NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 457 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 5 ile 5 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Alper Aşkan - İçimde Öldüğün Gün ( Aranje Yardım )

Bu konu 670 kez görüntülendi 4 yorum aldı ...

Alper Aşkan - İçimde Öldüğün Gün ( Aranje Yardım ) 5.00 670 Reviews

Konuyu değerlendir: Alper Aşkan - İçimde Öldüğün Gün ( Aranje Yardım )

5 üzerinden 5.00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 670 kez incelendi.

Alper Aşkan - İçimde Öldüğün Gün ( Aranje Yardım )

Merhaba, yeni bestem için yardımınız lazım abilerim. Şarkımı amatör şarkıcıların çalışmalarının paylaşıldığı bir YouTube sayfasına yolladım, yöneticiler bana şarkımın çok durağan olduğunu ve bir vurucu noktasının olmadığını söylediler, biraz hevesim kırılmadı desem yalan olur ama asla pes etmek yok. Gitar ve çeşitli Vsti ler kullanarak birşeyler denedim ancak tatmin etmedi. Sizce neler yapabilirim bu şarkı için? Yorumlarınızı bekliyorum.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:
    nacib Şu üyeler, AlperAskan adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İbanez Rg350m Yellow - Masterwork E.klasik with fishman - Stagg EC3000CNF Perdesiz E.Klasik gitar - Roland ua-25ex - Steelseries Elite Prism - Behringer B2 Pro - Samson C01 - Alesis V49 - Boss Me25 - Line6 Micro Spider

Bence çok güzel bir şarkı.

Herkesler beğenecek diye bir kural yok zaten.

Boş verin, yapın ve bırakın şarkılarınızı akıntıya, onlar bir şekilde doğru adresi buluyorlar.

Elinize sağlık.

AlperAskan Şu üyeler, nacib adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Beste olarak bence de güzel. Profesyonel bir aranjörün elinden geçse herhalde piyasada iş yapan bir parça haline gelebilir düşüncesindeyim.

AlperAskan Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı nacib Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence çok güzel bir şarkı.

Herkesler beğenecek diye bir kural yok zaten.

Boş verin, yapın ve bırakın şarkılarınızı akıntıya, onlar bir şekilde doğru adresi buluyorlar.

Elinize sağlık.
    Nacib abi herzamanki gibi çok naziksin çok teşekkür ederim. Tabii ki herkes beğenecek değil. Ben lise yıllarımdan beri gitar çalıyorum. Hiçbir zaman 2 akor basmayı bilen diğerleri gibi piyasada rezil coverlarım dolaşsın istemedim. Fakat bu açılan sayfa bir süre önce amatör gençleri keşfedip, teşvik etmek için açılınca heves ettim açıkcası. Sağlık olsun.

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beste olarak bence de güzel. Profesyonel bir aranjörün elinden geçse herhalde piyasada iş yapan bir parça haline gelebilir düşüncesindeyim.
    Mehmet abi teşekkür ederim, ben bu şarkının telifini nasıl alabilirim? Çalınsın kopyalansın istemiyorum açıkcası böyle birçok şarkım var hiç yoksa da kendime özel olsun istiyorum.

Konu AlperAskan tarafından (21 Temmuz 2017 Saat 00:54 ) değiştirilmiştir.
    İbanez Rg350m Yellow - Masterwork E.klasik with fishman - Stagg EC3000CNF Perdesiz E.Klasik gitar - Roland ua-25ex - Steelseries Elite Prism - Behringer B2 Pro - Samson C01 - Alesis V49 - Boss Me25 - Line6 Micro Spider

Alıntı AlperAskan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet abi teşekkür ederim, ben bu şarkının telifini nasıl alabilirim? Çalınsın kopyalansın istemiyorum açıkcası böyle birçok şarkım var hiç yoksa da kendime özel olsun istiyorum.
    Sanırım MESAM veya MÜYAP gibi bir meslek örgütüne üye olup telifini alabiliyorsun. Ama detaylarını çok iyi bilmiyorum. İnternetten araştırırsan daha doyurucu bilgi bulabilirsin.

AlperAskan Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro