+ Yeni Konu aç
Sayfa 28 Toplam 29 Sayfadan BirinciBirinci 1234567891011121314151617181920212223242526272829 SonuncuSonuncu
Toplam 271 adet sonuçtan sayfa başı 280 ile 290 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: İshak Göktekin Çalışmaları

Bu konu 41437 kez görüntülendi 289 yorum aldı ...

İshak Göktekin Çalışmaları 41437 Reviews

Konuyu değerlendir: İshak Göktekin Çalışmaları

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 41437 kez incelendi.

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İshak Kardeşim ellerine, yüreğine sağlık. Nakaratı aslında tam doğum günü şarkısı gibi olmuş Hem duygusal, hem de hareketli tam kararında bi parça olmuş bence. Solo gitar melodi armonileri çok hoş

Sadece parçada biraz fazla söz buldum ben. Ben de aynı şeyi hep yapıyorum söz yazarken... Sözleri daha kısa, basit, ezberlemeyi kolaylaştıracak şekilde yazmak lazım.

Abi güzel yorumun için teşekkür ederim. Bu açıdan hiç düşünmemiştim, evet dediğin gibi doğum günü için de kullanılabilir. Artık lazım olursa nabza göre şerbet veririm ben de
    Söz konusunda çok prozodi çalışmam gerek. Bunu da beste yaparak daha iyi geliştirebiliyorum. Eski bestelerime nazaran bu iyi bile söz açısından. Ama sadelik veya tam tersi sık kelimelerin olduğu besteler duruma göre değişebiliyor.

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İshak merhaba öncelikle bu pilot kayıt demişsin bu pilotsa eğer gerisini bilemedim, kardeşim çok güzel olmuş söz müzik vokal harikasın. Sormak istediğim Kahon kaydını nasıl aldın bendede var orta kalitede bişey ama ben bir türlü düzgün bir kayıt alamıyorum teneke çalıyormuş gibi oluyor, diğer sorum söz ve müzik sana ait olup paylaştığın bestelerin kayıt altındamı acaba basit bir çözümü varsa öğrenmek isterim.

Başarılarının devamını dilerim.
    Teşekkür ederim abi yorumun için. Kahon, bir arkadaşımın kahonu markası schlagwerk çok güzel tok bir tonu var. (Hazır alıp bazı özel işlemler yaparak tonu değiştirdiğini söyledi.) Zaten kendisi enstrüman yapımı ile uğraşıyor ve aynı zamanda sahne de alıyor. Kaydı ise biraz komik ama 3 tane halıyı üst üste koyarak onun üstünde aldım. kahon da özellikle zeminde ses dağılması çok oluyor, koyduğum halılar sesi daha güzel topluyor. Kahonu kendim çaldım. (Zaten çalımdan belli çok basit bir şekilde çalabildim, hatta yanlış ataklarım var ) MXL 603s çift mikrofonun tekini yaklaşık 50-60 cm mesafeden tam ortasına hafif eğik açıyla görecek şekilde pozisyonlayarak mikrofonladım. Tabi katı bir mix de mevcut. Telif hakkı konusunda Tezcan ve Bahadır abilerim açıklama yapmışlar zaten. Ben eski usül analog dönem anam babam noteri kullanıyorum

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İshak beste çok güzel, sen daha da geliştirirsin zaten bunu...
    Bitmiş halini merak ediyorum doğrusu...

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ;
    Hocam digital imza ile de besteler kayıt altına alınabiliyor...
    Çok teşekkür ederim abi inşallah ben de merakla bekliyorum. Öğretmenlerden yaklaşık 30 kişi talepte bulundu inşallah güzel bir şey çıkar ortaya.

Selamlar, saygılar.

averen, Cho®dSolo, EsbaB Şu üyeler, ishak göktekin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Müziği tarif etmeyin; dinleyin.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bilgilendirme için teşekkür ederim kardeşim kolay gelsin.

ishak göktekin Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Herkese tekrar merhaba,

Daha önce paylaştığım "Yeni Yıl Şarkısı"nı tamamladık.
    Yaklaşık 1 ay gibi kısa bir sürede beste,aranje ve klibi çekmiş olduk.
    Projede okuldaki öğretmen arkadaşlar hem sesleri ile hem görüntüleri ile destek oldular.
    Ortaya bu güzel klip ve beste çıktı.
    Desteğini esirgemeyen tüm arkadaşlarıma buradan da teşekkür ederim.
    Umarım beğenirsiniz.

Herkese Mutlu Seneler.
    Selamlar, Saygılar.

Cho®dSolo, enym, hepar45, Mehmet Uzunosmanoğlu, Tanerongunyzb, tezcankoray, wade21 Şu üyeler, ishak göktekin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Dostum harikasınız gerçekten...
    Sizin okulun Kolej olduğundan emin misin, bana Güzel Sanatlar yada Konservatuar gibi geldi...
    Elinize, yüreğinize sağlık...
    Dinlerken bir umut ve sevinç doldu yüreğime herşeye rağmen...
    Böyle sanat sever yetenekli öğretmenlerimiz olduğu sürece geleceğe daha umutlu bakıyorum, çocuklarımız adına...
    Bu yüzden ayrıca teşekkür ederim öğretmenim...
    Müsaadenle video portalımıza ve facebook sayfamıza da ekliyorum...
    Bu arada video programını merak ettim...

Ch.

ishak göktekin, tezcankoray Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu Cho®dSolo tarafından (26 Aralık 2017 Saat 10:11 ) değiştirilmiştir.

Alıntı ishak göktekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese tekrar merhaba,

Daha önce paylaştığım "Yeni Yıl Şarkısı"nı tamamladık.
    Yaklaşık 1 ay gibi kısa bir sürede beste,aranje ve klibi çekmiş olduk.
    Projede okuldaki öğretmen arkadaşlar hem sesleri ile hem görüntüleri ile destek oldular.
    Ortaya bu güzel klip ve beste çıktı.
    Desteğini esirgemeyen tüm arkadaşlarıma buradan da teşekkür ederim.
    Umarım beğenirsiniz.

Herkese Mutlu Seneler.
    Selamlar, Saygılar.

Hocam gerçekten çok beğendim proje fikri kiminse harika olmuş. Bu nasıl bir okul benim bile yeniden okuyasım geldi tüm hocalarımıza saygılar sevgiler :-)

Cho®dSolo, ishak göktekin, nacib, Tanerongunyzb, tezcankoray Şu üyeler, hepar45 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    INTEL CORE I7 7700K 32 GB RAM, WIN 10 Pro 64 bit, CUBASE 9.5 PRO 64 bit, UNIVERSAL AUDIO APOLLO 8 QUAD, AMS NEVE 1073 DPA STEREO PREAMP, WARM AUDIO WA-76, WARM AUDIO WA-2A, WARM AUDIO EQP-1A , DBX 266 XS, DBX 215 S, BBE 882i SONIC MAXIMIZER, SPL TRANSIENT DESIGNER 2, ROLLS 160B EQ, YAMAHA HS8 MONITOR, SHURE SM57, RODE NT1, AKG C414 XLII, LEXICON MX300, AKAI MPK249 MIDI KEYBOARD

Tek kelime ile bravo İshak. Tüm öğretmenlerimize yürek dolusu tebrikler, iyi ki sizin gibi öğretmenlerimiz var.

Cho®dSolo, ishak göktekin, nacib, tezcankoray Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    kardeşim vallahi helal olsun. Ellerinize, emeğinize sağlık. Tüm öğretmenlerimize tek tek tebriklerimizi ve sevgilerimizi ilet lütfen.

Herkes iyi söylemiş hakikaten, en çok şaşırdığım nokta bu oldu
    Giriş çıkışlarda tempo açısından ufak tefek gecikmeler var, onlarla fazla uğraşmak istemedin sanırım

Tekrardan tebrikler, projenin mimarı olarak seni de alkışlamamak olmaz tabi

Cho®dSolo, ishak göktekin Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Güzel yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar, eksik olmayın.
    Keyifli verimli bir çalışma çıktı ortaya, güzel bir hatıra oldu.
    Paylaşımlarınız ve desteğiniz için de ayrıca teşekkür ederim. Çok sağolun.
    Aynen dediğiniz gibi okulumuzda epey bir ses varmış

Bu arada Bahadır Abi Edius 7'yi kullanıyorum montaj için.

Bu projede beni şaşırtan ise;
    normalde 40 kanaldan sonra patlayan, hata veren cubase (hepsi audio track olsa hiç vsti olmasa bile) bu projede 60 kanala çıkmama rağmen sıkıntı çıkarmadı.
    Ayrıca 5-6 kanaldan sonra özellikle dubleleri çok olan projelerde keza Edius patlarken bunda da 10 kanala kadar sıkıntı çıkarmadı. Olacağı varmış diyelim

-Şakası bir yana her şey güzel hoş da teknik anlamda sıkıntı yaşayacağım diye çok korktum ama yarı yolda kalmadık çok şükür-

Tekrardan teşekkürler,
    Selamlar, hürmetler.

averen, Cho®dSolo Şu üyeler, ishak göktekin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Eline emeğine sağlık İshak çok güzel olmuş kardeşim.

ishak göktekin Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Herkese merhabalar,

Karamanlı bir arkadaşımın aranjesi ve mixi bana ait olan klip çalışmasını paylaşmak istedim sevgili dostlar.
    Bu tarzda yaptığım ilk düzenleme tecrübesi oldu. Ancak klibi beğenmedim,arkadaşa da söyledim zaten

Selamlar, saygılar

Cho®dSolo, EsbaB Şu üyeler, ishak göktekin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: