NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 2233 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 10 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Forumda bir yenilik...

Bu konu 2087 kez görüntülendi 9 yorum aldı ...

Forumda bir yenilik... 2087 Reviews

Konuyu değerlendir: Forumda bir yenilik...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2087 kez incelendi.

Exclamation Forumda bir yenilik...

Arkadaşlar forumumuzda teşekkür butonu yanında ayrıca "like" butonu da devreye sokulmuştur.Her mesjın sağ alt köşesinde "like" şeklinde bir buton göreceksiniz.tıkladığınızda görsel olarak güzel bir görüntü oluyor...
    Hatta sizlere bir soru lütfen inceleyip buraya yazarsanız sevinirim;

1.Sadece teşekkür sistemi mi?
    2.Sadece "like" sistemi mi?
    3.İkisi de kalsın mı?

Ch.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

teşekkür sistemi bence güzel.hemen hemen aynı seye geliyor zaten.bencede herikisi de olmasın. ayrıca yazılanların altına hızlı cevap ver bölümü kalkmıs galiba. her mesajdan yazarken ANKARA yazmak biraz zor oluyor

Alıntı poyraz53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür sistemi bence güzel.hemen hemen aynı seye geliyor zaten.bencede herikisi de olmasın. ayrıca yazılanların altına hızlı cevap ver bölümü kalkmıs galiba. her mesajdan yazarken ANKARA yazmak biraz zor oluyor
    bir saniye bunu araştırayım...bu botları engelleyen bir sistem ama her mesajda sormaması lazım sadece üye olurken olmalıydı...
    bakıyorum hemen...
    ayrıca hızlı cevap sistemi aktif...

Ch.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

İstanbul

eskiden alt tarafta bi kutucuk vardı direk oraya yazıyordum mesajı direk gönderiyordum.cimdi ilk önce "cevap ver" butonuna basıyorum,sonra acılan pencerede cevap yazıyorum.bide mesaja baslık soruyor. doldurmak zorunlu degil ama acılmıs konuya baslıklı cevap vermek ne kadar gerekli bilmiyorum. dogrusu gerekirse sürekli hızlı cevap özelligini kullandıgım için bu acılan pencerenin eskiden nasıl oldugunu pek hatırlamıyorum.

bu arada baslık yazan bölümü test etmek için baslık bölümüne İSTANBUL yazmıs durumdayım.

tamamdır,hızlı cevap bölümünü görebiliyorum,ankara sorusu da kapandı. eline saglık Bahadır