+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 2 ile 2 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: NAMM 2018 (Muzik Fuarı)

Bu konu 328 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...

NAMM 2018 (Muzik Fuarı) 328 Reviews

Konuyu değerlendir: NAMM 2018 (Muzik Fuarı)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 328 kez incelendi.

NAMM 2018 (Muzik Fuarı)

Sevgili arkadaşlar, her yıl ocağın son haftası düzenlenen o yılın yeni müzik ekipmanlarının tanıtıldığı, kısacası yıl boyunca konuşacağımız müzik enstruman ve ekipmanlarının tabıltıldığı fuarda bu yıl göze çarpanları buradan paylaşalım istedim. Benim en favori olarak gördüğüm bölüm ses kartı olduğu için önce oradan başladım. İşte Universal Audio şirketinin yeni ses kartı. Ses kalitesi tabiki tartışılmazdır. Bence ilk olma özelliğini taşıyan en önemli unsuru mac için thunderbolt, pc için ise usb 3.1 girişi var. Bu pc için ses kartında ilk defa kullanılan bir veri transfer yöntemi. Açıkçası merak ediyorum yapacaklarını pc için. İşte linki UNIVERSAL AUDIO ARROW

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Cho®dSolo, EsbaB, hepar45, tezcankoray Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Tanerongunyzb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşlar, her yıl ocağın son haftası düzenlenen o yılın yeni müzik ekipmanlarının tanıtıldığı, kısacası yıl boyunca konuşacağımız müzik enstruman ve ekipmanlarının tabıltıldığı fuarda bu yıl göze çarpanları buradan paylaşalım istedim. Benim en favori olarak gördüğüm bölüm ses kartı olduğu için önce oradan başladım. İşte Universal Audio şirketinin yeni ses kartı. Ses kalitesi tabiki tartışılmazdır. Bence ilk olma özelliğini taşıyan en önemli unsuru mac için thunderbolt, pc için ise usb 3.1 girişi var. Bu pc için ses kartında ilk defa kullanılan bir veri transfer yöntemi. Açıkçası merak ediyorum yapacaklarını pc için. İşte linki UNIVERSAL AUDIO ARROW

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Hocam çok özür dileyerek bir noktada araya girip biraz detay vereyim mac için thunderbolt 3, pc için ise ayrı bir usb 3.1 girişi yok hepsi aynı noktadan bağlanıyor tercihinize göre pc de ya da mac te kullanabiliyorsunuz. Tıpkı yeni nesil apollo serisi gibi, burda atlanmaması gereken bir detay pc bilgisayarlarda bu kartı kullanabilmek için mutlaka anakart üzerinde thunderbolt 3 chipset nin ya da desteğinin bulunması gerekliliği yoksa artık yeni pc lerde nerdeyse standart olan usb type -c bağlantı (ki sekil olarak thunderbolt 3 ile aynı) ile bu cihazı ve yeni apollo serisini hatta apollo 8 ve 16 yı pc de çalıştıramazsınız. Saygılarımla

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, Tanerongunyzb Şu üyeler, hepar45 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    INTEL CORE I7 7700K 32 GB RAM, WIN 10 Pro 64 bit, CUBASE 9.5 PRO 64 bit, UNIVERSAL AUDIO APOLLO 8 QUAD, AMS NEVE 1073 DPA STEREO PREAMP, WARM AUDIO WA-76, WARM AUDIO WA-2A, WARM AUDIO EQP-1A , DBX 266 XS, DBX 215 S, BBE 882i SONIC MAXIMIZER, SPL TRANSIENT DESIGNER 2, ROLLS 160B EQ, YAMAHA HS8 MONITOR, SHURE SM57, RODE NT1, AKG C414 XLII, LEXICON MX300, AKAI MPK249 MIDI KEYBOARD