+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 6 ile 6 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Ses kartı alıcam İki ses kartı arasında kaldım yardım rica ediyorum .

Bu konu 595 kez görüntülendi 5 yorum aldı ...

Ses kartı alıcam İki ses kartı arasında kaldım yardım rica ediyorum . 595 Reviews

Konuyu değerlendir: Ses kartı alıcam İki ses kartı arasında kaldım yardım rica ediyorum .

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 595 kez incelendi.

Ses kartı alıcam İki ses kartı arasında kaldım yardım rica ediyorum .

Merhabalar

Ses kartı seti almak istiyorum fakat hiç bilgim yok , öğrenmek için alıcam iki set arasında kaldım

1. Focusrite Scarlett 2i2 Studio MK2 USB Ses Kartı

2.Steinberg UR22 MKII Recording Pack

Sizce hangisini almalıyım kullanım kolaylığı ve kalite bakımından ?

tezcankoray Şu üyeler, Dasmotiv adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Göreceli bir tercih olabilir ama ben şahsen Tecrübe etmiş biri olarak UR22 varken scarlett e para vermeni tavsiye etmem.

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... her iki kart da uzun bir süre işinizi görecek ses kartlarıdır. İleride yükseltme yapmak isterseniz de kolaylıkla satabileceğiniz ses kartlarıdır.

İkisi arasında bence fark yok, bütçeniz el veriyorsa hangisinde bir kampanya vs. denk getirirseniz alın derim. Hemen alın, kullanmaya başlayın

Saygılar,
    Tezcan

Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Ben her ikisine de kullandim, o yuzden cok kolay soyleyebilirim ki focusrite. Ama ikiside birbirine cok yakin kartlar. Baska kullandigim bir kart var ki tek giris yeter dersen audient hepsinden iyidir. Tercih sizin artik.

Steinberg niyeyse daha sağlam izlenimi uyandırıyor bende. Eski nesil Focusrite'ların kronik sorunlu olmaları vs vs.

EsbaB Şu üyeler, 1080p@30FPS adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: