NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 369 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 4 ile 4 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Çift ekran hakkında yardım

Bu konu 607 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...

Çift ekran hakkında yardım 607 Reviews

Konuyu değerlendir: Çift ekran hakkında yardım

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 607 kez incelendi.

Çift ekran hakkında yardım

Herkese merhabalar dün temiz bir laptop geçti elime bilgisayarım olmadığı için kaçırmadan aldım evimde eski bilgisayarımın ekran monitörü vardı çift ekran yaptım araştırdım sürüle bırak yapmasını çözdüm ve ardından studıo one 3 ün demosunu indirdim ( kendi sitesinden aktivasyonlu) ve bi ekrana ekolayzer bi ekrana programın ana temasını koymak istiyorum bu mümkünmüdür. Ve fl stüdio da var onunda nota falan yazarken diğer ekranda ekolayzer görmek isiyorum nasıl yapabilirim şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet studio one'da açacağınız herhangi bir pencerenin üzerinde kuzeydoğu yönünde bir ok işareti var ,ona basıp bağımsız hareket edecek şekilde her zaman üstte komutu verebilirsiniz.

Tayfun Kara Şu üyeler, ugur86 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770

Alıntı ugur86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet studio one'da açacağınız herhangi bir pencerenin üzerinde kuzeydoğu yönünde bir ok işareti var ,ona basıp bağımsız hareket edecek şekilde her zaman üstte komutu verebilirsiniz.
    Uğur hocam teşekkür ederim bakayım birazdan inş yapabilirim

Alıntı ugur86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam fl de nasıl yapabilirim onu bulamadım studıo ode buldum da

+ Yeni Konu aç