NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 559 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 5 ile 5 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Murat Engin - SADECE SEV (Orijinal Film Müzikleri) albümü çıktı.

Bu konu 1194 kez görüntülendi 4 yorum aldı ...

Murat Engin - SADECE SEV (Orijinal Film Müzikleri) albümü çıktı. 1194 Reviews

Konuyu değerlendir: Murat Engin - SADECE SEV (Orijinal Film Müzikleri) albümü çıktı.

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1194 kez incelendi.

Icon19 Murat Engin - SADECE SEV (Orijinal Film Müzikleri) albümü çıktı.

Merhaba,

Azerbaycan'da yayınlanan filmimizin soundtrack albümü ''Murat Engin - SADECE SEV (Orijinal Film Müzikleri)'' MEYA Müzik etiketiyle bu gün çıktı. Aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Umarım bir gıdımda olsa lezzet alırsınız. Sevgiler tüm dostlara...Murat.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:
    Mehmet Uzunosmanoğlu, Seyit ÖZTÜRK, tezcankoray Şu üyeler, Murat Engin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Murat bey 30. sn de olsa hepsini dört arkadaş beraber dinledik.Dinletirken konusunu parça ismini dahi söylemedim.Ansızın bu müzik sizi hangi ortamda nasıl hissettirdi.
    Diye sordum ve Ölüm yalnızlığı müziğini dinleterek cevapları ayrı ayrı aldım.Kimse birbirlerinin cevabını duymadı. İş yerinde basit pc hoparlörü ile dinlettim.
    Tam bir kör testi gibi bir durumdu.

1- arkadaş mistik,kullanılmayan,terk edilmiş bir tren garında,havanın sisli,karanlık ve puslu olduğu bir ortamı tanımlayarak, girişin ürpertici sonunun dramatik olduğunu tanımladı.
    2- arkadaş Cenaze töreni,ürkütücü,korku filmi,dram, kurtlar vadisi müziği gibi tanımladı.
    3- arkadaş müzikle pek ilgili olmayan 40 yaş üstü bir arkadaş çocukken trt de pazar konserini seyrediyorum gibi oldu.Diye tanımladı.
    4- Benim ölümde huzur da olmalı diye düşündüm.

Konu Seyit ÖZTÜRK tarafından (15 Mart 2017 Saat 21:49 ) değiştirilmiştir.

Her biri adlarının uyandırdığı çağrışımları hakkıyla vermiş.

İyi ki paylaştınız. Sizi dinlediğime sevindim...

Elinize sağlık.

Alıntı Seyit ÖZTÜRK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Murat bey 30. sn de olsa hepsini dört arkadaş beraber dinledik.Dinletirken konusunu parça ismini dahi söylemedim.Ansızın bu müzik sizi hangi ortamda nasıl hissettirdi.
    Diye sordum ve Ölüm yalnızlığı müziğini dinleterek cevapları ayrı ayrı aldım.Kimse birbirlerinin cevabını duymadı. İş yerinde basit pc hoparlörü ile dinlettim.
    Tam bir kör testi gibi bir durumdu.

1- arkadaş mistik,kullanılmayan,terk edilmiş bir tren garında,havanın sisli,karanlık ve puslu olduğu bir ortamı tanımlayarak, girişin ürpertici sonunun dramatik olduğunu tanımladı.
    2- arkadaş Cenaze töreni,ürkütücü,korku filmi,dram, kurtlar vadisi müziği gibi tanımladı.
    3- arkadaş müzikle pek ilgili olmayan 40 yaş üstü bir arkadaş çocukken trt de pazar konserini seyrediyorum gibi oldu.Diye tanımladı.
    4- Benim ölümde huzur da olmalı diye düşündüm.
    Merhaba Seyit Bey. Ölüm Yalnızlığı isimli müziğin geçtiği sahne '' Yağmurlu puslu bir havada karısı için mucizevi şekilde kendini feda eden koca ve devamında kocasının öldüğü haberini alan kadın ve takibinde aşkla ölümün kaynaştığı sessizlik süresi '' şeklinde. Film fantastik öğelere sahip bir film. Arkadaşlarınızın yorumlarının oldukça isabetli olduğunu görüyorum. Paylaştığınız ve zaman ayırdığınız için teşekkürlerimi lütfen kabul ediniz.

Alıntı nacib Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her biri adlarının uyandırdığı çağrışımları hakkıyla vermiş.

İyi ki paylaştınız. Sizi dinlediğime sevindim...

Elinize sağlık.
    Merhaba Nacib Bey. Zarif yorumunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim. Çok memnun oldum.

Alıntı korg35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Low end ve low mid dengelerini ve reverb kullanımınızı çok beğendim.Başarılar dilerim.
    Merhaba @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... . Zaman ayırmanıza ve güzel dileklerinize çok teşekkür ederim. Bu tarz kompozisyonlarda alt frekanslar ve reverb tam bir baş belası olabiliyor. Beğenmenize çok mutlu oldum.

gitarist1975, korg35, Seyit ÖZTÜRK Şu üyeler, Murat Engin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Bu Konu için Etiketler