+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 7 ile 7 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Atamızı Saygıyla Anıyoruz

Bu konu 1725 kez görüntülendi 6 yorum aldı ...

Atamızı Saygıyla Anıyoruz 1725 Reviews

Konuyu değerlendir: Atamızı Saygıyla Anıyoruz

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1725 kez incelendi.

Atamızı Saygıyla Anıyoruz

Önderimiz Atamızı ölüm yıldönümünde saygıyla anıyoruz.Unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız...

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    nacib Şu üyeler, DreamSongs adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu DreamSongs tarafından (10 Kasım 2012 Saat 00:41 ) değiştirilmiştir.

Hemen hemen her gün, özellikle de bugünlerde sürekli kendime sorup duruyorum "acaba biz O'nu hak etmek için ne yaptık ve şimdi yaşasaydı bugünlerin hesabını nasıl verirdik O'na diye..."

Umarım sayesinde bu ülkede "özgürlükten" bahsedebilenler birgün yaptıklarının hesabını verirler...!
    Nur içinde yat Atam...

Ch.

averen, nacib Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

En büyük Türk ATATÜRK..Seni sevmek ve anlamak Milli ibadetimizdir...

averen Şu üyeler, cubasetr88 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Kara Deryalarda Bir Fenersin

Tüm dünyanın imrendiği gıbta ettiği, keşke bizim ülkemizde doğmuş olsaydı dediği büyük insanı karalamaya çalışan yaratıklarla aynı dünyada olmak iğrenç.Ve hala onca şeyi malesef kısa olan ömrüne nasıl sığdırabildiğini aklım almıyor.Nur içinde uyu atamız...

averen, nacib Şu üyeler, okidoz adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Müzik

Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.

Ulu Öndere Sevgi saygı ve özlemle...

averen, Cho®dSolo, EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, okidoz, tezcankoray Şu üyeler, abdullahatalan adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc

İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik, geçici Mustafa Kemal... İkinci Mustafa Kemal, onu "ben" kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim teşebbüslerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa Kemal sizsiniz, hepinizsiniz. Geçici olmayan, yaşaması ve başarılı olması gereken Mustafa Kemal odur! - Mustafa Kemal Atatürk

Çok şey yazmak istiyorum aslında ama forum ortamı bunun için müsait değil maalesef. Saygıyla anıyoruz!

averen, Cho®dSolo, EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, okidoz Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | Yamaha MOX6 | Esi Aktiv 05 Ref. Monitor | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...