+ Yeni Konu aç
Sayfa 21 Toplam 32 Sayfadan BirinciBirinci 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132 SonuncuSonuncu
Toplam 201 adet sonuçtan sayfa başı 210 ile 313 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: İshak Göktekin Çalışmaları

Bu konu 49755 kez görüntülendi 312 yorum aldı ...

İshak Göktekin Çalışmaları 49755 Reviews

Konuyu değerlendir: İshak Göktekin Çalışmaları

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 49755 kez incelendi.

OLdukça başarılı olmuş, tebrik ederim..

Kulağıma sadece solo gitar ve NI Stringsler biraz daha geride kalabilirmiydi , sorusu geldi..

Alıntı enym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    OLdukça başarılı olmuş, tebrik ederim..

Kulağıma sadece solo gitar ve NI Stringsler biraz daha geride kalabilirmiydi , sorusu geldi..
    Abi teşekkür ediyorum yorumun için. Solo ve yaylılar geriye alınabilir aslında, nispeten öndeler ama bu durum biraz tercih meselesi abi, parçanın vurucu enstrümanları o ikisi zaten o yüzden ses seviyeleri ile çok oynadım. Bu şekilde kalsın dedim. Zaten parçanın aranjesi henüz bitmedi. Sadece bateri ve bass'ın bazı yürüyüşleri ile oynayıp biraz daha dinamik bir hale sokmaya çalışacağım. Aranje ile artık daha da fazla oynamadan da bitirip yeni bir kayda başlamayı düşünüyorum.
    Teşekkürler Ertan abi

Selamlar,
    Saygılar.

Müziği tarif etmeyin; dinleyin.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Yeni bir beste arkadaşlar.
    Dinledikçe hoşuma gitmeye başladı. Güzel bir aranjeyle üzerine düşeyim diyorum. Aranje ve beste ile ilgili tavsiye ve yorumlarınızı beklerim.
    Not: Hemen haklarını sakladım
    Selamlar, saygılar.

Hocam çok hoşuma gitti " saygılı ol" daki gibi nakaratta veya sonrasında rock gitar falan girecekmi

HTC Desire 500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Alıntı ishak göktekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Dinledikçe hoşuma gitmeye başladı. Güzel bir aranjeyle üzerine düşeyim diyorum. Aranje ve beste ile ilgili tavsiye ve yorumlarınızı beklerim.
    Selamlar, saygılar.
    İshak hocam gönlüne sağlık, güzel olmuş bence.

Lakin, parçaya da ismini veren "Ne olur gel" kısmı parçanın genel akışından biraz ayrı kalıyor sanki. O kısmı bağlayacak bir köprü yapmak gerekebilir.
    Bunun üzerine kafa yordum biraz. Buna bir çözüm bulamadım ama sözlere ilave birşeyler karaladım. Beğenirsen, biraz modifiye edip kullanırsın )

"Yokluğun simsiyah gece karanlık dolu
    Gözümde hasretin o yangın ateşin koru
    Aşk senin söz senin herşey senin gibi duru
    Görmesem dayanamam Allah'ım sen beni koru"

(Not: Bu arada buradaki kafiye yapısı çok iyi oturmuş hocam, süpersin)

kısmının ikinci tekrarında şöyle birşey olabilir diye düşündüm:

"Açıldı içimde baharın her bir tonu
    Şarkılara sığdıramam ben anlatsam onu
    Ne olacak bilmiyorum bu işin sonu
    Görmesem dayanamam Allah'ım sen beni koru"

Müzikle ilgili de verse A kısmında ben olsam şöyle yapardım diye düşündüğüm 1 yer var. Ama bu iş hissiyat işi sonuçta. Parçayı sil baştan sağından solundan çekiştirmeyeyim Tercih meselesi.
    Tekrardan gönlüne sağlık,
    Tezcan

Konu tezcankoray tarafından (15 Eylül 2015 Saat 12:20 ) değiştirilmiştir.
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı ishak göktekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Selamlar, saygılar.
    İshak hocam her zaman ki gibi çok iyi bir şarkı olmuş..Yüreğine sağlık

İmac İ5 - Apogee Duet 2 - Dynaudio BM5A - SE X1 - Audio Technica ATH-M50 - M-Audio K.eystaion 61 - Yazılımlar : Cubase Pro 8 - Eiosis Air EQ - Dell 23 Ips

Güzel olmuş. Tutku olmaksızın başarılmış hiçbir güzel şey yoktur.Tutkunuzun devamını dilerim.

Arkadaşım...
    Şarkıyı çok beğendim. Mp3 ya da wav olarak gönderirseniz üzerinde çalışmak isterim. Böylece düşüncelerimi yaparak yaşayarak anlatma fırsatı bulurum.
    Bu bana iyi bir şarkı üzerinde çalışma zevki, size de farklı bir bakış açısı kazandırabilir...

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam henüz tam bir aranje düşünmedim. Ancak "O olsaydı" isimli bir bestem var, buna benzer yapıda.

bunun gibi ikinci tekrarında çok abartı olmayacak rock soundlar düşünüyorum.

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam yorumun için teşekkür ederim. Bu ve birkaç şarkı daha var onay bekliyorum. Sitene göndereceğim en kısa zamanda

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam tavsiyelerin için teşekkür ederim. Aslında bir anda aklıma düşen ve acele acele kaydettiğim bir beste oldu. Söz ve armoni kısmına tam düşemedim. Ancak çok güzel sözler eklemişsin. Teşekkür ederim. Aranjeye geçtiğimde, yeni bir bölüm eklemeyi düşünüyorum. Söylediklerini dikkate alacağım. "Ne Olur Gel" kısmı ise benim hissiyatıma göre (ki parçayı onun üzerine yaptım) asıl can alıcı kısmı hocam Dediğin gibi hissiyat meselesi Tekrardan teşekkür ederim.

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... abi beğenmene sevindim, çok teşekkür ederim. Tabi ki zevk duyarım. İndirme linki;

Selamlar, saygılar.

Konu ishak göktekin tarafından (16 Eylül 2015 Saat 01:59 ) değiştirilmiştir.

Hocam mutlaka üzerine düş...
    Güzel bir beste,anlamlı sözler...
    Çok güzel de aranje edersin eminim ki sen bunu...
    Merakla bekleyeceğim...

Ch.