+ Yeni Konu aç
Sayfa 22 Toplam 32 Sayfadan BirinciBirinci 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132 SonuncuSonuncu
Toplam 211 adet sonuçtan sayfa başı 220 ile 313 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: İshak Göktekin Çalışmaları

Bu konu 49417 kez görüntülendi 312 yorum aldı ...

İshak Göktekin Çalışmaları 49417 Reviews

Konuyu değerlendir: İshak Göktekin Çalışmaları

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 49417 kez incelendi.

Arkadaşlar merhaba,
    Uzun zamandır ne siteye dahil olabiliyorum, ne de kayıt anlamında herhangi bir ilerleme yapamıyorum.
    Bazı sıkıntılar geçiriyorum bilen bilir. Sizlerden epey bir ayrı kaldım. Hakkınızı helal edin.
    Daha önce piano versiyonu olan bir beste paylaşmıştım. Piyanonun üzerine bazı eklemeler yaptım. @nacip hocamın da tavsiyeleri ile küçük birşeyler ekledim.
    Bestenin ne olacağı hakkında bir fikrim yok. öylesine bir deneme yaptım.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Selamlar, saygılar

averen, Cho®dSolo, EsbaB, Sativus, tezcankoray, ulasyaramis, wade21, yiğitcan Şu üyeler, ishak göktekin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Müziği tarif etmeyin; dinleyin.

Gözümüz yıllarda idi ishak hocam. Tlf dan bulunduğumvyerde şebeke sorunu var diye dinleyemedim ama güzel olduğundan şüphem yok, çalışmalarinizi beğeniyle takip ediyorum. Eve gidince dinlerim inşallah.

HTC Desire 500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ishak göktekin Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Şarkıyı sizin yerinizdeymişim gibi dinledim. Uzun zamandır böyle hüzünlendiren bir şey dinlememiştim.
    Adınıza çok üzgünüm..

ishak göktekin Şu üyeler, Sativus adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Nektar Impact GX49, AMD Ryzen 3 1200 8GB Pc

Dostum harika bir çalışma olmuş gerçekten...

Ch.

ishak göktekin Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Tavsiyelerimi dikkate değer bulduğun için teşekkür ederim.
    Yaylıları daha farklı ve soft kullanmışsın, güzel olmuş.
    Çok güzel bir şarkıydı zaten.
    Eline sağlık...

ishak göktekin Şu üyeler, nacib adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı ishak göktekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    Uzun zamandır ne siteye dahil olabiliyorum, ne de kayıt anlamında herhangi bir ilerleme yapamıyorum.
    Bazı sıkıntılar geçiriyorum bilen bilir. Sizlerden epey bir ayrı kaldım. Hakkınızı helal edin.
    Daha önce piano versiyonu olan bir beste paylaşmıştım. Piyanonun üzerine bazı eklemeler yaptım. @nacip hocamın da tavsiyeleri ile küçük birşeyler ekledim.
    Bestenin ne olacağı hakkında bir fikrim yok. öylesine bir deneme yaptım.

Selamlar, saygılar
    İshak kardeşim harika bir çalışma olmuş yüreğine sağlık, gerçekten çok beğendim. Sen çok yeteneklisin kardeşim başarılar her daim senin olsun.

İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam ellerine sağlık.

Diğer arkadaşlarımın aksine (beni mazur görün dostlar ) bence sade piyano olan versiyonu daha güzel geliyor nedense. Daha sade, daha içten ve daha organik

Bu en son versiyonda yaylılar çok iyi olmuş, girişteki piyano tonu biraz yapay geldi bana (elektro piano mudur hocam?).
    Bateri ve gitar girince de parça yürüyüş bakımından standart bir parçaya dönüşüyor. Bence bu güzelim besteye daha değişik birşeyler yapmak lazım İshak hocam, beni yanlış anlama ama çok daha güzel şeyleri hakediyor besten Eleştirmem de bu nedenle zaten Yoksa beste zaten çok güzel, ne yapsan gider. Türkiye'de altyapıya önem veren yok zaten, sözlere daha çok önem veriliyor.

Biraz jazzy bir yürüyüş içerisinde mi devam etse diye de düşündüm bir an.

Anladığım kadarıyla da bu son hali değil zaten değil mi hocam?

Saygılar,
    Tezcan

ishak göktekin Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Merhaba ishak hocam

Beste çok güzel.Her iki versiyonda kendine göre güzel ama 2. versiyonda bi gitar solo lazım sanki bi de tezcan hocamın dediği gibi piano yu bende biraz yapay buldum başka bir piano olsa daha mı iyi olur acaba ?

ishak göktekin Şu üyeler, gitarist1975 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Arkadaşlar yorumlarınız ve eleştirileriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Dediğim gibi, bu versiyonu üzerine tam düşmedim. Sadece bir deneme.
    Çeşitlendirilebilir. Öte yandan bestenin yapısını ve duygusunu bozmamak için çok farklı yürüyüşler veya yaylılar ile desteklenmiş sadece piyano versiyonu da düşünülebilir.
    En kısa zamanda çalışma üzerine yoğunlaşıp tekrar bir şeyler yapmaya çalışırım. Tekrardan teşekkür ederim.

nacib, Tanerongunyzb Şu üyeler, ishak göktekin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Müziği tarif etmeyin; dinleyin.

çalışmalarınız çok güzel, kayıtlarınızda sadece gitarlar mı canlı ?

ishak göktekin Şu üyeler, yiğitcan adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: