NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 346 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 10 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Ekin Beril

Bu konu 923 kez görüntülendi 9 yorum aldı ...

Ekin Beril 923 Reviews

Konuyu değerlendir: Ekin Beril

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 923 kez incelendi.

Ekin Beril

Nette gezinirken tesadüfen dinledim.Beğendim,bravo dedim. Müzik ve teknolojiyle ilgilenmeyen bayanlara ilham olması dileklerimle, forum üyeleriyle paylaştım.

EsbaB, gitarist1975, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, tezcankoray, ulasyaramis, wade21 Şu üyeler, Seyit ÖZTÜRK adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Bende 5-6 aydır sosyal medyadan takip ediyorum kendisini ve başarılı buluyorum.

Macbook pro Retina Mid14- Steinberg UR 242- Audio Technica M20x- AKG K612 PRO- Mackie CR4- Audio Technica at2020- MXL 440- M audio Oxygen 61- Logic proX

Shape of you favorim. Bence youtube'deki en iyi cover. Ciddi şekilde prodüksüyon da biliyor. İyi yerlere geleceği kesin

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Hakkında bir takım eleştiriler var.Yine de takdir ediyorum.

tezcankoray Şu üyeler, Seyit ÖZTÜRK adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Seyit ÖZTÜRK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakkında bir takım eleştiriler var.Yine de takdir ediyorum.
    Eleştiri olmaması mümkün değil zaten hocam. Müzik tarzını beğenmezler, sesinin tonunu beğenmezler, kıyafetini beğenmezler vs. Ama sadece şarkı söyleyen biri değil, aynı zamanda müzisyen birisi ve bence bu çok önemli. Şimdilik sadece cover'larını görüyoruz, kendi şarkılarını yapıp kendi tarzını tam olarak ortaya koyarsa daha özgür/özgün çalışmalar duyacağımıza eminim.
    Zaten müzikte her kitleye hitap etmek diye birşey bence mümkün değil, o yüzden eleştiriler de gayet normal

Saygılar,
    Tezcan

EsbaB, Seyit ÖZTÜRK Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Ben de tesadüfen görmüştüm videolarını. Eleştiri olması normal. Bizim toplum bir halttan anlamasa da eleştirmeyi sever. Bence oldukça yetenekli bir arkadaş. Aynı zamanda hukuk öğrencisi. İki işi iyi şekilde yürüttüğü için ayrıca saygım var. Benim favorim; Rhodes çok yakışmış

Rhodes Piano ve Godin Gitar sahibi olmayı kim istemez?

Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib Şu üyeler, Seyit ÖZTÜRK adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Seyit'ciğim Rhodes'lar ayrı bir dünya zaten. Nord dahil hiç bir marka onu tam anlamıyla emule edemiyor bence . Geçenlerde Sahibinden'de bir tane Mark II modeli vardı. Adam 17000.-TL istiyordu.

Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Seyit'ciğim Rhodes'lar ayrı bir dünya zaten. Nord dahil hiç bir marka onu tam anlamıyla emule edemiyor bence . Geçenlerde Sahibinden'de bir tane Mark II modeli vardı. Adam 17000.-TL istiyordu.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Mehmet abi yeni bir başlık açtım.

Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, Seyit ÖZTÜRK adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Seyit ÖZTÜRK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Mehmet abi yeni bir başlık açtım.
    Seyit hocam birde hem sahnede hemde bizim gibi All in one kayıt yapmaya çalışanların vst lere alternatif olarak kullanabileceği org veya workstatiton/audiostatiton ürünler için de başlık açabilir misiniz?
    Araştırmacı biri olarak bu konuda paylaşımlarınız çok olacaktır.
    Tabi yorum ve deneyim paylaşımı yapacak arkadaşların da çok olacağını düşünüyorum.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Seyit ÖZTÜRK Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...