+ Yeni Konu aç
Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 123456 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuçtan sayfa başı 30 ile 58 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: okidoz Çalışmaları

Bu konu 12468 kez görüntülendi 57 yorum aldı ...

okidoz Çalışmaları 12468 Reviews

Konuyu değerlendir: okidoz Çalışmaları

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 12468 kez incelendi.

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... : Detaylı değerlendirmen ve yorumun için çok teşekkür ederim. Güzel tespit, aslında ilk bir kaç saniyede gitar var ve C#' e transpozeli ( çünkü 7 telli gitarım yok ), ama arkadaki aynı tonda bir çok synth kanal kararda kaldığından devam ediyormuş gibi oluyor. Gitarların parlaklığı konusunda şöyle söyleyeyim, hem 80' ler poprock havasında olsun istedim şarkı, hemde gitar şarkısı olsun istemedim, çünkü ana enstrumanım gitar ve şarkıdaki canlılar sadece gitar ve bass, yani gitarist işi olsun değil müzik olsun istedim. Anca bu kadar sadeleştirebildim . Ritm konusuna gelince; bizlerin yaptığı şeyler k€yfi, güzele dair şeyler, örneğin bir beyin ameliyatında yöntem olarak bir doğru vardır, alternatifi düşünülemez, ama bizim durumumuzda bir çok doğru vardır, sen dediğin gibi yapardırn çokta güzel olurdu, bir başkası daha farklı yapardı o da farklı bir güzel olurdu. Ben burda sade gitmeyi tercih ettim, orjinaline benzer bir kick ile gittim, esas uğraşmak istediğim davul değildi, yukarıda belirttiğim denemeleri yapmaktı. Teşekkürler.

Alıntı okidoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hem 80' ler poprock havasında olsun istedim şarkı, hemde gitar şarkısı olsun istemedim... yani gitarist işi olsun değil müzik olsun istedim.
    çok çok beğendiğimi söyleyeyim önce. eline sağlık. istediğin gibi yapmayı da başarmışsın bana göre. daha sık parça yap yav

Exclamation Tünel'deki Son Luthierler

Uzun bir aradan sonra gene, sonunda karşınızdayım . Tünel'deki Son Luthierler" adlı belgesele yapmış olduğum müzik. Belgesel şu an sadece Digiturk İZ TV' de seyredilebilir, gelecekte bazı yarışmalara katılacak belki farklı ortamlarda da kanallarda da yayınlanabilir, imkanı olanların izlemesini öneririm, müzisyenlerin çok şey bulacağı güzel bir belgesel.

DAW: Studio One 2

Gitar: Strat, perdesiz klasik gitar.

Bass: İbanez BTB 555

VSTi: Arturia, Marxophone ( KONTAKT ), Spectrasonic STYLUS, Omnisphere (1).

Plugin: Studio One 2, Plugin Alliance, Mark Studio 2, Amplutube, Waves, Sonnox Oxford

Mastering: Studio One mastering tool.

İyi dinlemeler...

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Müzik

Budur !!!
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam eline, emeğine sağlık. Bitince, "lan ne çabuk bitti, devam edeydi iyiydi" dedim Başka da yoruma gerek yok sanırım

Saygılar,
    Tezcan

Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

vallahi hakikaten budur...!
    Çok hoş olmuş, tekrar tekrar dinledim, ilk oturuşta 5 kere filan peşpeşe...
    Melodi,kurgu...
    Giriş,gelişme,sonuç...
    Haira gerçekten, herşey olması gerektiği gibi...

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Ben hiç birşey diyemedim çünkü bir grup bahtsızlar olarak;
    soundcloud' a girerken "Güvenli bağlantı girişimi başarısız" uyarısından başka birşey göremiyoruz

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Eline yüreğine sağlık değerli Orkan kardeşim...

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... web sitem

facebook...Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...