+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 7 ile 7 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Cubase için yeni video dersler

Bu konu 2667 kez görüntülendi 6 yorum aldı ...

Cubase için yeni video dersler 2667 Reviews

Konuyu değerlendir: Cubase için yeni video dersler

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2667 kez incelendi.

Cubase için yeni video dersler

Selam

Cubase'in dahili plug-in'lerinden GATE, COMPRESSOR, LIMITER/MAXIMIZER, DE-ESSER ve MULTIBAND COMPRESSOR'ü anlattığım yeni online eğitim programım yayında. Toplam olarak yaklaşık bir saati bulan beş adet video yer alıyor. Kayıt olanlar bir yıl boyunca bu derslere erişebiliyor ve sistem üzerinden bana soru sorabiliyorlar.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Muzikteknolojileri.net forum üyeleri %75 indirim kuponu almak için Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... adresine ad, soyad, email adreslerini bildiren bir mail yollayabilirler. Emailin konu kısmına muziktek.net yazmanız yeterli.

Not: Miks 102'ye kayıtlı olanların bu dersi almasına gerek yok, aynı dersler orada da mevcut. Hepinize sevgiler.

averen, Cho®dSolo, EsbaB, Sativus Şu üyeler, BoraUslusoy adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Hocam forumumuza yaptığınız bu destek için, başta kendim olmak üzere herkes adına çok teşekkür ederim. %75 süper bir indirim. Sitenizde banka kartı geçerli mi?

EsbaB Şu üyeler, Sativus adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Nektar Impact GX49, AMD Ryzen 3 1200 8GB Pc

Alıntı Sativus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam forumumuza yaptığınız bu destek için, başta kendim olmak üzere herkes adına çok teşekkür ederim. %75 süper bir indirim. Sitenizde banka kartı geçerli mi?
    Desteği için bütün foruma asıl ben teşekkür ederim.
    Evet kredi kartları geçerli.
    Bank kartı dediğin ATM kartı mı? Zannediyorum onlar da geçerli.
    Eğer bir sorun yaşarsanız buradan da kayıt olabilirsiniz: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Aynı indirim kodu bUMA Shop'ta da kullanılabiliyor.

Not: Mustafa'nın kodunu yolladım.

Cho®dSolo, EsbaB, Sativus Şu üyeler, BoraUslusoy adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Eline sağlık Hocam, forum için ayrıca teşekkürler...👍

(Sent from ChordSolo IP using Tapatalk)

BoraUslusoy, EsbaB Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı BoraUslusoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam

Cubase'in dahili plug-in'lerinden GATE, COMPRESSOR, LIMITER/MAXIMIZER, DE-ESSER ve MULTIBAND COMPRESSOR'ü anlattığım yeni online eğitim programım yayında. Toplam olarak yaklaşık bir saati bulan beş adet video yer alıyor. Kayıt olanlar bir yıl boyunca bu derslere erişebiliyor ve sistem üzerinden bana soru sorabiliyorlar.

Muzikteknolojileri.net forum üyeleri %75 indirim kuponu almak için Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... adresine ad, soyad, email adreslerini bildiren bir mail yollayabilirler. Emailin konu kısmına muziktek.net yazmanız yeterli.

Not: Miks 102'ye kayıtlı olanların bu dersi almasına gerek yok, aynı dersler orada da mevcut. Hepinize sevgiler.
    Hocam indirim kampanyası sadece yeni kurs içinmiydi yoksa 101 , 102 vs diğerlerinide kapsayıcı genel mi?

Bende foruma özel uygulamanız için teşekkür ederim.

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Bu yeni Cubase ders icindi, bir dersi yeni actigimda hep bu sekilde ozel birsey yapmaya calisiyorum forum icin.
    Ben tesekkur ederim ilgine.

Cho®dSolo, EsbaB Şu üyeler, BoraUslusoy adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Bir suredir buraya guncelleme yollamamisim. Gecen Temmuz gibi Miks 103: EQ yayinlandi. Forumdan kayit olmak isteyenlere kolaylik gosterebilmem icin ozelden yazabilirsiniz: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Cho®dSolo, EsbaB Şu üyeler, BoraUslusoy adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: