+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 9 ile 9 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: cubase ekran teması

Bu konu 553 kez görüntülendi 8 yorum aldı ...

cubase ekran teması 553 Reviews

Konuyu değerlendir: cubase ekran teması

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 553 kez incelendi.

cubase ekran teması

merhaba abiler bildiginiz üzere artık bi cubase aı sahibiyim DD öncelikle studıo one gibi bu cubasenin ekran temasını rengini falan değiştirebiliyormuyuz. Ve ben cubase 5 in ekran yüzünü çok sevdim hoşuma gitti o şekilde yapılıyormu umarım anlamışsınızdır

Tayfun merhaba, yanlış anlamıyorsam eğer File/Preferences /Apperance altından renkleri falan değiştirebilirsin.

İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tayfun merhaba, yanlış anlamıyorsam eğer File/Preferences /Apperance altından renkleri falan değiştirebilirsin.
    merhaba hocam şimdi indiriyorum ses kartını bugün aldım onun yanında gelen versiyon var suan inmek üzere şimdiden artık atıldık bi yola bakacagım teşekkür ederim genede

Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, Tayfun Kara adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi cubaseyi kurdum fakat en üstteki sekmekerde devices sekmesi yok sanırım kuramadım herhalde

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üstte olması lazım. Üstteki menülerin ismini tek tek yazabilir misiniz? Zahmet olacak ama

Tayfun Kara Şu üyeler, denizbb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı denizbb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstte olması lazım. Üstteki menülerin ismini tek tek yazabilir misiniz? Zahmet olacak ama
    Hocam ben size foto atayım buradan Eve gidince yani özet geçeyim size dün steinberg ur22 mkll ses kartı aldım kartın driverini falan nasıl kurduysam tam olarak yapabildiğimede şüpheliyim sonra kartın yanında gelen cubase AI sürümünü indirdim siteden lisansını yaptım fakat ne bileyim kayıt alınmıyor ama fl stüdyoya kartı tanıttım kayıt alıyor kartın üzerindeki mix düğmesini daw konumuna getirdiğim an fl deki sesi alabiliyorım fakat cubasede sıkıntım var umarım anlamışsındır

Bu arada sormak istediğim bir konuda cubasenin kendi sitesinde ücretsiz vst si falan oluyormu ***** veyahut yasal olmayan demiyorum yasal ücretsiz plugın vst

Alıntı Tayfun Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada sormak istediğim bir konuda cubasenin kendi sitesinde ücretsiz vst si falan oluyormu ***** veyahut yasal olmayan demiyorum yasal ücretsiz plugın vst
    Bildiğim kadarıyla yok ama zaten kullandığın Cubase üzerinde bir takım VST ler vardır zaten (grove agent,halion sonic gibi)
    Bu konulara bir göz at;
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Diğer vst ler sana kalmış, çeşitli siteler var herkesçe malum...

Ch.

EsbaB, Tayfun Kara Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bildiğim kadarıyla yok ama zaten kullandığın Cubase üzerinde bir takım VST ler vardır zaten (grove agent,halion sonic gibi)
    Bu konulara bir göz at;

Diğer vst ler sana kalmış, çeşitli siteler var herkesçe malum...

Ch.
    Teşekkürler bahadır hocam

Cho®dSolo Şu üyeler, Tayfun Kara adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: