+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 11 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Faiface Ucx ses kartımı Satıyorum.

Bu konu 828 kez görüntülendi 10 yorum aldı ...

Faiface Ucx ses kartımı Satıyorum. 828 Reviews

Konuyu değerlendir: Faiface Ucx ses kartımı Satıyorum.

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 828 kez incelendi.

Faiface Ucx ses kartımı Satıyorum.

Arkadaşlar merhaba ses kartımı satıyorum, ilk günkü kadar temiz ve sağlam durumdadır. Sahibinden e ilanı verdim Neden satıyor sorusu için şimdiden cevap vereyim.

Ses kartını zaten bilen bilir övmeye gerek olduğunu sanmıyorum kalitesi ve stabilite olarak kendini ispatlamış bir ürün fakat ben daha düşük bütçeli bir ses kartı almayı planlıyorum. Fiyat olarak 6500 tl yazdım inşallah bu kadar temiz ve sorunsuz bu ses kartını forumdan biri alır.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu averen tarafından (15 Haziran 2019 Saat 18:25 ) değiştirilmiştir.
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, ANTELOPE DISCRATE 4 SYNERGY CORE, sE 2200 aII, ANTELOPE VERGE PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Hayırdır inşallah ?

averen Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / SPL Director DAC / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırdır inşallah ?
    Mehmet abi kafam karışık değişim zamanım gelmiş galiba

Tanerongunyzb Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, ANTELOPE DISCRATE 4 SYNERGY CORE, sE 2200 aII, ANTELOPE VERGE PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Alıntı Tanerongunyzb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafanızda dolaşan tilkileri merak ettik🤒
    Hocam kafamda ufaktan tilkicikler dolaşıyordu Mehmet abiyle konuşarak son geldiğim aşamada tilkileri kovaladım hatta ilanı kaldırmak üzereydim buradan da silemedim arkadaşlara mesaj atacaktım kaldıralım diye

Ne tür bir kart almayı düşündünüz bilemiyorum ama eğer daha ucuz bir şey alayım derseniz yanlış yapardınız, bende üzülürdüm açıkçası. O duyguya daha önce ben yaşamıştım çünkü. Mis gibi universal audio kartımı satıp steinberg almak zorunda kalmıştım. Resmen attan inip eşşeğe binmiş gibi olmuştum. Eşşektan ata geçince çok mutlu oluyorsunda attan eşşeğe geçmeyi kimseye tavsiye etmem.🥴

averen, EsbaB Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Ne tür bir kart almayı düşündünüz bilemiyorum ama eğer daha ucuz bir şey alayım derseniz yanlış yapardınız, bende üzülürdüm açıkçası. O duyguya daha önce ben yaşamıştım çünkü. Mis gibi universal audio kartımı satıp steinberg almak zorunda kalmıştım. Resmen attan inip eşşeğe binmiş gibi olmuştum. Eşşektan ata geçince çok mutlu oluyorsunda attan eşşeğe geçmeyi kimseye tavsiye etmem.🥴

Taner hocam aynen öyle bende sırf bağlama tonlarım ile alakalı kafamı bozmuştum ki eşeğe binmek üzereydim. Genel sound kalitesini baz almadan hatalı bir değişim yapabilirdim. Mehmet abi sağolsun bu konuda istişare yaptık ve beni bu yanlışdan dönderdi vazgeçtim. İnşallah ekonomik rahatlama olursa ucx e yakışır bir preamp ile daha iyi olacak kısmet bakalım. Şimdilik bu şekilde devam edeceğim.

Sizede teşekkür ederim aklımdan geçenleri açık olarak yazsaydım sizde beni uyaracaktınız bu konuda eminim çok sağolun.

Bu arada yazmayı unutmuşum Audient İD 44 planlıyordum.
    Saygılar

EsbaB, Tanerongunyzb Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu averen tarafından (15 Haziran 2019 Saat 23:52 ) değiştirilmiştir.

İyi ki almamışsınız, ben Audient daha üst modelinide kullandığım için rahatlıkla söyleyebilirim ki çok iyi bir kart. Amma iş Apogee, Rme, universal audio ve de antelope audio farklı klasmanlardaki ses kartlarıyla mukayeseye gelirse audient gibi güzel bir karta da ayıp etmiş oluruz.

averen Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

İyi ki almamışsınız, ben Audient daha üst modelinide kullandığım için rahatlıkla söyleyebilirim ki çok iyi bir kart. Amma iş Apogee, Rme, universal audio ve de antelope audio farklı klasmanlardaki ses kartlarıyla mukayeseye gelirse audient gibi güzel bir karta da ayıp etmiş oluruz.
    Hocam Kesinlikle doğru, bir önceki mesajında dediğin gibi insan böyle bir yanılgıya düşebiliyor demek ki iyiki ilanı koyar koymaz müşteri çıkmadı

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    konu başlığını "satıldı" olarak değiştirdim.

averen Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Studio One 4.5 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...