+ Yeni Konu aç
Sayfa 27 Toplam 28 Sayfadan BirinciBirinci 12345678910111213141516171819202122232425262728 SonuncuSonuncu
Toplam 261 adet sonuçtan sayfa başı 270 ile 272 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: İshak Göktekin Çalışmaları

Bu konu 39600 kez görüntülendi 271 yorum aldı ...

İshak Göktekin Çalışmaları 39600 Reviews

Konuyu değerlendir: İshak Göktekin Çalışmaları

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 39600 kez incelendi.

Alıntı ishak göktekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hahah kendilerine ileteyim abi ev isteğini
    Güzel yorumuna bakılırsa, reklam müziği amacına ulaşmış abi çok teşekkür ederim.

Parçanın 2 farklı versiyonu daha var. Anlaşırken 3 versiyon istemişlerdi öyle anlaştık.
    Biri Deep House tarzı, fuarlarda ve özel tanıtımlarda kullanmak için. Diğeri slow versiyon, özel günlerde kullanmak için.
    (Slow olanı bayan vokal okuyacak)

Slow Vers.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Deep House Vers.

Selamlar, saygılar.
    Süper hocam.
    Anca aklıma şu düştü, tv reklamı olacaksa saniyeler ile hesaplandığı için baya maliyeti olur

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ishak göktekin Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süper hocam.
    Anca aklıma şu düştü, tv reklamı olacaksa saniyeler ile hesaplandığı için baya maliyeti olur

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Keşke öyle olsa abi, gerçi orasına biz karışamayız ama istediklerini kessinler. Zaten kesilmeye uygun bir şey icra etmeye çalıştım.
    Teşekkürler.

EsbaB Şu üyeler, ishak göktekin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Müziği tarif etmeyin; dinleyin.

Deep House versiyonu her an trap müziğe dönebilirmiş . Tebrik ederim. Ama fuarlarda çalınmaya uygun olduğunu düşünmüyorum. Yani tabi ortamına göre de değişir. Nasıl bir fuara katılacaklar bilmediğimiz için. Biraz daha tabiri caizse 'deep' olabilirdi diye düşünüyorum .

EsbaB, ishak göktekin Şu üyeler, Chescha adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Merhaba Arkadaşlar,

Yeni yıl için bir beste yaptım. Okuldaki tüm öğretmenlere söyletip bir video hazırlamayı düşünüyorum.
    Sizlerin de yorumlarınıza sunarım.

Selamlar, saygılar.

Not: Pilot kayıttır.

Cho®dSolo, EsbaB, nacib, tezcankoray, wade21 Şu üyeler, ishak göktekin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Müziği tarif etmeyin; dinleyin.

Alıntı ishak göktekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,

Yeni yıl için bir beste yaptım. Okuldaki tüm öğretmenlere söyletip bir video hazırlamayı düşünüyorum.
    Sizlerin de yorumlarınıza sunarım.

Selamlar, saygılar.

Not: Pilot kayıttır.

İshak Kardeşim ellerine, yüreğine sağlık. Nakaratı aslında tam doğum günü şarkısı gibi olmuş Hem duygusal, hem de hareketli tam kararında bi parça olmuş bence. Solo gitar melodi armonileri çok hoş

Sadece parçada biraz fazla söz buldum ben. Ben de aynı şeyi hep yapıyorum söz yazarken... Sözleri daha kısa, basit, ezberlemeyi kolaylaştıracak şekilde yazmak lazım.

averen, Cho®dSolo, ishak göktekin Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | Yamaha MOX6 | Esi Aktiv 05 Ref. Monitor | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İshak Kardeşim ellerine, yüreğine sağlık. Nakaratı aslında tam doğum günü şarkısı gibi olmuş Hem duygusal, hem de hareketli tam kararında bi parça olmuş bence. Solo gitar melodi armonileri çok hoş

Sadece parçada biraz fazla söz buldum ben. Ben de aynı şeyi hep yapıyorum söz yazarken... Sözleri daha kısa, basit, ezberlemeyi kolaylaştıracak şekilde yazmak lazım.

İshak merhaba öncelikle bu pilot kayıt demişsin bu pilotsa eğer gerisini bilemedim, kardeşim çok güzel olmuş söz müzik vokal harikasın. Sormak istediğim Kahon kaydını nasıl aldın bendede var orta kalitede bişey ama ben bir türlü düzgün bir kayıt alamıyorum teneke çalıyormuş gibi oluyor, diğer sorum söz ve müzik sana ait olup paylaştığın bestelerin kayıt altındamı acaba basit bir çözümü varsa öğrenmek isterim.

Başarılarının devamını dilerim.

Cho®dSolo, ishak göktekin Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

İshak beste çok güzel, sen daha da geliştirirsin zaten bunu...
    Bitmiş halini merak ediyorum doğrusu...

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İshak merhaba öncelikle bu pilot kayıt demişsin bu pilotsa eğer gerisini bilemedim, kardeşim çok güzel olmuş söz müzik vokal harikasın. Sormak istediğim Kahon kaydını nasıl aldın bendede var orta kalitede bişey ama ben bir türlü düzgün bir kayıt alamıyorum teneke çalıyormuş gibi oluyor, diğer sorum söz ve müzik sana ait olup paylaştığın bestelerin kayıt altındamı acaba basit bir çözümü varsa öğrenmek isterim.

Başarılarının devamını dilerim.

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ;
    Hocam digital imza ile de besteler kayıt altına alınabiliyor...

averen, ishak göktekin Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bahadır teşekkür ederim digital imza ile nasıl yapılır onu bilmiyorum bir araştırayım.

ishak göktekin, tezcankoray Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahadır teşekkür ederim digital imza ile nasıl yapılır onu bilmiyorum bir araştırayım.
    Hocam sahiplen.com gibi siteler var. Parça başına 4-5 TL gibi bir ücretle, dijital zaman damgası yaptırıyorsun parçaya. Sana bir dijital dosya gönderiyor site. Bu dosya farklı bir formatta senin orjinal dosyan ve zaman bilgisi içeriyor. Yani ilk olarak senden çıktığı anlaşılıyor dosyanın.

En güzeli de MESAM üyeliği. Parçayı MESAM'a onaylatıyorsun. Onlar senin tüm haklarını koruyorlar.

İshak kardeşim de parçanın ana melodisini nota dökümü ve söz dökümü olarak alıp noter'de tasdikletiyormuş. O da bi yöntem...

Bence en kolayı dijital imza tabi ki..

Saygılar,
    Tezcan

ishak göktekin Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | Yamaha MOX6 | Esi Aktiv 05 Ref. Monitor | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ishak göktekin Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: