NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 1307 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 15 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Sennheiser kulaklıklar

Bu konu 5802 kez görüntülendi 14 yorum aldı ...

Sennheiser kulaklıklar 5802 Reviews

Konuyu değerlendir: Sennheiser kulaklıklar

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 5802 kez incelendi.

Sennheiser kulaklıklar

merhaba arkadaşlar vatan bilgisayarda alışveriş kuponum var burada sennheiser 'in headset kulaklıklarından birkaç model var buraya bulunan modelleri yazıyorum aşağıga bu kulaklıklar hakkında bilgisi olan arkadaşlar fikirlerini verebilirmi acaba ve bu ürünler referans statusune girermi bilgisi olan varsa paylaşabilirse

HD 419 __ 230 TL

HD 203 - Gümüş __ 195 TL

HD 202 II - Headset __180 TL

HD 205 - __169 TL

buradan sonrakiler epey ucuz ürünler.

HD 180_HD 201 _HD 407

Farklı birçok marka var bunlardan herhangibirini tecrübe etmiş olanda yorumlarını katabilir benim sennheiser ürünlerini özellikle yazmamın sebebi daha çok profesyonel kullanıma üreten bir marka olması .teşekkür ederim .

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:

Hocam sennheiser'ın 15 liralık mx80'i bile kendinden pahalıya satılan kulaklıklardan iyi. cx200 ve cx400 serisini Ertan abi hediye gönderdi sağolsun , cx400 çok dengeli, her frekans yerli yerindeydi. hd407 bi süre kullandım, o da bassları kuvvetli, midleri natural tizleri zayfı bir kulaklıktı ama bu kadar ergonomik kulaklık görmedim, saatlerce kulağında dursa ağrı yapmıyor. ama kayıtta kullanmak imkansız , aşırı derecede dışarı ses veriyor benim sennheiser tecrübelerim bu kadar

UAD Apollo Twin/WARM Audio WA87/Rode NT5 St./Yamaha NS10m/AKG k612 & DT770

Bütçenizi malesef bilemiyorum lakırdı da yapmak istemem ancak TRT'de bir çok stüdyoda hala HD 280 PRO kullanılıyor. Bende bu kulaklıktan kullanıyorum ve inanılmaz memnunum.. Kesinlikle tavsiye edebilirim.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Kara Deryalarda Bir Fenersin

Alıntı al2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütçenizi malesef bilemiyorum lakırdı da yapmak istemem ancak TRT'de bir çok stüdyoda hala HD 280 PRO kullanılıyor. Bende bu kulaklıktan kullanıyorum ve inanılmaz memnunum.. Kesinlikle tavsiye edebilirim.
    malesef kuponum vatan bilgisayarda olduğu için yönelemiyorum başka modellere yoksa akg ve benzeri diğer alternatifleride inceledim fakat şartlar bu şekilde gelişti keşke media market'ten olsaydı bu durum orada akg ve daha fazla çeşit var

Alıntı enym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kulaklıklar arasında referans a en yakın frekans cevabı olan HD 203 tür..
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

dynamic hi-fi stereo headphones diye bir bilgi var açıklamada bu modeller arasında en çok bu kulaklık çekmişti benim ilgimi malesef çok saçma bir sistem yapmışlar kulaklıkları deneyemıyoruz vatan bilgisayarda sizin bu kulaklıkla çalışma şansınız oldumu acaba ?

Alıntı ugur86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam sennheiser'ın 15 liralık mx80'i bile kendinden pahalıya satılan kulaklıklardan iyi. cx200 ve cx400 serisini Ertan abi hediye gönderdi sağolsun , cx400 çok dengeli, her frekans yerli yerindeydi. hd407 bi süre kullandım, o da bassları kuvvetli, midleri natural tizleri zayfı bir kulaklıktı ama bu kadar ergonomik kulaklık görmedim, saatlerce kulağında dursa ağrı yapmıyor. ama kayıtta kullanmak imkansız , aşırı derecede dışarı ses veriyor benim sennheiser tecrübelerim bu kadar
    evet hocam cx 200 bendede mevcut gerçekten başarılı kulaklık fakat daha çok dinemek için tasarlandığı için ve kulak içi olduğu için kulağa ne kadar takıldığına bağlı her milimetrede karakteri değişebiliyor aletin bu arada sızdırma durumunu önemsemiyorum kayıt alırken kullanabileceğim birkaç model daha var elimde
    en önemlisi dinleme sayın 'enmy' nin önerisini incelemekteyim şu anda ve diğer alternatifleri inceliyorum modellerin yüzde 80i vitaminli buradaki kulaklıkların okuduğum kadarı ile

arkadaşlar HD 419 , Hd 202 II ve Hd 203 kaldı seçenekler arasında denemiş olanlar fikirlerini paylaşabilirlermi ?

Alıntı Berk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar HD 419 , Hd 202 II ve Hd 203 kaldı seçenekler arasında denemiş olanlar fikirlerini paylaşabilirlermi ?
    Dostum Merhaba,
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam HD 203'ü önermiş yukarıda. Sennheiser konusunda ondan daha bilgili birisini bulamayız forumda

Saygılar,
    Tezcan

evet haklısın bende az önce bi yarım saat kadar yurt dışındaki yorumları okumaya çalıştım ingilizcemin yettiği kadar tabi 203 tavsiyesi bu kategoride en sağlıklısı öneri için teşekkür ediyorum @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... abimize
    Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum Merhaba,
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam HD 203'ü önermiş yukarıda. Sennheiser konusunda ondan daha bilgili birisini bulamayız forumda

Saygılar,
    Tezcan