmuş.
    Aranjenin farklı aşamalar içermesi çok hoşuma gidiyor, ritmi içeriği değişen aranjelere bayılıyor bende öyle yapmayı/yaptırmayı seviyorum.

Bu arada projeden biraz bahseder misiniz?
    Canlı ve vst ler nasıl icra edildi?

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Abi güzel yorumun için teşekkür ederm, icra ve ekipman şöyle;

Akustik ve Klasik Gitarlar: İshak Göktekin + NI Acoustic Guitars
    Bass Gitar: Ozan Paltacı
    Klarnet: Emre Elmas (Klipteki arkadaş )
    Ritm ve Perkusyon: NI Studio Drummer ve Wizoo Darbuka
    Kanun: Emre Gültekin
    Ud: Mustafa Akkuş
    Yaylıların: Alaattin Bozkurt + Istanbul Strings Vsti
    Altyapı: Omnisphere

Kayıtlar evimde, sol tarafta yazan ekipmanlarımla yapıldı.

Alıntı Tanerongunyzb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İshak çok güzel olmuş yine, fakat intro kısmı bence biraz uzun olmuş. Kişisel tercihin tabi bu, ellerine yüreğine sağlık.
    Doğru söylüyorsun abi teşekkür ederin. İntroyu başta dört ölçü yapmıştım ancak parçayı yaklaşık 4.30 dk sürecek şekilde istediler. O yüzden baştaki intro ve sondaki tekrarlar biraz uzadı.

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Kardeşim ellerine sağlık, aranje çok başarılı olmuş bence de. Düzenleme: İshak Göktekin görünce senin adına gururlandım sebepsizce ))
    Tebrik ederim

Parçayı ve vokali beğenmedim ne yalan söyleyeyim

Ara nağmelerden sonra sözlere geçişte bir düşme oluyor, mix'i sen yapmadın tabi ama niye öyle oluyor anlamadım. Ara nağme pat diye bitip vokal girince düşüyor parça. Balans iyi oturmamış sanki.

Saygılar,
    Tezcan
    Güzel yorumun için teşekkür ederim abi, evet aslında tarz olarak düşündüğüm bir tarz değil, beste fena değil akılda kalıcı bir özelliği var, solist de kötü değil ama çok iyi de değil.
    Kendisine de çok söyledim okumalarda baya zorlandık. PC çöktü falan Klip desen olabilecek en düşük bütçe ile yapılmış. Ben daha iyisini çekerdim dedim
    Ama tecrübe oldu. Dediğin gibi düzenleme kısmında ismin geçiyor olması ayrı bir gurur ilerisi için bir referans olur diye düşünüyorum.
    Tekrardan teşekkür ederim.
    Selamlar, saygılar.

Cho®dSolo, EsbaB, Tanerongunyzb Şu üyeler, ishak göktekin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Müziği tarif etmeyin; dinleyin.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Solist performansı için "eh işte" diyebilirim...
    Geri kalanlarda senin imzan olduğu çok belli zaten...
    İyi bir referans olacaktır ama senin için Hocam...
    Bu arada,
    Hafta içleri Konya'da bulunuyorum, yolun düşerse mutlaka görüşelim Hocam...
    Guruba klavyeci lazımsa da haber ver...

Ch.

ishak göktekin, tezcankoray Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Çok güzel olmuş elinize sağlık.

ishak göktekin Şu üyeler, kavalcı333 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Solist performansı için "eh işte" diyebilirim...
    Geri kalanlarda senin imzan olduğu çok belli zaten...
    İyi bir referans olacaktır ama senin için Hocam...
    Bu arada,
    Hafta içleri Konya'da bulunuyorum, yolun düşerse mutlaka görüşelim Hocam...
    Guruba klavyeci lazımsa da haber ver...

Ch.
    Eyvallah abi güzel yorumun için teşekkür ederim. Tabi ki abi neden olmasın, görüşmeyi çok isterim. İş gereği mi Konya'dasın abi her hafta geliyor musun ?
    Aslında biz de her hafta sonu Cuma Kazım Karabekir kasabasındayız, belki bilirsindir Konya'ya geliyorsan oraya da bekleriz Orda bir mekanda rock müzik yapıyoruz şimdilik.
    Klavyeci olarak neden olmasın abi zevkle çalarız

Alıntı kavalcı333 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel olmuş elinize sağlık.
    Teşekkür ederim, sağolun.

Selamlar, saygılar.

Cho®dSolo Şu üyeler, ishak göktekin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

İshak bu konudaki başarın tartışılmaz kardeşim çok başarılı daha ne olsun. Eline emeğine sağlık, başarıların daim olsun.

ishak göktekin Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Alıntı ishak göktekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eyvallah abi güzel yorumun için teşekkür ederim. Tabi ki abi neden olmasın, görüşmeyi çok isterim. İş gereği mi Konya'dasın abi her hafta geliyor musun ?
    Aslında biz de her hafta sonu Cuma Kazım Karabekir kasabasındayız, belki bilirsindir Konya'ya geliyorsan oraya da bekleriz Orda bir mekanda rock müzik yapıyoruz şimdilik.
    Klavyeci olarak neden olmasın abi zevkle çalarız

Teşekkür ederim, sağolun.

Selamlar, saygılar.
    Evet dostum iş gereği Konya'dayım, haftasonları Düzce'ye dönüyorum.
    Yaza kadar böyle devam edeceğim, yazın evi buraya taşıyacağım inşallah...
    Grup konusunda şimdilik pek mümkün değil, espri yapmıştım ama yazdan sonra süper olur gerçekten...

Ch.

ishak göktekin Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İshak bu konudaki başarın tartışılmaz kardeşim çok başarılı daha ne olsun. Eline emeğine sağlık, başarıların daim olsun.
    Güzel yorumun için teşekkür ederim abi, eyvallah sağolasın.

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet dostum iş gereği Konya'dayım, haftasonları Düzce'ye dönüyorum.
    Yaza kadar böyle devam edeceğim, yazın evi buraya taşıyacağım inşallah...
    Grup konusunda şimdilik pek mümkün değil, espri yapmıştım ama yazdan sonra süper olur gerçekten...

Ch.
    Anladım abi, hayırlısı olsun inşallah. Aklımdasın mutlaka, bi gelme durumum var. Haber ederim sana.

Selamlar, saygılar.

Cho®dSolo Şu üyeler, ishak göktekin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: