+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 7 ile 7 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: wizoo darbuka kullanım yardımı!

Bu konu 2454 kez görüntülendi 6 yorum aldı ...

wizoo darbuka kullanım yardımı! 2454 Reviews

Konuyu değerlendir: wizoo darbuka kullanım yardımı!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2454 kez incelendi.

wizoo darbuka kullanım yardımı!

Herkese merhaba...Wizoo darbuca Vstsinde bir ölçülük bir patterni kanala atıyorum.Playe bastığımda bir ölçü çalmak yerine sürekli çalıyor.Diğer vstlerde böyle bir durumla karşılaşmadım. Sizce neyi gözden kaçırıyorum? Yardımlarınızı bekliyorum herkese iyi çalışmalar...

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:

Bayağı zamandır elimde vardı bu vsti fakat kullanma kurcalama fırsatım olmamıştı, aklımda sadece güzel olduğu kalmış.Çağrın üzerine inceledim, programın mantığı midi loop şeklinde, yani düm - tek leri tek tek tasarlayamıyorsunuz, midi ile on-of komutu vermiş oluyorsunuz, devreye girmesini istediğiniz loop un midi tuşu bir kere tetiklendiğinde çalmaya devam ediyor, programın arayüzünde en sonda turuncu tuş "B-5=END" yani ölçü bitiminde sonlandırma, kırmızı tuş "C-6= STOP" anında durdurma midilerini yazmazsanız sonsuza dek göbek attırır .Sol üstte styles- ve pattern sekmeleri var pattern de tuşların görevleri yazmakta.Sanırım sorunun buydu, kolay gelsin...

Müzik

Peki mac 10.8 mountain lion da cubase 7 üzerinden çalıştırabilen oldumu acaba hiç bu programı .Ben bir kaç deneme sonucu başarılı olamadım da.

selam herkese, su anda logic pro x kullanicisiyim. darbuka ritm lerine ihtiyacim var, yardimci olur musunuz? tool ismi olarak wizoo darbuka ismine ulastim fakat, mac os icin indirebilir miyim bu bilgiye ulasamadim. yardimci olursaniz cok mutlu olurum, tesekkur ederim.

tezcankoray Şu üyeler, kerempg adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı kerempg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam herkese, su anda logic pro x kullanicisiyim. darbuka ritm lerine ihtiyacim var, yardimci olur musunuz? tool ismi olarak wizoo darbuka ismine ulastim fakat, mac os icin indirebilir miyim bu bilgiye ulasamadim. yardimci olursaniz cok mutlu olurum, tesekkur ederim.
    Ulaştığım bilgiye göre DigiDesign firmasının Wizoo'yu satın alması ile birlikte bu VST artık desteklenmiyor. MAC için en son desteklenen versiyon da MAC OS X imiş.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Değişik sitelerden belki indirebilirsiniz yine de. Forum kuralları gereği bu tür bilgilerin burada paylaşılması yasaktır. Bol şanslar...

Darbuka için farklı alternatif VST enstrümanlar da deneyebilirsiniz.

Tezcan

Cho®dSolo Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...