+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 12 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Mikrofon

Bu konu 981 kez görüntülendi 11 yorum aldı ...

Mikrofon 981 Reviews

Konuyu değerlendir: Mikrofon

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 981 kez incelendi.

Mikrofon

Herkese hayırlı akşamlar.
    iki arkadaşım için giriş seviyesi birer adet mikrofon arıyoruz.
    Buradan veya özelden elinizdeki ürünleri fiyatı, özellikleri, varsa garantisi vs. bilgileriyle beraber paylaşırsa sevinirim.

Hem arkadaşlar ürün sahibi olsun, hem siz gönül dostlarının varsa satışlık ürünü değerlendirilmiş olsun.

Arkadaşlar benden de acemi oldukları için kararsızlar o yüzden 500 TL ile 1000 TL arası ürünler tercihe daha yakın olacaktır ama siz yinede 1500 TL sınırına kadar olan ürünlerinizi bildirin

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Lewitt - LCT 240 PRO Gözünüz kapalı alın, sıfırı 1000 tl civarı. Çok araştırdım, ben bir üst modelini aldım. Bu fiyata alınabilecek en iyi mikrofon, gönül rahatlığı ile söylerim. Çok uzun süre kullanırsınız.

EsbaB Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Bende lewitt meraklısıyım abi İkisine de tavsiye ettim.
    Fakat biri UR22 Bundle set almaya karar verdi, diğerine ise Esenlerde 2.el MXL 440 bulduk ama satan kişinin tüm ekipmanlarını satmış, hem onunla irtibat kuracak hemde kendi sisteminde deneyecek bir yardım eli lazım.

Forumda esenlerde oturan varmıydı?

Tanerongunyzb Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Arkadaşlar bana 4 yada 5 metre mikrofon kablosu tansiyeniz olur mu?

Şuan elimde Neutrik uçlu DAP kablo var arkadaş kablomu elimden almak istiyor, kendime yenisini yaptırmam gerekecek.

Taner abinin tavsiyesiyle Lewitt 240 Pro Alıyoruz. Bu hafta kart limitini denkleştiremedik, Haftaya inşallah siparişi geçeriz.

Benim Jz J1 ile kıyaslama şansım da olacak, belki takas ta yapabiliriz

Tanerongunyzb, tezcankoray Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bana 4 yada 5 metre mikrofon kablosu tansiyeniz olur mu?

Şuan elimde Neutrik uçlu DAP kablo var arkadaş kablomu elimden almak istiyor, kendime yenisini yaptırmam gerekecek.

Taner abinin tavsiyesiyle Lewitt 240 Pro Alıyoruz. Bu hafta kart limitini denkleştiremedik, Haftaya inşallah siparişi geçeriz.

Benim Jz J1 ile kıyaslama şansım da olacak, belki takas ta yapabiliriz
    Ben zamanında Planet waves almıştım. Kalite olarak hiç fena değil.

Saygılar,
    Tezcan

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EsbaB Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Kendi kullandığım full kutulu sE 2200Tube. ilanlarımda 1.250tl ama forumdan birinin işine yarayacaksa 1.000 tl ye bırakırım. İstenirse Get'de açarım.
    İrtibat no: 5436475690

EsbaB Şu üyeler, Ünsal İçmez adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    RME Fireface800 / SPL Goldmike Mic Preamp / ART HeadAMP / Krk Rokit 6 / Beyerdynamic DT770 / Beyerdynamic DT990 / Sennheiser HD201 / CME Uf60 / Yamaha Motif XS6 / Steinberg CC121 / sE 3300a / sE 2200T / sE se3 Stereo Pair / Steinberg Cubase 9.5

Paylaşımda bulunmayı unutmuşum.

Lewitt 240 pro alamadık malum Dolares belası yüzünden... Arkadaş biraz zorlayarak benden aldığı için kendisi bu alışverişin karlı tarafında dururken ben daha alt segment bir mikrofon edinmiş oldum. J1 yurt dışında 400 dolar iken Lewitt Türkiyede 211 dolar idi

Mehmet abi ile Taner abinin Özelden destekleriyle alternatif olarak sE X1A aldım, kendilerine teşekkürü bir borç bilirim.
    Henüz mikrofonu açmadığım için yorum da yapamadım; Solo olara Çanakkale Türküsünü okuyup yorum yaparız inşallah. ( Darısı Lewitt 240 veya 640 diyelim.)

abdullahatalan, Mehmet Uzunosmanoğlu, Sativus, Tanerongunyzb, tezcankoray Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu EsbaB tarafından (08 Eylül 2018 Saat 13:02 ) değiştirilmiştir.

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paylaşımda bulunmayı unutmuşum.

Lewitt 240 pro alamadık malum Dolares belası yüzünden... Arkadaş biraz zorlayarak benden aldığı için kendisi bu alışverişin karlı tarafında dururken ben daha alt segment bir mikrofon edinmiş oldum. J1 yurt dışında 400 dolar iken Lewitt Türkiyede 211 dolar idi

Mehmet abi ile Taner abinin Özelden destekleriyle alternatif olarak sE X1A aldım, kendilerine teşekkürü bir borç bilirim.
    Henüz mikrofonu açmadığım için yorum da yapamadım; Solo olara Çanakkale Türküsünü okuyup yorum yaparız inşallah. ( Darısı Lewitt 240 veya 640 diyelim.)
    Hayırlı olsun hocam. Güzel seçim bence de

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EsbaB Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Hayırlı olsun kardeşim, merak etme, bugüne kadar emin olmadığım hiçbir ürüne garanti vermedim. 😍😋 için rahat olsun. Tabiki iyinin sınırı yok ama bu işde önemli olan bütçe meselesi. Bugüne kadar hangi ürünü tavsiye edersem edeyim ilk kriterim verdiğimiz paranın hakkını vermesidir, se mikrofonlarıda her zaman verdiğiniz paranın hakkını verir.

EsbaB, Sativus, tezcankoray Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alel acele bir solo okuma yapmaya çalıştım günün+gecenin yorgunluğuna rağmen.

Bu sadece volüm yükseltilmiş hali :

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Bu da gece yarısı eski kaydettiğim bir preset üzerinden ufak dokunuşlu hali ( eski preset i açınca eski mikrofona göre yaptığım ayarların buna nekadar tiz geldiğini farkettim...

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Mehmet Uzunosmanoğlu, Tanerongunyzb Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: