NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 1752 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 10 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: İshak Hocamdan Haberler...

Bu konu 3557 kez görüntülendi 9 yorum aldı ...

İshak Hocamdan Haberler... 3557 Reviews

Konuyu değerlendir: İshak Hocamdan Haberler...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3557 kez incelendi.

İshak Hocamdan Haberler...

Arkadaşlar sevgili dostumuz İshak bugünlerde forumda fazla faal değil malumunuz...
    Bazı ailevi nedenler var, halletmesi gereken bu nedenle fazla aktif olamıyor...
    Bugün bana mesaj atarak bu durumu sizlere de bildirmemi istedi, kusura bakmayın diyor...
    Kendisi en kısa zamanda tekrar aramızda olmaya devam edecek, bilginize...

Ch.

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Kendisini sadece ismen tanisam da ben de sıkıntılarını kisa zamanda hayırlısıyla cozebilmesini ve aramiza tekrar katilmasini diliyorum.

Yeni yil umarim hepimize saglik, mutluluk ve huzur getirir.

İnsan hergün bir parça müzik dinlemeli, iyi bir şiir okumalı, güzel bir tablo seyretmeli ve mümkünse birkaç mantıklı cümle söylemelidir.

Johann Wolfgang von Goethe

Merhaba arkadaşlar, bir süre uzak kaldım. Aranızda olamadım, ama aklım da burada kaldı.
    Sn @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ' ya bilgi verdim. Duyurusu için kendisine teşekkür ederim. Ayrıca ilginiz ve hassasiyetiniz için de müteşekkîrim.
    Sn @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam ile görüştüğümüz çocuk şarkıları konusu da bu haseple biraz askıda kaldı. Kendisinden de özür dilerim. Kısa zamanda bakacağım.
    Sn @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocamın göstermiş olduğu ilgi için de kendisine teşekkür ederim.
    Siteye devam bundan sonra inşallah
    Selamlar, saygılar.

Müziği tarif etmeyin; dinleyin.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Dostum hep gönlümüzde idin Foruma Hoş geldin.
    Sabır ve kararlılık ile çözülmeyecek sorun yoktur. Umarım kısa zamanda istediğiniz sonuçlarla sorunlarınızdan kurtulmuş olursunuz.

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Gordugum kadari ile tum forum sizi ozlemis. Foruma tekrardan hosgeldiniz hocam.

İnsan hergün bir parça müzik dinlemeli, iyi bir şiir okumalı, güzel bir tablo seyretmeli ve mümkünse birkaç mantıklı cümle söylemelidir.

Johann Wolfgang von Goethe