NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 1079 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 4 ile 4 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Acil Yardım Bekliyorum Arkadaşlar

Bu konu 2214 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...

Acil Yardım Bekliyorum Arkadaşlar 2214 Reviews

Konuyu değerlendir: Acil Yardım Bekliyorum Arkadaşlar

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2214 kez incelendi.

Acil Yardım Bekliyorum Arkadaşlar

Bir proje mix için elime ulaştırıldı..Ancak bölüm bölüm farklı stüdyolarda kayıtlar alınmış..Mesela gitarlar 32 bit 48 khz davullar 16 bit 44.1 khz bas gitarlar 24 bit 44.1 khz gibi..Ve ben kanalları studio one da import ettiğimde timing sorunları baş gösteriyor..Sizce ne yapmalıyım bu konuda?Bir de yeri gelmişken sormak istediğim bir soru daha var..Baştan sona 24 bit 48 khz kayıtları aldığımız bir projeyi cd formatı olan 16 bit 44.1 khz e nasıl çevirebiliriz?Direk export mixdown dediğimde ve 16 bit 44.1 i seçtiğimde çok kötü bir kayıt ortaya çıkıyor?Cızır cızır çalıyor vs..Cubase de bu problemi yaşamıyordum diye hatırlıyorum..Bunun studio one da yada genel olarak en doğru yolu nedir?Yardımcı olanlara şimdiden çok teşekkür ederim...

Merhaba...Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... yahut türevi bir programla tüm kanalları aynı özellikte resample edin. Sonrasında çevirdiğiniz kanalları S1'e koyduğunuzda sorun çözülecektir diye tahmin etmekteyim.

ermanturkoz, EsbaB, Vbaran Şu üyeler, Murat Engin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu Murat Engin tarafından (08 Aralık 2015 Saat 01:02 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Murat Engin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba...Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... yahut türevi bir programla tüm kanalları aynı özellikte resample edin. Sonrasında çevirdiğiniz kanalları S1'e koyduğunuzda sorun çözülecektir diye tahmin etmekteyim.
    Program gerçekten çok fazla işime yaradı..Çok teşekkür ederim...

Murat Engin Şu üyeler, ermanturkoz adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: