+ Yeni Konu aç
Sayfa 2 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1234567891011 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuçtan sayfa başı 20 ile 106 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Müzik Teknolojileri Forum Üyeleri Ortak Çalışmaları

Bu konu 21774 kez görüntülendi 105 yorum aldı ...

Müzik Teknolojileri Forum Üyeleri Ortak Çalışmaları 21774 Reviews

Konuyu değerlendir: Müzik Teknolojileri Forum Üyeleri Ortak Çalışmaları

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 21774 kez incelendi.

Alıntı windman1981 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli hocam Ishak Göktekin'e vokal için çok teşekkürler. Güzel sesiyle Karaman'dan bana eşlik etti

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Ellerine sağlık Sn. windman1981 güzel bir çalışma oldu.
    Devamının olması dileği ile..
    Selamlar.

Müziği tarif etmeyin; dinleyin.

Zor sevdiğimden - İshak & windman1981

Değerli hocam İshak Göktekin'in güzel sesiyle yeni bir ortak çalışma. Albüm kaydı gibi tertemiz. Kendisine çok teşekkür ederim. İyi dinlemeler olsun değerli dostlar.

Zor Sevdiğimden / Altyapı: Ali Düzkaçan / Vokal: İshak Göktekin

Altyapıyı zaten dinlemiştik...İkinizinde eline sesine sağlık çok şık olmuş.
    01.40 da ve aynı yerin tekrarlarında vokal oradaki akordan dolayı sallanmış mı bana mı öyle geliyor?

Ch.

Değerli hocam İshak Göktekin'in güzel sesiyle yeni bir ortak çalışma. Albüm kaydı gibi tertemiz. Kendisine çok teşekkür ederim. İyi dinlemeler olsun değerli dostlar.

Zor Sevdiğimden / Altyapı: Ali Düzkaçan / Vokal: İshak Göktekin

Ellerine sağlık Ali abi, güzel bir çalışma oldu

Alıntı ChordSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Altyapıyı zaten dinlemiştik...İkinizinde eline sesine sağlık çok şık olmuş.
    01.40 da ve aynı yerin tekrarlarında vokal oradaki akordan dolayı sallanmış mı bana mı öyle geliyor?

Ch.
    Teşekkür ederim üstat. Bilmem ki bana çok sırıtmıyor aslında bilerek öyle okudum ama kulak tırmalıyor olabilir.

Bahadır abi vokalde sallanma derken anlayamadım. Tekrar tekrar dinledim. Bana da normal geldi o kısım. Akor da şarkının orjinal akoru zaten. Selamlar.

İshak hocam. Sesine doyum olmuyor. K-eyifle dinliyorum her zaman seni. İyi ki tanımışım seni dostum. Ara sıra böyle ortak çalışmalarla insan mutlu oluyor. Selamlar hocam.

Konu windman1981 tarafından (23 Aralık 2013 Saat 21:52 ) değiştirilmiştir.

Bahadır abi vokalde sallanma derken anlayamadım. Tekrar tekrar dinledim. Bana da normal geldi o kısım. Akor da şarkının orjinal akoru zaten. Selamlar.

İshak hocam. Sesine doyum olmuyor. K-eyifle dinliyorum her zaman seni. İyi ki tanımışım seni dostum. Ara sıra böyle ortak çalışmalarla insan mutlu oluyor. Selamlar hocam.
    akorla ezgi arasında bir uyumsuzluk var gibi hissetmiştim sabah işyerinde dinlediğimde ama şimdi aynı fikirde değilim, dediğimi yoksayın...

bu arada hepimizin başı saolsun Ali, akşam öğrendim, çok üzüldüm...görev şehidinin ne demek olduğunu en iyi bilen insanlardanım, böyle bir haber duyunca çok çok üzülüyorum, mekanları cennet olsun inşaallah...

Ch.

Başımız sağ olsun abi. Şok oldum ve çok üzüldüm bende. Haberi ilk duyanlardanım. Nasıl oluyor böyle bir kaza, hala aklım almıyor. Allah mekanlarını cennet eylesin.

Başımız sağ olsun abi. Şok oldum ve çok üzüldüm bende. Haberi ilk duyanlardanım. Nasıl oluyor böyle bir kaza, hala aklım almıyor. Allah mekanlarını cennet eylesin.
    Başımız sağolsun, mekanları cennet ruhları şâd olsun!

Ben de seni tanıdığıma çok sevindim abi, sevdiğim soundları, düzenlemeleri icra eden bir müzisyensin. Ayrıca @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... üstadım ile beraber mesleğinizin benim için önemini ve duyduğum saygıyı dile getirmiyorum bile.