NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 421 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 10 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: fudi çalışmaları

Bu konu 3523 kez görüntülendi 9 yorum aldı ...

fudi çalışmaları 3523 Reviews

Konuyu değerlendir: fudi çalışmaları

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3523 kez incelendi.

fudi çalışmaları

merhaba arkadaşlar yapmış olduğum bazı basit denemelerimi paylaşmak istedim.henüz pek iyi değiller ama zamanla müzikte gelişeceğimi umuyorum.Olumlu olumsuz eleştirilerinizi almak için paylaşmak istedim. müziklerime Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... youtube kanalımdan ulaşabilirsizniz.ilgi ve alakanız için şimdiden teşekkür ederim.

EsbaB, nacib, Sativus, tezcankoray Şu üyeler, fudi adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Kayıt ve sound kalitesini bilemem ama müziklerde dramatik anlatım bakımından profosyonel iş çıkarmışsınız.

Denemeler ve pek iyi değiller deyip müziğinize, zamanla gelişeceğim deyip kendinize haksızlık etmeyin.

Dinlediğim kadarıyla olay denemeler aşamasını geçmiş zaten.

Bir saatlik videoları youtube nasıl yüklediniz?

Umarım bu forumdaki paylaşımlarınıza devam edersiniz.

Kolay gelsin....

not : Bu arada kanalınıza abone oldum. Sizi de benim kanala beklerim.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

EsbaB Şu üyeler, nacib adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu nacib tarafından (06 Kasım 2016 Saat 21:28 ) değiştirilmiştir.

cevabınız ve güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim.youtube kanalınızı gezdim ve müziklerinizi tek tek dinledim çok beğendim.Sizin müziklerinizin kalitesinde işler yapmak için daha yolum var.inşallah zamanla müziklerim daha iyi olacak.Yalnız müzikleriniz dinledikten sonra yeniden fark ettim ki benim işlerimiz soundları çok kötü ve boğuk.Sizin işlerinizin kalitesinde sound elde etmek için ne yapmam lazım.hiç efekt kullanmıyorum acaba efekt mi kullanmalıyım.Yada bu iş için plug in ler varmı.onları mı kullanmalıyım.yada acoustica mixcraf kullanıyorum mesala cubase ye mi geçmeliyim.cevap verirseniz sevinirim.hoşçakalın

Alıntı fudi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cevabınız ve güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim.youtube kanalınızı gezdim ve müziklerinizi tek tek dinledim çok beğendim.Sizin müziklerinizin kalitesinde işler yapmak için daha yolum var.inşallah zamanla müziklerim daha iyi olacak.Yalnız müzikleriniz dinledikten sonra yeniden fark ettim ki benim işlerimiz soundları çok kötü ve boğuk.Sizin işlerinizin kalitesinde sound elde etmek için ne yapmam lazım.hiç efekt kullanmıyorum acaba efekt mi kullanmalıyım.Yada bu iş için plug in ler varmı.onları mı kullanmalıyım.yada acoustica mixcraf kullanıyorum mesala cubase ye mi geçmeliyim.cevap verirseniz sevinirim.hoşçakalın
    Sağolasın..
    Benim çıktılarda pek iyi sayılmaz. Özel bir şey kullanmıyorum.
    Mıdı çalıştığım için sıradan bir bilgisayar ve herhangi bir dawn yeterli oluyor.
    Cubase i alışkanlıktan kontak kütüphaneyi de kalitesinden dolayı tercih ediyorum.
    Audio çıktı alırken compressor ve limitter ve eq kullandığım oluyor. Hepsi o kadar.

Özellikle audio kayıt yapıyorsan sound kalitesi etkileyici sunum açısından çok önemli tabi.
    Forumda çok değerli arkadaşlar var.
    Kullandığın ekipmanlarını ses bankalarını ayrıntılı yazarsan bu anlamda daha çok geri dönüşüm alabilirsin.

İyi çalışmalar...

EsbaB Şu üyeler, nacib adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Merhabalar @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ,

Öncelikle foruma hoşgeldiniz.

Konu başlığınız "fudi çalışmaları" olarak güncellenmiştir. Forum düzeni açısından, her üyemizin çalışmalarını tek başlık altında toplamalarını rica ediyoruz. Siz de ilerideki paylaşımlarınızda yeni konu açmak yerine, bu başlığın altından devam ederseniz seviniriz.

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... abinin de dediği gibi çalışmalarınız "deneme" olmaktan oldukça ileride. Önemli olan ürettiğiniz müzik, bunu sunuş tarzınız ve tekniğiniz zamanla gelişecektir zaten. Kayıt zinciriniz ile ilgili bilgi verebilirseniz seviniriz. Ek olarak da, "Tanışma/Kaynaşma" bölümünde, sizin için de sakıncası yoksa, müzikal geçmişinizden bahsedebilirseniz ve bir merhaba derseniz mutlu oluruz

İlerideki paylaşımlarınızı merakla bekliyoruz.

Saygılar,
    Tezcan

Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Çalışmalarınızı çok beğendim.Armoni yönü olsun,hissiyat yönü olsun başarılı çalışmalar.Fakat bu tarz müzikle türkiyede,bırakın kendiniz albüm yapıp dağıtarak para kazanmayı.Sağlam bir şirketle
    anlaşıp,piyasaya sürülse bile size geri dönüşü olmaz.Ancak bir dinleyici kitlesi edinmenizi sağlar ve dinletilerle paraya çevrilebilir.

Benim size tavsiyem,Ajanslarla görüşmeniz,dizi ve film yapımcılarıyla bir şekilde irtibata geçmeniz(yılmadan,küsmeden),dizi ve film müziği yapan stüdyolara gidip,ordaki insanlarla tanışmanız.(soğuk, kendini beğenmiş ve biz zaten üretiyoruz diyen,insanlarla karşılaşacaksınız.Bu sizi frenlemesin.Dizi ve film müziği sektörüne bir kapı aralığından sızabilirseniz para kazanabilirsiniz.

Başarılar.

Sativus Şu üyeler, korg35 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

önerileriniz,güzel sözleriniz ve müziklerimi dinlediğiniz için çok teşekkür ederim.çok sağolun.

arkadaşlar tekrar merhaba
    bir kaç daha önce tuttuğum not vardı bitirip paylaşmak istedim.ancak pek çok efekt programı denediğim halde bu sitede dinlediğim işler gibi sound tutturamadım.sesler boğuk ve cansız.neyi eksik yapıyorum, bu durumu nasıl düzelticem.bu işler için kullandığınız plug-in ler nelerdir cevap verirseniz sevinirim.müziklerimi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... linkinden dinleyebilirsiniz.Dinlediğiniz ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

averen Şu üyeler, fudi adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: