+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 5 ile 5 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Klavyede atama

Bu konu 625 kez görüntülendi 4 yorum aldı ...

Klavyede atama 625 Reviews

Konuyu değerlendir: Klavyede atama

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 625 kez incelendi.

Klavyede atama

Arkadaşlar uzun zamandır foruma giremiyorum öncelikle hepinize merhaba

Geçenlerde nektar ımpactgx61 klavye aldım yanında gelen kitapçığı komple türkçeye çevirdim fakat pek bişey anlamadım aramızda nektar markası kullanan veya biryerden nasıl ögrenecegm hakkında bilgisi olan

Şimdiden teşekkür ederim

Tayfun...

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tezcankoray Şu üyeler, Tayfun Kara adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Tayfun Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar uzun zamandır foruma giremiyorum öncelikle hepinize merhaba

Geçenlerde nektar ımpactgx61 klavye aldım yanında gelen kitapçığı komple türkçeye çevirdim fakat pek bişey anlamadım aramızda nektar markası kullanan veya biryerden nasıl ögrenecegm hakkında bilgisi olan

Şimdiden teşekkür ederim

Tayfun...

Komple birinin anlatması zor kardeşim buradan. Ne sorun yaşıyorsan detaylı olarak yazarsan, yardımcı olmaya çalışırız.

Saygılar,
    Tezcan

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sativus, Tayfun Kara Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Komple birinin anlatması zor kardeşim buradan. Ne sorun yaşıyorsan detaylı olarak yazarsan, yardımcı olmaya çalışırız.

Saygılar,
    Tezcan

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tezcan abi şimdi klavyenin üzerinde ( shift,undo,patch ) şeklinde yazılar var ilk bunların ne işe yaradıgını nereden öğrenebilirim birde şu sorunum var (atama) ne demek

Bu butonları Daw'da kısayol olarak kullanabiliyorsunuz. Çok pratik oluyor gerçekten. Kanallar arası geçiş, ses kısma, pan yapma, ileri - geri sarma, durdurma, döngüye alma, kaydı başlatma gibi... Mouse kullanmanıza pek gerek kalmıyor yani
    Mantığı çok basit, hepsinin üzerinde yazıyor zaten. Anlatmak zor olur, denerseniz hemen anlarsınız zaten.
    Üzerinde öğrenmeniz gereken tek tuş beyaz renkli "shift" yazan tuş. Her tuşun 2 görevi var. Shifte basıp aktif ederseniz, tuşlara basıldığında ikinci görevlerini yapıyorlar, shift tuşu aktif değilse ilk görevlerini yaparlar.

Mehmet Uzunosmanoğlu, Tayfun Kara Şu üyeler, Sativus adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu Sativus tarafından (19 Mart 2018 Saat 21:36 ) değiştirilmiştir.
    Nektar Impact GX49, AMD Ryzen 3 1200 8GB Pc

Alıntı Sativus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu butonları Daw'da kısayol olarak kullanabiliyorsunuz. Çok pratik oluyor gerçekten. Kanallar arası geçiş, ses kısma, pan yapma, ileri - geri sarma, durdurma, döngüye alma, kaydı başlatma gibi... Mouse kullanmanıza pek gerek kalmıyor yani
    Mantığı çok basit, hepsinin üzerinde yazıyor zaten. Anlatmak zor olur, denerseniz hemen anlarsınız zaten.
    Üzerinde öğrenmeniz gereken tek tuş beyaz renkli "shift" yazan tuş. Her tuşun 2 görevi var. Shifte basıp aktif ederseniz, tuşlara basıldığında ikinci görevlerini yapıyorlar, shift tuşu aktif değilse ilk görevlerini yaparlar.
    Akşam eve gidince bi denemek gerek ilk kurdugumda başlarda cubasede mixeri ne bileyim kanalları geçiyodu şimdi olmuyo nedense